ارزهای دیجیتال

Watr از همکاری با Parity Technologies پرده برداری می کند زیرا پلتفرم کالاهای اخلاقی خود را به اکوسیستم Polkadot می آورد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Watr از همکاری با Parity Technologies پرده برداری می کند زیرا پلتفرم کالاهای اخلاقی خود را به اکوسیستم Polkadot می آورد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3
  • Watr، یک پروتکل بلاک چین تخصصی برای تامین مالی و تجارت کالاهای اخلاقی، با Parity Technologies همکاری می کند.
  • پلت فرم Watr با استفاده از چارچوب Substrate ساخته شده است و پروژه در حال برنامه ریزی برای اتصال پلت فرم به Polkadot به عنوان پاراچین است.
  • Parity Technologies به Watr در توسعه پروتکل و سایر ابتکارات تحقیق و توسعه کمک خواهد کرد

Watr همکاری با Parity Technologies را اعلام کرد

Watr، پروتکل بلاک چین تخصصی برای تامین مالی و تجارت کالاهای اخلاقی، همکاری با شرکت برجسته توسعه بلاک چین Parity Technologies را اعلام کرده است. Watr از فناوری بلاک چین استفاده می کند تا زنجیره های تامین مسئولیت پذیر را از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر کند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی از Watr، Parity Technologies به آنها در توسعه پروتکل Watr و برنامه های کاربردی کلیدی ساخته شده در بالای آن کمک می کند. این دو همچنین بر روی ابتکارات تحقیق و توسعه برای توسعه عملکرد سفارشی برای صنعت کالا کار خواهند کرد.

برخی از برنامه‌هایی که برای اکوسیستم Watr روی آنها کار می‌شود عبارتند از راه‌حل‌های هویت غیرمتمرکز و KYC (مشتری خود را بشناسید)، ردیابی منشأ برای اهداف ESG (حاکمیت محیطی، اجتماعی و شرکتی)، توکن‌سازی دارایی‌ها و موارد دیگر.

Parity Technologies برای اولین بار نام خود را به عنوان یکی از بزرگترین توسعه دهندگان در اکوسیستم اتریوم مطرح کرد، اما تمرکز آنها از آن زمان به Polkadot و چارچوب Substrate که زیربنای آن است معطوف شده است. بنیانگذار Parity Labs Gavin Wood است که خالق Polkadot نیز هست.

فناوری‌های Watr و Parity برای یک همکاری مناسب هستند زیرا بلاک چین Watr بر اساس پروتکل Substrate ساخته شده است. همچنین با EVM (ماشین مجازی اتریوم) سازگاری دارد و محیطی آشنا برای قراردادهای هوشمند و توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز فراهم می‌کند که بیشتر حول اکوسیستم اتریوم متمرکز شده است.

پروژه Watr قصد دارد در آینده به شبکه Polkadot به عنوان پاراچین بپیوندد. پاراچین ها، بلاک چین های تخصصی ساخته شده با چارچوب Substrate هستند که از امنیت زنجیره رله پولکادوت بهره می برند و می توانند با تمام پاراچین های دیگر متصل به شبکه تعامل داشته باشند. این پروژه تا اوایل سپتامبر به Rococo، یک شبکه آزمایشی برای Polkadot متصل خواهد شد.

مریم آیتی، رئیس شورای بنیاد واتر، درباره همکاری این پروژه با Parity Technologies اظهار داشت:

«فرصت ایجاد کلاس‌های جدید از کالاهای اخلاقی و زنجیره‌های تأمین معامله‌شده فوق‌العاده است. ما خوشحالیم که تیم افسانه‌ای در Parity به ما و شرکای فعلی‌مان ملحق می‌شوند تا انتقال کالاها به مدل‌های کسب‌وکار Web3 و نقدینگی را امکان‌پذیر کنیم و در عین حال از امنیت و اخلاق غیرمتمرکز یک بلاک چین عمومی که هم به کاربران خرده‌فروشی و هم به کاربران سازمانی تحت نظارت خدمات ارائه می‌کند، محافظت کنیم.

در همین حال، عمر السار، رئیس رشد اکوسیستم و توسعه کسب و کار Parity Technologies، این همکاری را به عنوان گامی رو به جلو برای پذیرش Web3 در صنعت کالا برجسته کرد:

«این همکاری، تخصص عمیق کالاهای واتر را به اکوسیستم پولکادوت می‌آورد و پلتفرمی را برای راه‌حل‌های دارای Web3 راه‌اندازی می‌کند که مسائل مهم صنعت را حل می‌کند. این اولین قدم بزرگ در مسیر پذیرش بیشتر Web3 در صنعت عظیمی است که برای اقتصاد جهانی بسیار مهم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا