ارزهای دیجیتال

XRP در طول عدم اطمینان بازار با رنگ قرمز معامله می کند

با وجود اینکه دیگر سکه‌های برتر از دستاوردهای قابل توجهی برخوردار بودند، XRP که با SEC مبارزه می‌کند، در منطقه قرمز معامله می‌شود، زیرا بازار ارزهای دیجیتال بالاخره کمی فرصت تنفس پیدا می‌کند. با وجود اینکه ماه به عنوان ماه مطلوب برای بازار شناخته می شد، اکتبر برای سکه های برتر شروع شد. اکثر سکه های برتر در منطقه قرمز معامله می شوند، در حالی که سایر سکه ها، از جمله XRP، از نوسانات عظیم رنج می برند.

به نظر می رسید که روح Uptober روز قبل زمانی که پیشرفت هایی را ثبت کرد، روی XRP سقوط کرد. با این حال، این حرکت زیاد دوام نیاورد زیرا XRP اکنون 1.44 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است. به لطف اخبار صعودی از پرونده در حال انجام آن با SEC، هنوز امیدی برای XRP وجود دارد. با ثبت نام شرکت های بیشتری به عنوان amicus curiae، گاوها ممکن است از این مزیت برای افزایش بیشتر قیمت XRP استفاده کنند.

XRP در میان هفته سخت با قرمز معامله می کند

بازار کریپتوکارنسی شروع هفته سختی داشت. اما در حالی که اکثر کوین های برتر چرخش های قابل اندازه گیری را تجربه کرده اند، XRP عقب مانده است. XRP در حال حاضر با قیمت 0.45 دلار معامله می شود که نشان دهنده کاهش 1.44 درصدی نسبت به بسته شدن دیروز است. این به نمودار 7 روزه خشن آن اضافه می کند که شاهد از دست دادن XRP تقریباً 5.17٪ است.

از دست دادن روزانه XRP ها هنوز نشانه آن است که خرس ها هنوز تسلیم نشده اند. ممکن است تا پایان ماه هنوز مقداری درگیری باقی مانده باشد. با این حال، اگر اخبار خوبی در راه باشد، شاهد ادامه صعود XRP خواهیم بود.

XRP به خط پشتیبانی 0.45 دلار بازمی گردد

XRP روز قبل سعی کرد خطوط مقاومت جدیدی را آزمایش کند اما به سطح حمایت 0.45 دلاری خود بازگشت. سکه دیروز 0.47 دلار تست شد، اولین بار از پنجشنبه گذشته که به این سطح رسید. با این حال، شکست خورد و در عوض به 0.45 دلار بازگشت.

XRP در حال حاضر حدود 0.46 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت XRPUSD از TradingView.com

با وجود شکست گذشته از خط روند، مقاومت همچنان وجود دارد

درست قبل از زمان نوشتن، مقاومت خط روند (سفید) 10 روز گذشته شکسته شد. اما منطقه 0.45 دلاری منطقه حمایت و مقاومت بسیار خوبی در کوتاه مدت بود. همچنین ساختار کوتاه مدت بازار موظف به اصلاح بود.

حتی با این حال، قرائت RSI از 50 بالاتر رفته است که نشان می دهد قدرت نسبی در حال افزایش است. به طور تصادفی، شاخص جریان پول Chaikin (CMF) بیش از یک هفته است که مثبت بوده است. این نشان داد که ورودی سرمایه قابل توجهی در فواصل زمانی کمتر مشاهده شده است.

در نمودار روزانه، ساختار بازار صعودی باقی ماند. اما اگر بازار روز را با کمتر از 0.44 دلار به پایان برساند، این وضعیت تغییر خواهد کرد. بالاترین قیمت XRP بین ماه می و سپتامبر در مرز 0.422 دلار بود. بنابراین، بازگشت به این منطقه ممکن است یک واکنش صعودی قدرتمند را ایجاد کند. با این حال، اگر بیت کوین کاهش شدیدی به زیر 18.6 هزار دلار داشت، ارزش XRP مطمئناً به زیر 0.42 دلار نیز می‌رسید. با توجه به این موضوع، قیمت سکه ممکن است به تدریج کاهش یابد و به طور بالقوه در هفته های آینده به 0.34 دلار برسد.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا