ارزهای دیجیتال

XRP هنگامی که تقریباً کل بازار به رنگ قرمز تبدیل می شود، سود را حفظ می کند

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال بدون در نظر گرفتن چند حرکت مثبت برخی از توکن‌ها در وضعیت بدی قرار دارد. حتی توکن های محبوبی مانند بیت کوین و اتریوم هیچ امیدی به سرمایه گذاران نمی دهند. این امر از قیمت های فعلی آنها به ترتیب 19005 و 1282 دلار مشهود است. CoinMarketCap.

عوامل متعددی از وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. یکی از این موارد، انقباض کمی فدرال رزرو در سه ماهه دوم سال 2022 است. در حالی که سرمایه گذاران باید با آن مبارزه کنند، ارزش منفی شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) منتشر شده در ماه سپتامبر نیز بر بازار تأثیر گذاشته است.

مطالب مرتبط: عرضه بیت کوین در سود همچنان در حال کاهش است، اما هنوز در منطقه پایین تاریخی نیست

با این حال، بسته به انتشار اطلاعات آتی، روند نزولی بازار ممکن است طولانی نباشد. این به ویژه با توجه به پیش بینی شاخص قیمت مصرف کننده که در روز پنجشنبه منتشر می شود، صادق است.

اما در حالی که کریپتو حرکت نزولی خود را حفظ می کند، به نظر می رسد برخی از توکن ها در میان جمعیت برجسته هستند. یک مثال عالی از انتخاب XRP است. به نظر می رسد این توکن دیجیتال در برابر روند جاری بازار مقاومت داشته باشد.

XRP در میان بازار نزولی متمایز است

جاری قیمت XRPطبق داده های TradingView، 0.4875 دلار است. اگرچه قیمت آن 24 ساعته تغییر می کند CoinMarketCap نرخ هفتگی و ساعتی آن به ترتیب -6.37٪ و 0.01٪ است. به نظر می رسد XRP این حرکت مثبت را در هفت روز گذشته حفظ کرده است و به احتمال زیاد این روند را برای مدتی حفظ خواهد کرد.

در این بین، حجم معاملات XRP در 24 ساعت تقریباً 2.55 میلیارد دلار است. موقعیت قیمت آن اکنون بر اساس رتبه بندی CoinMarketCap در جایگاه ششم قرار دارد و ارزش بازار آن بیش از 24.40 میلیارد دلار است.

اگرچه توکن XRP شاهد روزهای سختی بوده است، اما همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است. بسیاری از سرمایه گذاران، چه خرده فروشی و چه نهادی، معاملات مختلف خود را با استفاده از توکن انجام می دهند. علاوه بر این، کارشناسان قبلاً پیش‌بینی کرده‌اند که XRP در آینده سطح قیمتی بالاتر از علامت قیمت 1 دلار را حفظ خواهد کرد.

قیمت XRP در حال حاضر بالای 0.48 دلار در نوسان است. | منبع: نمودار قیمت XRPUSD از TradingView.com

عامل رشد XRP

عوامل متعددی در موفقیت توکن XRP نقش دارند، از جمله قدرت پشت تراکنش های RippleNet. جدای از این واقعیت، احساسات بازار، افزایش فعالیت نهنگ‌ها و به‌روزرسانی‌های فهرست عوامل اصلی رشد آن هستند.

مطالب مرتبط: چرا سوشی در 24 ساعت گذشته بیش از 10 درصد کاهش یافته است

به نظر می رسد نهنگ های XRP در طول سال ها افزایش یافته اند. با این افزایش، خرید بالایی از توکن حاصل می شود. در 24 ساعت گذشته، بیش از 270 میلیون توکن XRP بین چندین صرافی ارز دیجیتال ارسال شده است. بر اساس داده‌های Whale Alert، این ارزش بیش از 130.2 میلیون دلار است.

علاوه بر این، از آنجایی که بیت کوین برای برخی سرمایه گذاران مقرون به صرفه تر می شود، XRP بهترین جایگزین آنها می شود. فعالیت مداوم با توکن دیجیتال، نیروی محرکه اصلی در بازار ارزهای دیجیتال است.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا