ارزهای دیجیتال

XEN Crypto بازار کریپتو را منفجر کرد، پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال MEXC به میدان اصلی نبرد آن تبدیل شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

XEN Crypto بازار کریپتو را منفجر کرد، پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال MEXC به میدان اصلی نبرد آن تبدیل شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

اخیراً پروژه ای به نام XEN Crypto به طور ناگهانی بازار ارزهای دیجیتال را منفجر کرد. ضرابخانه توکن XEN خود مشارکت بیش از 364114 آدرس کیف پول را به خود جلب کرد و باعث افزایش کارمزدهای گاز شبکه اتریوم برای 2 روز متوالی شد و در یک نقطه در 9 اکتبر به 200wei رسید. بر اساس داده های اولتراسوند، ETH در طول فرآیند ضرب سوزی سوخت. در 10 اکتبر به 2271 رسید که 19.46 درصد از کل سوخت شبکه اتریوم در 7 اکتبر را تشکیل می داد.

سوختگی ETH
XEN Crypto بازار کریپتو را منفجر کرد، پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال MEXC به میدان اصلی نبرد آن تبدیل شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

در حال حاضر، XEN برای اولین بار در 10 اکتبر در ساعت 01:45 UTC+8 در پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال MEXC فهرست شده است. طبق داده‌های اتراسکن مرورگر اتریوم، تا 10 اکتبر، گردش XEN در کل شبکه از 183 میلیون فراتر رفت و بیش از 68 میلیون در MEXC واریز شد که 37.36 درصد از کل فعلی را تشکیل می‌دهد. MEXC نه تنها تبدیل به مایع ترین پلت فرم معاملاتی برای XEN در کل شبکه شده است، بلکه پس از فهرست XEN، از 0.0001 USDT به حداکثر افزایش 0.018 USDT، با بالاترین سود 17900% رسیده است.

اتراسکن XEN
XEN Crypto بازار کریپتو را منفجر کرد، پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال MEXC به میدان اصلی نبرد آن تبدیل شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

بر اساس اطلاعات رسمی XEN Crypto، XEN Crypto یک پروژه استخراج مجازی مشترک بر اساس اثبات مشارکت است. همه شرکت کنندگان در اکوسیستم XEN می توانند از کیف پول های سازگار با اتریوم برای برش XEN استفاده کنند.

هزینه مشارکت فقط حدود 5 USDT است و مدل پاداش نماد آن بر اساس تعداد شرکت کنندگان و زمان قفل است. شرکت کنندگان XEN مالکیت استخراج XEN را دارند. با افزایش تعداد شرکت کنندگان، دشواری استخراج افزایش می یابد. سپس با کاهش عرضه، دوره قفل افزایش می یابد. هرچه دوره قفل طولانی تر باشد، سکه های بیشتری می توانید بدست آورید.

بر اساس وب سایت رسمی XEN Crypto، آغازگر پروژه جک لوین یک متخصص فناوری منبع باز است که ادعا می کند کارمند شماره 21 گوگل (1999-2005) است.

جک لوین در سال 1974 در سن پترزبورگ روسیه به دنیا آمد و در سال 1990 به همراه خانواده اش به ایالات متحده رفت تا در دانشگاه میسوری در رشته علوم کامپیوتر تحصیل کند. او نقشی کلیدی در ساخت زیرساخت اولیه گوگل ایفا کرد که در صنعت فناوری به عنوان یک کارآفرین سریالی که مجموعه‌ای از استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران فرشته را ایجاد می‌کند، شناخته می‌شود. او در سال 2010 به بیت کوین علاقه مند شد و تاکنون در زمینه رمزگذاری فعالیت داشته است. سایر اعضای تیم عبارتند از علوم کامپیوتر، ارتباطات، نرم افزار و توسعه محصول، بازاریابی و سرمایه گذاری.

اما سپس برخی از اعضای انجمن XEN Crypto هویت “Jack Levin Google Employee 21” را زیر سوال بردند. برخی از تحلیلگران خاطرنشان کردند که کارمند شماره 21 گوگل جک لوین نیست، بلکه ماریسا مایر است که به عنوان مدیر عامل یاهو خدمت می کرد. با این حال، شخصی به نام “جک لوین” در واقع یکی از کارمندان اولیه گوگل است، اما لینکدین او هنوز تجربه جک لوین در XEN Crypto را نشان نداده است، آیا او در ایجاد XEN Crypto شرکت داشته است یا خیر، و هیچ مدرک واقعی برای اثبات آن وجود ندارد. .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا