ارزهای دیجیتال

Zilliqa با بیش از 5٪ سود دوباره ظاهر می شود. آیا این زمان خوبی برای بارگیری چمدان های خود است؟

  • قیمت ZIL برای اولین بار پس از مدت ها قدرت خود را نشان می دهد.
  • ZIL از روند نزولی جهش می کند، به این امید که به روند نزولی خود پایان دهد زیرا قیمت به احتمال خروج از روند نزولی چشم دوخته است.
  • قیمت ZIL علائم صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت با وجود معامله زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) با حجم خوب، 5 درصد افزایش می یابد.

قیمت Zilliqa (ZIL) یکی از بهترین اجراها در اوایل سال بوده است زیرا بسیاری در مورد پروژه متاورس آن “Metapolis” با مشارکت های عظیم صحبت کردند. قیمت Zilliqa در یک زمان، هیاهوی موجود در مورد این دارایی کریپتو را تحسین کرد، با افزایش قیمت از پایین ترین سطح 0.03 دلار به 0.2 دلار در برابر تتر (USDT). علیرغم اینکه بازار کریپتو با مشکل جدیدی روبرو شده است زیرا قیمت بیت کوین (BTC) از منطقه 19000 دلار به 18100 دلار کاهش یافته است زیرا شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) نشان می دهد که افزایش تورم بر قیمت بیت کوین تأثیر منفی می گذارد با آلت کوین های تحت تأثیر و بهبود از آلت کوین های BTC. مانند ZIL مقداری قدرت نشان داد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت Zilliqa (ZIL) در نمودار هفتگی

اگرچه بازار کریپتو به دلیل اخبار CPI به شدت سقوط کرد، اما به نظر می رسید که بازار دستکاری شده است، به طوری که بیت کوین (BTC) ظرف چند ساعت از 19200 دلار به 18200 دلار کاهش یافت. بازار به سرعت بهبود یافت زیرا بیشتر آلتکوین ها شروع به نشان دادن قدرت کردند و ZIL تلاش کرد از پایین ترین سطح خود یعنی 0.028 دلار جهش کند.

با افزایش اخیر ارزش تسلط بیت کوین (BTC.D) پس از یک دوره طولانی کاهش، مشخص نیست که جهش قیمت فعلی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. با افزایش BTC.D، اکثر آلت کوین ها با کاهش قیمت بیت کوین شاهد کاهش قیمت خواهند بود.

قیمت ZIL پس از راه اندازی متاپولیس دوران سختی را پشت سر گذاشته است، به طوری که قیمت در روند نزولی قرار گرفت و هیچ نشانه ای از بهبود یافت نشد. قیمت ZIL به 0.029 دلار کاهش یافت. قیمت از این منطقه به 0.04 دلار افزایش یافت، اما از این منطقه بدون علامت بازیابی در بازه زمانی هفتگی رد شد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ZIL – 0.04 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ZIL – 0.027 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ZIL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ZIL | منبع: ZILUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت ZIL چندان خوب به نظر نمی رسد زیرا قیمت در چندین نوبت سعی کرده از روند نزولی خارج شود زیرا قیمت یک خط روند نزولی تشکیل داده است که به عنوان مقاومت در برابر قیمت ZIL عمل می کند.

قیمت ZIL باید با حجم خوب از روند نزولی خود خارج شود و مقاومت 0.035 دلاری را پس بگیرد تا قیمت یک رالی تسکین داشته باشد. Zilliqa یک پروژه خوب با استفاده واقعی است. وضعیت فعلی بازار بر قیمت تأثیر گذاشته است، اما این یک دارایی رمزنگاری است که اخیراً کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

مقاومت روزانه برای قیمت ZIL – 0.035-0.04 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ZIL – 0.027 دلار.

Featured Image From Cryptonomist, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا