ارزهای دیجیتال

XRP در بین آلت کوین ها پیشتاز است – آیا قبل از صعود کاهش می یابد؟

XRP آرامش روزانه خود را حفظ کرده است اما به عنوان بهترین عملکرد هفته ظاهر شده است. این توکن با 18 درصد افزایش هفتگی به سمت شمال حرکت کرد زیرا قیمت قبل از سقوط از مرز 0.5 دلار عبور کرد. همچنین، سایر آلتکوین‌ها در هفته گذشته روزانه زیان جزئی داشته‌اند.

بازار کریپتو شاهد یک چرخش شدید در حرکت کلی قیمت ها است. در چند هفته گذشته، دارایی‌های کریپتو در هر دو جهت شمال و جنوب در حال کاهش بوده است. با این حال، پس از بازپس گیری اندکی در هفته گذشته، اکثر سکه های کریپتو تقریباً تمام چیزی را که در آخر هفته به دست آورده بودند از دست دادند.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته در تلاش برای صعود بوده است. این پس از آن رخ داد که دارایی رمزنگاری اولیه لنگر خود را در سطح بحرانی 20 هزار دلار از دست داد. بیت کوین تقریباً به زیر منطقه 19 هزار دلاری با نیروی نزولی بیشتر در بازار می رود.

XRP در نمودار l XRPUSDT در Tradingview.com 1% کاهش می یابد

XRP برنده این هفته است

آخر هفته برای اکثر دارایی های رمزنگاری مطلوب نیست. بازار از روز شنبه شاهد حجم معاملات کم بود که به روز یکشنبه سرازیر شد. در نتیجه، بیشتر آلتکوین‌ها آرام بوده‌اند و ارزش‌هایشان افت جزئی دارد.

XRP با افزایش 18 درصدی در هفته گذشته به عنوان برنده ظاهر شد. عملکرد آن در بین آلتکوین های با ارزش بالا بهترین است. با شکست ناگهانی قیمت، این توکن در نهایت از مرز 0.5 مطلوب خود عبور کرد.

دومین دارایی بزرگ ارز دیجیتال، اتریوم، در ساعات اولیه معاملات سقوط کرد. قیمت اتریوم زیر 1300 دلار است. آلتکوین های دیگر مانند Solana (SOL)، Polygon (MATIC) و Polkadot (DOT) دارای رکوردهای مشابهی هستند.

در یک اندازه گیری روزانه، Cardano، Shiba Inu، BNB و Dogecoin به طور قابل توجهی حدود 2.5٪ کاهش یافتند. QNT که بهترین عملکرد دیروز را به دست آورد نیز به شدت سقوط کرده است.

بیت کوین اکنون حدود 19 هزار دلار در منطقه است

بیت کوین اخیرا داستان پیچیده ای با عملکرد خود داشته است. رمزارز اصلی در حال حاضر در منطقه 19 هزار دلاری در حال حرکت است و شک و تردیدهایی وجود دارد که از پشتیبانی بیشتری برخوردار شود. علاوه بر این، انتشار اخیر گزارش شغلی ایالات متحده تأثیر نزولی بر بیت کوین داشت که پس از اعلام این خبر تقریباً 1000 دلار از دست داد.

هفته گذشته، بیت کوین به بالاترین سطح سه هفته ای خود یعنی 20500 دلار رسید. اما به تدریج حرکت جنوب را شروع کرد و به 20000 دلار رسید. بزرگترین دارایی رمزنگاری جهانی برای چند روز در این منطقه حساس متوقف شد و دوباره به سمت جنوب حرکت کرد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حدود 19238 دلار معامله می شود که افزایشی را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد.

Featured image from Pixabay, charts from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا