ارزهای دیجیتال

XRP با اضافه کردن روزانه بیش از 6٪ حتی در حمام خون بهتر عمل می کند

بازار کریپتو در چند وقت اخیر رویدادهای ویرانگر زیادی را ثبت کرده است. از زمان سقوط بازار در ماه می، قیمت دارایی‌های کریپتو هر هفته رفتار متفاوتی داشته است. گاهی اوقات چشم انداز قیمت مثبت است، اما گاهی اوقات بدتر است.

از 15 سپتامبر تا به امروز، نوسانات در بازار به شدت افزایش یافته است. قیمت دارایی ها بیشتر نزولی است تا صعودی. این ادغام یک سری کاهش قیمت را از بیت کوین شروع کرد که چند دقیقه پس از ارتقا 1000 دلار از دست داد.

مطالب مرتبط: با وجود ادغام موفقیت آمیز اتریوم، سرمایه گذاران دارایی های ETH را کنار می گذارند

اتریوم و سایر آلتکوین ها نیز افزایش قیمت خود را از دست دادند و تا 21 سپتامبر به معاملات قرمز ادامه دادند. اما در میان حمام خون، ریپل به جای از دست دادن به افزودن ادامه داد.

قیمت XRP ریپل همچنان در حال افزایش است

Ripple XRP اخیراً به اضافه کردن حداقل 6٪ هر روز ادامه داده است. تاریخچه قیمت XRP از زمان سقوط بازار تا به امروز نشان می دهد که سکه هنوز سقوط وحشتناکی را ثبت نکرده است. معاملات آن در محدوده قیمتی 0.3733 دلار و 0.3421 دلار ادامه دارد طی ماه های پس از سقوط

در حال حاضر، قیمت Ripple XRP روی 0.3968 دلار است که نشان دهنده کاهش قیمت 5.20 درصدی در 24 ساعت گذشته است که بیش از 17 درصد در هفته اضافه شده است. در اوایل 21 سپتامبر، سکه قبل از سقوط، بالای 6 درصد افزایش یافت. این افزایش قیمت در سه روز متوالی افزایش مداوم را نشان می دهد.

در 20 سپتامبر، Ripple XRP بیش از 6.38 درصد افزایش یافت و قیمت آن را به 0.3788 دلار رساند. در همان روز، افزایش 1 ساعته و رشد قیمت 7 روزه آن همگی سبز بودند که نشان دهنده روند مثبت است. به دنبال روند صعودی، کارشناسان پیش بینی کردند که XRP ممکن است به بالای 0.40 دلار صعود کند که امروز اتفاق افتاد.

ریپل نیز در روز ادغام تحت تأثیر قرار گرفت زیرا در پایان بازار به 0.3256 دلار سقوط کرد. اما چند روز بعد، در 20 سپتامبر، ریپل به 0.38 دلار افزایش یافت و باعث افزایش سه روزه قیمت تا 21 سپتامبر شد.

جای تعجب نیست که Ripple در میان حمام خون در بازار ارزهای دیجیتال در حال افزودن است. رویداد مهمی که می تواند چنین احساسات مثبتی را افزایش دهد، حکم آینده در مورد پرونده آن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار است.

نبردی که در سال 2020 آغاز شد ظاهراً رو به پایان است. هم ریپل و هم SEC از یک قاضی فدرال برای صدور حکم خواسته اند. رویداد اخیر باعث ایجاد احساسات مثبت بازار نسبت به XRP شده است.

قیمت XRP ریپل در حال حاضر حدود 0.40 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت XRPUSD از TradingView.com

انتظارات افزایش نرخ چه تاثیری بر بازار دارد؟

امروز روز مورد انتظار برای نشست فدرال رزرو است. بازار پس از رایزنی های طولانی مدت افزایش نرخ بهره جدید را پیش بینی می کند. ترس از نتیجه، قیمت بسیاری از دارایی های کریپتو را در قرمز نگه داشته است.

به عنوان مثال، قیمت بیت کوین همچنان در حدود 19 هزار دلار در حال مبارزه است. در حال حاضر، بیت کوین در حدود 19263 دلار معامله می شود نمودار قیمت TredingView. قیمت از روز پایانی در 21 سپتامبر به نوسانات خود ادامه داده است.

قابل توجه است که قیمت با رنگ قرمز شروع شد، اما اندکی با افزایش 1 ساعت و 24 ساعته خود به سمت سبز بازگشته است. اما قیمت بیت کوین 7 روزه همچنان قرمز است و 5.17 درصد زیان را نشان می دهد.

اتریوم و سایر آلتکوین‌ها نیز امروز صبح شروع به کار کردند. اما در زمان نگارش مقاله، ETH 0.84% ​​و 0.50% به سود 1 ساعته و 24 ساعته خود اضافه کرده است و آنها را به سمت سبز سوق داده است. اما کاهش قیمت 7 روزه آن همچنان قرمز است و 15.35 درصد است و آن را در میان سایرین پیشرو می کند.

مطالب مرتبط: گزارش نشان می‌دهد که اتریوم ممکن است ضربه دیگری بخورد، آیا ممکن است؟

پس از اعلام امروز، قیمت کریپتو ممکن است سقوط کند یا بهبودی جزئی را آغاز کند. اگر فدرال رزرو به 75 واحد در ثانیه ادامه دهد، ممکن است احساسات مثبت باشد.

اما افزایش به 100 واحد پایه، بازار را به سمت سراشیبی سوق می دهد.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا