ارزهای دیجیتال

XRP در حالت نزولی هنگامی که ریپل 1 میلیارد توکن را از 2 کیف پول باز می کند

ریپل (XRP) در حالت نزولی قرار دارد و همانطور که در یک شب دیده شد 1.93 درصد کاهش داشت. علاوه بر این، ریپل اخیراً بیش از 1 میلیارد توکن XRP را که از دو کیف پول جداگانه ذخیره شده است، آزاد کرده است. در حال حاضر، کریپتو در بزرگترین صرافی های نقطه ای با 0.38 دلار معامله می شود.

Ripple آشکارا بیش از 55 درصد از کل عرضه XRP را در سال 2017 در امان نگه داشته است. تحلیلگران معتقدند که احساسات نزولی یا ضعف آن به شکست بیت کوین در عبور از مرز 24000 دلار مربوط می شود، برخلاف جداسازی بحث برانگیز توکن های جدید که اخیرا اتفاق افتاد.

در واقع، ریپل در تلاش است تا بیشتر توکن‌هایی را که به امانت می‌فرستد، بازیابی کند. علاوه بر این، باز کردن توکن‌های جدید هر روز اول ماه اتفاق می‌افتد و هیچ تاثیری بر قیمت XRP ندارد. با وجود سوء تفاهم، بیشتر این توکن ها لزوماً مبادلات رمزنگاری را باتلاق نمی کنند.

ریپل بیش از 408 میلیون دلار XRP در سه ماهه دوم فروخته است

تا به امروز، ریپل تقریباً 408 میلیون دلار XRP در سه ماهه دوم فروخته است. موفقیت یا افزایش اخیر در فروش عمدتاً به خدمات نقدینگی درخواستی نسبت داده می شود.

Jed McCalbe، یکی از بنیانگذاران Ripple، بقیه توکن های XRP خود را در ماه قبل فروخته است که به این معنی است که او XRP را رها کرده و نمی تواند از شتاب فروش ریپل پشتیبانی کند یا به آن بیافزاید. با توجه به CoinMarketCap، تا زمان انتشار، کل عرضه XRP در گردش 48.3 میلیارد توکن است.

در 30 ژوئیه، قیمت XRP در 30 جولای 13 درصد افزایش یافت و نقدینگی را که درست بالای بالاترین سطح 0.387 دلار قرار داشت، حفظ کرد. صعود اخیر استثنایی بود اما از نظر شتاب کوتاه بود. در واقع، قیمت XRP کاهش یافت و افزایش یافت.

روند نزولی بیشتر برای XRP ظاهر می شود

کندل چهار ساعته درست زیر ناحیه حمایت 0.381 دلار بسته شد که نشان دهنده رکود بیشتر است. در هر صورت، سرمایه گذاران باید بازگشایی قیمت XRP را در سطح پشتیبانی 0.340 دلار پیش بینی کنند.

از طرف دیگر، اگر قیمت XRP بتواند سرپا بماند یا بالاتر از 0.381 دلار باشد، این موقعیت را به عنوان یک سطح حمایت تایید می کند. علاوه بر این، این دیدگاه نزولی را نیز لغو می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، قیمت XRP به طور بالقوه می تواند راه را برای بازدید مجدد منطقه مقاومت که در 0.439 دلار قرار دارد، هموار کند.

در 22 ژوئن، آزمایشگاه های ریپل راه اندازی دفتر جدید خود را در تورنتو، کانادا به علاوه برنامه هایی برای استخدام در ابتدا حدود 50 مهندس با برنامه هایی برای استخدام 100 تا 200 کارمند در این خط اعلام کردند. براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل آزمایشگاه ریپل، همانطور که در ویدئوی منتشر شده در صفحه توییتر ریپل دیده می شود، به وجد آمد و تورنتا را به عنوان یک مرکز برای “استعداد مهندسی عالی” توصیف کرد.

XRP total market cap at $17.7 billion on the weekly chart | Source: TradingView.com

Featured image from Ripple Coin News, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا