ارزهای دیجیتال

XRP در مورد پشتیبانی و اهداف بالاتر، آیا 0.5 دلار را نقض می کند؟

بازار کریپتو از سطوح پشتیبانی روزانه با عملکرد بهتر XRP نسبت به ارزهای دیجیتال بزرگتر مانند بیت کوین و اتریوم در حال افزایش است. این نشانه روند صعودی داشته و برخلاف جزر و مد حرکت می کند حتی زمانی که شرایط در بازه های زمانی کوچک نامطلوب بوده است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت XRP با 0.49 دلار به ترتیب با 3 درصد سود و 9 درصد سود در 24 ساعت و 7 روز گذشته معامله می شود. به استثنای بیت کوین، ارزهای دیجیتال بزرگتر حرکت جانبی یا عملکرد منفی را به عنوان پرش XRP ثبت می کنند.

قیمت XRP با حرکت صعودی در نمودار روزانه. منبع: XRPUSDT Tradingview

XRP تکانه می گیرد و سطوح بالاتر را هدف می گیرد

در جریان معاملات امروز، بازار کریپتو حرکت خود را از دست داد و با پشتیبانی قبلی رد شد. برای بیت کوین، این منطقه در حدود 19800 دلار بود، در حالی که XRP به حدود 0.48 دلار کاهش یافت.

به گفته معامله گر با نام مستعار، این منطقه که به عنوان پشتیبانی حیاتی عمل می کند، در راس الگویی قرار دارد که می تواند به سود بیشتر برای ارز دیجیتال اشاره کند. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، قیمت XRP یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داد.

طی هفته گذشته، این ارز دیجیتال موفق شد از سطوح پایین تر این الگو جهش کند و با یک آزمون مجدد پشتیبانی موفق به شکست شود. این عناصر به گسترش حرکت صعودی با هدف بالقوه 0.50 دلار، سطح مقاومت اصلی XRP اشاره می کنند.

تاجر نام مستعار اشاره شد موارد زیر هنگام به اشتراک گذاری نمودار زیر:

$XRP در این خط روند پس از خروج از آن، سرد شده است. اگر بازار ادامه پیدا کند، فکر می‌کنم این رقم بالاتر خواهد رفت. منطقه اول مقاومت 0.5-0.51 دلار. اگر بتواند از 0.5 تا 0.51 دلار شکسته شود، منطقه 0.6 دلار باید بعدی باشد. جفت XRP/BTC در چند روز گذشته بسیار قوی است.

نمودار Ripple XRP XRPUSDT 2
قیمت XRP در حمایت بحرانی و با احتمال حرکت به سمت 0.50 دلار، در صورت حفظ این خط روند، قرار دارد. منبع: DaanCrypto از طریق توییتر

اقدام صعودی قیمت این ارز دیجیتال با تحولات مثبت در نبرد حقوقی بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و شرکت پرداخت ریپل پشتیبانی شده است. اختلاف حقوقی مربوط به XRP و ارائه غیرقانونی توکن به عنوان یک امنیت ثبت نشده است.

این پرونده که در اواخر سال 2020 توسط تنظیم کننده ثبت شد، ممکن است با یک نتیجه مثبت برای شرکت پرداخت و دارندگان XRP به پایان برسد، یا حداقل، به نظر می رسد این مورد انتظار در بازار باشد. در حال حاضر، این ارز دیجیتال از محدوده ای که آخرین بار در زمان عمومی شدن شکایت دیده شده بود، فاصله می گیرد.

شرایط بازار کریپتو برای یک رالی مثبت است؟

داده های اضافی ارائه شده توسط تحلیلگر جاستین بنت نشان می دهد که S&P 500 نیز عملکرد مثبت قیمتی را نشان می دهد. این شاخص تأثیر زیادی بر دارایی‌های دیجیتال داشته است و ممکن است به XRP اجازه دهد تا آن را دنبال کند و در نهایت مقاومت کلیدی 0.50 دلار را بشکند.

علاوه بر این، بنت بازیابی مهمی از یک خط روند را در نمودار روزانه نشان داد که با شاخص کل ارزش بازار ارز دیجیتال اندازه‌گیری شد. با این حال، این بازپس گیری پس از بسته شدن امروز تایید خواهد شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا