ارزهای دیجیتال

XRP در 30 روز گذشته 60 درصد افزایش می یابد – Ripple Wins. SEC دیده شده است؟

XRP در یک موقعیت منتظر و منتظر است زیرا برای نتیجه گیری از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه آزمایشگاه های ریپل آماده می شود.

  • میانگین قیمت پیش‌بینی XRP برای اکتبر 2022 0.50995 دلار است
  • XRP، در یک نقطه، تقریبا 60٪ افزایش یافت
  • Ripple Labs به کسب بردهای رویه ای در برابر SEC ادامه می دهد

یادآور می‌شود که در 22 دسامبر 2020، نهاد نظارتی اعلام کرد که شکایتی را علیه شرکت فناوری آمریکایی و دو تن از مدیران آن به دلیل فروش XRP که شاکی آن را اوراق بهادار ثبت‌نشده می‌داند، تسلیم کرده است.

کریستین لارسن، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق آزمایشگاه های ریپل و بردلی گارلینگ هاوس، مدیر عامل فعلی، نیز در این شکایت شرکت کردند زیرا گفته می شود این دو نفر در کسب حدود 600 میلیون دلار از طریق فروش این ارز دیجیتال دست داشته اند.

از آن زمان، به نظر می رسد دارایی دیجیتال به حاشیه رانده شده است و بر عملکرد آن در فضای کریپتو تأثیر می گذارد.

در واقع، XRP اکنون 85 درصد از ارزش 3.40 دلاری خود را که در 22 می 2014 به دست آورده بود، از دست داده است.

پست های XRP با رشد چشمگیر 30 روزه

در زمان مطبوعات، با توجه به داده ها از CoinMarketCap، XRP در حال حاضر با قیمت 0.51 دلار تغییر می کند. در یک ساعت گذشته 1.7 درصد کاهش داشته است، اما در یک نقطه تقریباً 60 درصد در 30 روز گذشته افزایش یافته است.

اصلاح قیمت اخیر که این دارایی تجربه کرد، سود ماهانه آن را کاهش داد که اکنون 50.3 درصد است.

Source: CoinMarketCap

با این حال، 6هفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار یکی از معدود آلتکوین هایی است که علیرغم ماه نزولی سپتامبر توانسته است صعودی صعودی داشته باشد.

برخی از تحلیلگران بر این باورند که یکی از دلایل عملکرد چشمگیر کریپتو این واقعیت است که آزمایشگاه های ریپل در مبارزه قانونی خود موفق به کسب پیروزی های رویه ای علیه SEC شدند.

اخیراً، یک قاضی منطقه دستور انتشار اسناد مربوط به سخنرانی مدیر سابق بخش، ویلیام هینمن را صادر کرده است که در آن وی گفت بیت کوین و اتریوم اوراق بهادار نیستند.

پیش بینی قیمت XRP

در ابتدای سال جاری، XRP نوساناتی را در قیمت خود تجربه کرده است که بر پیش بینی قیمت دارایی تأثیر می گذارد.

برای این ماه، کارشناسان کریپتو می گویند که میانگین قیمت این دارایی 0.50995 دلار خواهد بود. کمترین قیمت ممکن برای کریپتو در ماه اکتبر 0.45995 دلار و بالاترین آن 0.51995 دلار است.

بر اساس تجزیه و تحلیل، ماه آینده نوامبر برای XRP تفاوتی نخواهد داشت، زیرا انتظار می رود با قیمت متوسط ​​0.51995 دلار معامله شود. انتظار می‌رود این ارز دیجیتال با 0.53995 دلار به اوج خود برسد و به 0.48995 دلار برسد.

در آینده قابل پیش‌بینی، با فرض اینکه Ripple Labs بالاخره در مناقشه حقوقی خود با SEC پیروز شود، انتظار می‌رود که XRP به مرز 1 دلار برسد و ثابت نگه دارد.

kU5q9fXw

XRP total market cap at $25.6 billion | Featured image from The Daily Hodl, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا