ارزهای دیجیتال

Win.app Play-to-Earn را به Play-to-Win تغییر می دهد

Win.app قصد دارد با تبدیل شدن به زیرساخت نهایی بازی برای کسب درآمد برای Web3، عصر جدیدی را برای بازی های بلاک چین به ارمغان بیاورد. توسعه دهندگان در سراسر جهان به زودی به Win SDK دسترسی خواهند داشت، یک راه حل خارج از جعبه که بازی هایشان را برای پشتیبانی از NFT و جوایز رمزنگاری، در کنار حالت های بازی جدید مانند PvP و مسابقات، قدرت می دهد، که اساساً هر بازی موبایل را به یک تجربه چند نفره رقابتی تبدیل می کند. برای Web3.

انقلابی در بازی برای کسب درآمد با Win SDK

Win SDK با یک هدف اصلی ساخته شده است: حذف دردسرهای کسب درآمد از فرآیند توسعه، به سازندگان اجازه می دهد تا هنگام ایجاد بازی های مبتنی بر مهارت نهایی، روی دستیابی به چشم انداز خود تمرکز کنند.

تمام ویژگی‌های کلیدی تجربه بازی برای کسب درآمد را در خود جای داده است:

  • یک راه حل کامل پرداخت های رمزنگاری مبتنی بر بلاک چین که از کیف پول های غیر نگهبانی و توکن اختصاصی Win FTW $ به عنوان ارز درون بازی استفاده می کند.
  • سیستم تسطیح مبتنی بر NFT و جوایز شرط بندی، فرصت های گیمیفیکیشن نامحدود را امکان پذیر می کند.
  • یک الگوریتم پیچیده بازی سازی و رتبه بندی بازیکن که گیم پلی PvP را فعال می کند و تضمین می کند که بازیکنان همیشه با بازیکنانی با مهارت های مشابه برای یک تجربه سرگرم کننده و منصفانه مطابقت دارند.
  • تجزیه و تحلیل زمان واقعی برای ردیابی تمام داده های حیاتی.
  • پشتیبانی 24/7 بازیکن – بازیکنان همیشه به یک تیم پشتیبانی اختصاصی دسترسی خواهند داشت که می تواند هر مشکلی را مدیریت کند.

Win.app قاطعانه معتقد است که توسعه دهندگان باید بر خلاقیت و نوآوری خود تمرکز کنند، نه روی دردسرهای کسب درآمد.

قلمرو پیروزی – قهرمانان واقعی ساخته می شوند، نه متولد می شوند

قلمرو Win بخشی از اکوسیستم Win است که برای برجسته کردن پتانسیل Win SDK طراحی شده است. از قهرمانان، NFT های منحصر به فرد مبتنی بر چند ضلعی (ERC-721) به عنوان شخصیت های متعلق به بازیکن استفاده می کند و یک سفر فوق العاده را در بر می گیرد که ماجراهای سه قبیله باستانی را در بر می گیرد.

هر اقدام یک بازیکن به طور مستقیم بر این قهرمانان تأثیر می گذارد. در قلمرو Win، شخص به سادگی سطح بالا نمی رود. آنها قدرتمندتر می شوند هر چه قهرمان قدرتمندتر باشد، فرصت‌های بیشتری برای فرد وجود دارد: دسترسی به تورنمنت‌های ویژه، افزایش جوایز شرط‌بندی، کلکسیون‌های منحصربه‌فرد NFT و بسیاری موارد دیگر.

اطلاعات بیشتر در مورد Win Ecosystem در وبلاگ Win موجود است.

درباره Win.app

Win.app یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد برای موبایل است که توسط بلاک چین پشتیبانی می شود.

این پلتفرم بازیکنان را قادر می‌سازد تا در بازی‌های مبتنی بر مهارت با یکدیگر رقابت کنند و جوایز ارز دیجیتال و NFT کسب کنند. از طریق Win SDK خود، به توسعه دهندگان بازی های موبایل در سراسر جهان اجازه می دهد تا مدل P2E را تنها با دو خط کد به صورت یکپارچه در بازی های مبتنی بر مهارت خود ادغام کنند.

اعتقاد اصلی وین این است که فناوری بلاک چین می تواند جهان را تغییر دهد و به همین دلیل، به طور خستگی ناپذیری کار می کند تا محرک این تغییر باشد. آنها با بازسازی زیرساخت بازی P2E برای Web3، مفهوم بازی برای کسب درآمد را دوباره تعریف می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا