ارزهای دیجیتال

XRP حرکت جامد را تا 0.37 دلار در صعود 7 روزه تمام سبز حفظ می کند

ریپل (XRP) آخرین مایل را پس از رسیدن به 0.326 دلار و افزایش 16 درصدی در 48 ساعت گذشته طی کرده است. در حالی که همه چیز سبز و صعودی به نظر می رسد، XRP همچنان با مقاومت 0.381 دلاری مواجه است و اگر سکه نتواند از آن عبور کند، به این معنی است که یک اصلاح در راه است.

بسته شدن کندل که کمتر از 0.381 دلار است، می تواند چشم انداز نزولی XRP را از بین ببرد. قیمت ریپل با خروج از ناحیه حمایتی که از این پس باعث ایجاد یک خط صعودی در دو روز گذشته شد، قدرت عظیمی را نشان داد.

در حالی که به شدت صعودی به نظر می رسید زیرا می توانست حرکت خود را در 0.37 دلار حفظ کند، سرمایه گذاران نمی توانند بیش از حد مطمئن باشند زیرا افزایش اخیر می تواند منجر به اصلاح یا تمدید شود.

XRP در 48 ساعت افزایش 16 درصدی را کاهش می دهد

قیمت ریپل توانست درست زیر خط روند سوراخ شود که نشان می دهد فشار خرید متوقف شده است. با این حال، ریپل توانست پس از به دست آوردن قیمت 0.326 دلار، آن را به سمت خود بکشاند. این آشکارا افزایش 16 درصدی را در کمی بیش از 48 ساعت برانگیخت.

قیمت XRP ممکن است از 0.381 دلار بالاتر برود و آن را به عنوان یک خط پشتیبانی تبدیل کند یا احتمالاً منطقه 0.340 دلار را دوباره دنبال کرده و دوباره آزمایش کند.

با نگاهی به احساسات فعلی بازار، اگر قیمت بیت کوین به سمت یک چرخش حرکتی بالا برود، احتمال اصلاح بیشتر خواهد بود. در واقع، قیمت XRP همیشه می تواند به منطقه پشتیبانی 0.340 دلار برگردد. اکنون، اگر مانع یا منطقه مقاومت شکسته شود، قیمت ریپل ممکن است به سطح 0.326 دلار سقوط کند.

با این حال، در صورتی که قیمت ریپل یک کندل روزانه را تشکیل دهد که بالاتر از 0.381 دلار باشد، این امر تلاقی نزولی را باطل می کند. با این توسعه، قیمت XRP می تواند به 0.439 دلار افزایش یابد.

آیا XRP می تواند از الگوی واگرایی نزولی عبور کند؟

ریپل در حال حاضر در حال نقاشی یک شکل واگرایی نزولی است که باید جدی گرفته شود. تنها راه دور زدن واگرایی این است که قیمت XRP پایین بیاید یا اگر قیمت XRP بتواند با موفقیت افزایش یابد و نقطه بی اعتباری را که در خط 0.48 دلار مشاهده می‌شود دور بزند.

اخیراً هشداری در 26 ژوئیه صادر شد زیرا قیمت XRP از خط روندی که به آوریل سال گذشته بازمی‌گردد کاهش یافت. در واقع، هدف 0.24 دلاری اعلام شد که بر اساس پیش بینی های فیبوناچی و موج الیوت است.

در 27 ژوئیه، قیمت ریپل با افزایش حجم و یک کندل صعودی شدید، معکوس شد. علاوه بر این، یک الگوی ستاره صبحگاهی 3 روزه شکل گرفت که معامله گران را تشویق می کند تا به اهداف صعودی چسبیده باشند.

قیمت XRP ممکن است یک روز خوب به 2 دلار یا حتی 10 دلار برسد. با این حال، در حال حاضر، اعتماد به نفس بیش از حد در مورد این می تواند از نظر سود بسیار خطرناک باشد.

XRP total market cap at $17.9 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Medium, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا