ارزهای دیجیتال

XRP در مقاومت کند می شود – آیا بعد از 2 ماه سرگیجه ظاهر می شود؟

به نظر می‌رسد که XRP در آب‌های ولرم گیر کرده است زیرا قیمت برای دو ماه از 0.3 دلار به 0.39 دلار کاهش نمی‌یابد.

  • XRP با گیرکردن قیمت در 0.3 تا 0.39 دلار با ضعف مواجه شد
  • قیمت حکایت از فشار نزولی دارد
  • قیمت نزدیک به شکست و افت 52 درصدی

کندی فعلی که قیمت XRP از آن عبور می کند، به شدت گاوها را از حرکت در جهت صعودی باز می دارد.

XRP کوتاه می‌آید، نمی‌تواند بالاتر بپرد

در نمودار روزانه، ساختار XRP با امضای اوج‌های بالاتر و پایین‌ترین قیمت‌ها صعودی به نظر می‌رسد. اما، به نظر می رسد که گاوها بیشتر تشدید نمی شوند و قیمت توکن را از حرکت در مسیر مثبت متوقف می کنند.

مطابق با CoinMarketCapقیمت کریپتو 3.31 درصد کاهش یافته است و از زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.3701 دلار معامله می شود.

نکته مثبت این است که چند روز پیش توانست میانگین متحرک 100 روزه را با موفقیت تغییر دهد. با این گفته، قیمت توانست از سطوح مقاومت اصلی 0.39 تا 0.42 دلار عبور کند.

حال، اگر گاوها بتوانند محدوده قیمت فوق را نادیده بگیرند، انتظار می‌رود که XRP برای میانگین متحرک 200 روزه شلیک کند.

پس از یک دیدگاه نزولی، توکن کوتاه می‌آید و نمی‌تواند مقاومت کلیدی را بشکند و با کاهش حمایت کلیدی در 0.33 دلار همراه با تلاش برای آزمایش مجدد در منطقه، شکست بخورد.

قیمت XRP که در برابر بیت کوین می بندد، بین خطوط میانگین متحرک 100 روزه و 200 روزه قرار دارد. خرس‌ها محافظان خود را ناامید نمی‌کنند و آماده دفاع از مقاومت کلیدی خود در محدوده 1700 تا 1800 SAT هستند.

به همین ترتیب، گاوها دست خود را از قیمت برنمی‌دارند تا مانع از افت قیمت به زیر سطح 1500 SAT شوند. در روزهای آتی، تا زمانی که در بالا یا پایین مناطق ذکر شده رخنه یا بسته شود، حتماً اقدام جانبی صورت خواهد گرفت.

کریپتو در خطر از دست دادن 52 درصد سود است

فشار قطعاً برای گاوهای XRP افزایش می‌یابد زیرا خرس‌ها برای تقویت یک شکست هجوم می‌آورند. با احتمال به نفع خرس‌ها، قیمت کریپتو تا 52 درصد کاهش می‌یابد و سود حاصل از تابستان امسال را کاهش می‌دهد.

مشاهده شده است که قیمت ریپل شاهد مشکلاتی است که در هفته گذشته مشاهده شد. و این هفته بهتر از این نیست زیرا قیمت XRP در این هفته کمتر از هفته گذشته ثبت شد که نشان دهنده یک فشار عظیم است.

گاوها ممکن است به طور بالقوه XRP را مانند یک سیب زمینی داغ رها کنند، زیرا اقدام قیمت اتریوم امیدوار کننده تر برای معامله است. انتظار می‌رود قیمت XRP در روزهای آینده با پشتیبانی کلیدی 0.36 دلار، گاوها را به کمتر از SMA 55 روزه برساند.

افزایش احتمالی از 0.36 دلار ممکن است قیمت XRP را به سمت 0.50 دلار سوق دهد که به اوج معامله رویایی نوسانی منجر می شود که تا 40 درصد افزایش می یابد.

XRP total market cap at $17.8 billion on the weekly chart | Source: TradingView.com

Featured image from Crowdwisdom.live, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا