ارزهای دیجیتال

XLM خرید مجدد را به تصویر می کشد، به کجا می رود؟

قیمت XLM پس از بازگشت سکه در نمودار خود در هفته گذشته، شتاب بیشتری گرفت. با این حال، در 24 ساعت گذشته، XLM 3.6 درصد افزایش یافت و در شکستن سطح مقاومت فوری خود موفق بود. گاوها دوباره مسئول بودند و چشم انداز فنی XLM نیز همین احساس را به تصویر می کشید.

در حال حاضر، قیمت XLM در سطح 0.121 دلار ثابت شده است. طی چند روز گذشته، XLM به طور مداوم بالا و پایین‌های بالاتری را تشکیل داده است که نشانه‌ای از صعودی بودن در بازار است. اگر آلتکوین بتواند حرکت قیمتی خود را حفظ کند، در این صورت سکه می تواند سقف قیمت 0.130 دلار را در جلسات معاملاتی آتی مشاهده کند. خرید قدرت برای استلار برای سکه بسیار مهم است.

قیمت XLM آخرین بار در حوالی این علامت قیمت چندین هفته پیش، حدود پایان ژوئن، نوسان داشت. سقوط از سطح قیمت فعلی می تواند قیمت XLM را به 0.114 دلار برساند. پیش از این، زمانی که قیمت XLM در 0.124 دلار معامله می شد، با فشار نزولی مواجه شد که منجر به سقوط استلار تا 0.114 دلار شد.

تجزیه و تحلیل قیمت XLM: نمودار چهار ساعته

Stellar در نمودار چهار ساعته 0.126 دلار قیمت داشت منبع: XLMUSD در TradingView

قیمت آلتکوین در زمان نگارش 0.126 دلار بود. گاوها همراه با خریداران در بازار دوباره ظاهر شدند، این امر باعث شد XLM علامت مقاومت فوری خود را به خط حمایت خود تغییر دهد. مقاومت سربار XLM اکنون در 0.127 دلار و سپس 0.129 دلار بود.

از سوی دیگر، پشتیبانی محلی برای XLM قیمت 0.119 دلار بود. ناتوانی در حفظ قیمت آن در خط حمایت فوق، می تواند آلتکوین را به 0.114 دلار کاهش دهد.

با توجه به اینکه آلتکوین در اواسط ژوئیه امسال به سطح پایین قیمت 20 ماهه رسیده بود، استلار بهبود قابل توجهی داشته است.

حجم معاملات Stellar در نمودار چهار ساعته سقوط کرد، این نشان دهنده کاهش قدرت فروش در بازار است.

تحلیل فنی

قیمت XLM
Stellar در نمودار چهار ساعته بیش از حد خرید شد منبع: XLMUSD در TradingView

چشم انداز فنی تصویر صعودی شدیدی را برای قیمت XLM در نمودار چهار ساعته ترسیم کرده است. تعداد خریداران در نمودار XLM افزایش چشمگیری داشته است.

شاخص قدرت نسبی در منطقه بیش از حد خرید پارک شده بود که به این معنی بود که دارایی بیش از حد ارزش گذاری شده بود.

قدرت خرید بر قدرت فروش به شدت در زمان چاپ غلبه کرده بود. قیمت XLM بسیار بالاتر از خط 20-SMA بود.

این قرائت به سمت خریدارانی است که حرکت قیمت را در بازار هدایت می کنند. قیمت آلتکوین نیز بالاتر از 50-SMA و 200-SMA بود که نشان می داد تقاضا برای آلتکوین به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

قیمت XLM
استلار سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته به تصویر کشیده است منبع: XLMUSD در TradingView

استلار سیگنال خرید را در نمودار خود مطابق با سایر اندیکاتورهای نمودار ثبت کرد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت و معکوس قیمت را در همان حالت به تصویر می کشد. MACD پس از تجربه یک متقاطع صعودی، میله های سیگنال سبز را روی نیم خط تصویر کرده بود.

نوارهای سیگنال سبز برای خرید سیگنال برای XLM گره خورده بودند. شاخص حرکت جهت دار وظیفه به تصویر کشیدن روند فعلی قیمت و قدرت روند در بازار است. DMI مثبت بود زیرا خط +DI بالای خط -DI بود.

میانگین شاخص جهت دار (قرمز) به سمت علامت 40 حرکت می کند، این قدرت قابل توجه در جهت قیمت فعلی نشان می دهد که قیمت XLM به حرکت صعودی خود در جلسات معاملات آتی ادامه خواهد داد.

مطالب مرتبط: با هدف بیت کوین 24000 دلار، احساسات بازار ثابت می ماند

Featured image from StormGain, Charts from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا