ارزهای دیجیتال

Web3 Wallet Omni 11 میلیون دلار با مشارکت MEXC Ventures جمع آوری کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Web3 Wallet Omni 11 میلیون دلار با مشارکت MEXC Ventures جمع آوری کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

به گفته منابع رسانه ای، کیف پول Web3 Omni اعلام کرد که در ماه مه سال جاری یک تامین مالی 11 میلیون دلاری به ارزش 50 میلیون دلار انجام داده است. سرمایه گذاران شامل MEXC Ventures، صندوقی تحت MEXC، و همچنین Spartan Group، GSR Markets، Eden Block، OP Crypto و غیره بودند.

Omni چیست؟

Omni قبلا Steakwallet نام داشت و توسط Serafin Lion Engel، Alex Harley و James Stackhouse تاسیس شد. دارای عملکردهای نقدینگی و سهام بندی داخلی است و از کاربران برای انتقال توکن ها در زنجیره ها پشتیبانی می کند.

در حال حاضر، Omni میان‌افزار قرارداد هوشمند ساخته است که از کاربران پشتیبانی می‌کند تا توکن‌ها را از طریق بیش از 20 پروتکل به اشتراک بگذارند و NFT‌ها را بر اساس بلاک چین‌های مختلف در برنامه تلفن همراهشان نمایش می‌دهد. در آینده، Omni با zkSync و StarkNet و شبکه های L2 بیشتر ادغام خواهد شد.

مانع اصلی بین دسترسی کاربران به آینده اینترنت، سهولت استفاده است. به همین دلیل است که ما Omni را ساختیم: یک برنامه کاربردی وب 3 بسیار آسان برای استفاده که می تواند همه این کارها را بدون قربانی کردن حتی کسری از حاکمیت خود انجام دهد. «به خصوص پس از مشاهده فروپاشی CeFi، ما می‌خواستیم چیزی را به کاربران ارائه دهیم که استفاده از آن به آسانی CeFi باشد، اما 100٪ خود نگهبانی و DeFi باشد. و این کاری است که ما با Omni انجام دادیم.

مشارکت MEXC

MEXC Ventures، وابسته به پلت فرم معاملات ارزهای دیجیتال MEXC، یک صندوق متنوع است که به دارایی های دیجیتال، ارزهای دیجیتال و بلاک چین و سایر صنایع فناوری اختصاص داده شده است. متعهد است با ارائه خدمات مشاوره حرفه ای، پشتیبانی فنی و مالی به کارآفرینان و تیم ها در توسعه و موفقیت بلندمدت آنها در صنعت بلاک چین کمک کند.

مدیر سرمایه گذاری MEXC Ventures گفت: «آینده بلاک چین یک اکوسیستم ارگانیک است که در آن چندین L1 و L2 در هم تنیده می شوند. کیف پول اولین قدم در تجربه وب 3 کاربر است و مانند یک مرکز حمل و نقل است. بنابراین، توانایی آن برای تعامل روان با هر زنجیره و لایه بسیار مهم است. Omni نیازهای بازار را برآورده می کند و کاستی های محصولات رقیب فعلی را جبران می کند. از نقطه نظر تجربه کاربر، این امکان را به کاربران می دهد که دارایی ها را مدیریت کنند و قراردادها را در هر زنجیره راحت تر انجام دهند.”

در حال حاضر، MEXC Ventures در زیرساخت های بلاک چین، DeFi، NFT، GameFi و سایر بخش ها سرمایه گذاری کرده است. این شرکت در بیش از 50 پروژه بلاک چین از جمله Avalanche، Mina، Qredo، Polkadot، Manta، Dorafactory، Raydium و بسیاری دیگر سرمایه گذاری کرده است.

مخاطب:

شرکت: بورس MEXC

نام: مینگ

مخاطب: [email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا