ارزهای دیجیتال

XRP برای جلوگیری از رکود باید این سطح کلیدی را نقض کند

علیرغم کندی اخیر XRP، این توکن در مقایسه با سایر کوین ها به طور قابل توجهی بهتر عمل می کند. گاوها با موفقیت از حمایت 0.3 دلاری دفاع کردند و سعی کردند با شکستن بالاتر از مقاومت حیاتی، روند را معکوس کنند.

از آنجایی که قیمت به دنبال یک شکست کاذب کاهش نیافته است، این نشان می‌دهد که گاوها ممکن است قوی‌تر از خرس‌ها باشند. بنابراین، حجم افزایش یافته است که یک شاخص مثبت است.

داده‌های Coingecko در روز دوشنبه نشان می‌دهد که در زمان نوشتن این مقاله، XRP با 0.364 دلار معامله می‌شود که در هفت روز گذشته 12 درصد افزایش یافته است.

مطلب پیشنهادی | توکن CEL با وجود ورشکستگی درجه سانتیگراد در حال بهبود است

Image - The Coin Republic

شمع های سبز مستقیم XRP

ریپل سه شمع سبز روزانه متوالی را ثبت کرده است و خریداران توانستند تا عصر جمعه قیمت را 15 درصد افزایش دهند. اما نگرانی اصلی این است که آیا این افزایش برای متوقف کردن روند نزولی میان مدت کافی است یا خیر.

در مقیاس روزانه، خریداران قیمت را به سمت مقاومت افقی کوتاه‌مدت در 0.4 دلار سوق دادند و برای سومین بار تلاش کردند تا پیشرفت کلیدی را بشکنند.

شاخص RSI 14 روزه وارد محدوده مثبت شد و در این زمان از خط پایه عبور کرد. این بدان معناست که گاوهای نر در حال حاضر تسلط بیشتری نسبت به گذشته دارند.

ریپل برای مدت طولانی نتوانسته به بالاترین سطح روزانه دست یابد. از ماه مه امسال، فروشندگان گاوها را از پیشی گرفتن از قله قبلی (در رنگ زرد) دور نگه داشته اند.

1658151484 175 XRP برای جلوگیری از رکود باید این سطح کلیدی را

Imge - TradingView.com

برای شروع یک روند معکوس، XRP باید ابتدا بالاتر از 0.4 دلار را ایجاد کند. در این مثال، حرکت نزولی ممکن است در نهایت شروع به کاهش کند.

سپس گاوها باید قبل از آزمایش مجدد خط روند نزولی (قرمز) از سد افقی بین 0.50 تا 0.55 دلار (به رنگ آبی) عبور کنند.

غلبه بر مانع استاتیک قرمز که برای مدت زمان قابل توجهی بر قیمت سایه انداخته است، ممکن است یک شاخص بسیار صعودی برای توکن باشد.

افزایش 1.35 درصدی ارزش بازار ارزهای دیجیتال

بر اساس داده‌های CoinMarketCap در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته 1.35 درصد افزایش یافته و به حدود 980 میلیارد دلار رسیده است.

4w8GsLsj

XRP total market cap at $17.6 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

حجم 24 ساعته بازار ارزهای دیجیتال در سراسر جهان با 1.7 درصد کاهش به 61 میلیارد دلار رسید، در حالی که حجم 24 ساعته DeFi 5.55 میلیارد دلار بود که نشان دهنده 9.0 درصد از بازار جهانی کریپتو است.

حجم تمام استیبل کوین ها 55.63 میلیارد دلار یا 90.72 درصد از حجم 24 ساعته کل بازار کریپتو بود.

در حال حاضر، XRP در میانگین متحرک 50 روزه مقاومت می بیند. اگر پیشرفتی حاصل شود، اولین بار از 9 مارس امسال خواهد بود. با این حال، قبل از بازگشت احتمالی، قیمت باید ابتدا بالاتر از مقاومت کلیدی بین 0.48 دلار و 0.52 دلار تثبیت شود.

مطلب پیشنهادی | عملکرد ApeCoin از سایر آلت‌کوین‌ها عقب است – در اینجا چه اتفاقی برای APE افتاد

Featured image from The Merkle News, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا