ارزهای دیجیتال

Web3 Delight Lagos – شکستن موانع برای هموار کردن راه برای آینده دیجیتال – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Web3 Delight Lagos - شکستن موانع برای هموار کردن راه برای آینده دیجیتال - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

لاگوس، نیجریه – SwiftMotion Media، یک میکرو VC کاملاً سرمایه‌دار، بازوی سرمایه‌گذاری شرکت مشاوره مدیریت Agile Dynamics مستقر در امارات، Web3 Delight Lagos را ارائه می‌کند. این رویداد حضوری و آنلاین در 29 ژوئیه 2022 برگزار می شود و سخنرانانی از اکوادور و مکزیک، ایالات متحده و روسیه تا صربستان و امارات متحده عربی تا کره جنوبی برگزار می شود.

SwiftMotion Media مفتخر است که Web3 Delight Lagos را به سالن گلاور، مارینا، ایالت لاگوس می آورد. برای ثبت نام در این رویداد لطفا به سایت www.web3delight.com مراجعه کنید.

Web3 Delight زاییده افکار پل لالوویچ و تشا تشانوویچ است. مجموعه رویدادها بازارهای در حال رشد را در جامعه گسترده‌تری که با اجتماعی کردن فن‌آوری‌های Web3 و تشویق به پذیرش گرد هم می‌آیند، گرد هم می‌آورد.

این سفر از لاگوس شروع می شود زیرا بخش فناوری نیجریه و همچنین جمعیت جوان آن در حال رونق است. استارت‌آپ‌های فناوری نیجریه حدود 60 درصد از کل سرمایه‌گذاری‌های جذب شده توسط استارت‌آپ‌های فناوری مستقر در آفریقا را تشکیل می‌دهند. نیجریه بزرگترین بازار فناوری در قاره آفریقا با 90 مرکز فناوری و پایگاه مشتری رو به رشد و پر جنب و جوش با بیش از 180 میلیون نفر با دسترسی به اینترنت است.

Web3 Delight Lagos با چشم اندازی برای تعامل، توانمندسازی و حمایت از یک اقتصاد پیشرفته که فعال، سفارشی، مشارکتی و ایمن است، بازیکنان جهانی و محلی Web3 را برای ترسیم هنر ممکن و تسهیل فرصت های همکاری در جهت افزایش تحول دیجیتال متحد می کند. زیست بوم. دستور کار رویداد برای ارائه یک چشم انداز جامع و فراگیر در سراسر چشم انداز فناوری Web3 طراحی شده است، و به سؤالاتی مانند چگونگی افزایش ارزش با بلاک چین و ایجاد مشاغل بهتر پاسخ می دهد؟ علاوه بر این، ما یک بحث پانل کاملاً تعاملی خواهیم داشت که مخاطبان را درگیر می کند و به سؤالات آنها پاسخ می دهد تا به موضوعاتی مانند NFT ها، بازی های بلاک چین، متاورس، DeFi، ارزهای دیجیتال، DAO و غیره پاسخ دهند.

Web3 Delight Lagos استارت‌آپ‌های بلاک چین، توسعه‌دهندگان، محققان، سرمایه‌گذاران، بازاریابان و دیگر متخصصان این حوزه را گرد هم می‌آورد. Web3 فقط در مورد تکنولوژی نیست! فناوری فقط وسیله ای برای تغییرات بسیار بزرگتر است. این یک حرکت اجتماعی به سمت شفافیت، اجماع، فراگیر بودن، مالکیت و گشودگی است.

اطلاعات تماس: Tesha Teshanovich

ایمیل: [email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا