ارزهای دیجیتال

WAHED شراکت استراتژیک با گروه سازنده را اعلام کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

کرانفیلد، انگلستان، 21 نوامبر 2022، چین وایر

WAHED خوشحال است که یک همکاری کاملاً جدید با Creator’s Group را اعلام می کند. با به ارمغان آوردن سال ها تجربه در بخش مدیریت املاک و مستغلات، گروه Creators می تواند منتظر بهره مندی از تعدادی از مزایایی باشد که بلاک چین می تواند به این صنعت اضافه کند.

تاسیس شده توسط مدیر عامل مهندس. علی آل سلمان در ریاض، عربستان سعودی در سال 2016، Creators Group خود را به عنوان یک رهبر هم در بازارهای محلی و هم در خارج از کشور تثبیت کرده است. گروه Creator با ارائه بهترین منافع سرمایه گذاران، صاحبان خانه، مشتریان شرکتی، توسعه دهندگان و صاحبخانه ها، فعالیت های سرمایه گذاری را برای همه کسانی که به دنبال مشارکت در املاک و مستغلات هستند، ساده می کند.

Creator’s Group خدمات زیر را به مشتریان در عربستان سعودی و خارج از کشور ارائه می دهد

  • خرید و فروش زمین و ملک
  • اجاره و اجاره تجاری و مسکونی
  • مطالعات امکان سنجی
  • توسعه پروژه
  • دلالی املاک
  • راهنمایی و فرصت های سرمایه گذاری
  • ارزیابی املاک و مستغلات

WAHED یک پلتفرم سرمایه گذاری و بشردوستانه نسل بعدی است که توسط WAHED Coin طراحی شده است. WAHED مستقر در بریتانیا و به ریاست شیخ عبدالله بن احمد بن سلمان آل خلیفه، چشم انداز بهبود جهان از طریق پرورش فعالیت های تجاری را دارد. WAHED که به عنوان یک شریک بلاک چین و سرمایه گذاری خدمت می کند، قصد دارد تمام مزایای اقتصاد غیرمتمرکز را برای کسب و کارهایی که به دنبال ارائه ارزش در مقیاس بزرگتر و با کارایی بهتر هستند، ارائه دهد.

1669066826 880 WAHED شراکت استراتژیک با گروه سازنده را اعلام کرد

چگونه مشارکت ارزش به ارمغان می آورد

اکوسیستم WAHED بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است، یک بلاک چین نوآورانه که امکان استقرار قراردادهای هوشمند را فراهم می کند. با توانایی برنامه‌ریزی اقدامات بر روی یک بلاک چین قابل مشاهده و دائمی، امکان اجرای شفافیت و پاسخگویی بیشتر در کل فعالیت‌ها وجود خواهد داشت.

شفافیت و کارایی در عملیات

نزدیکی دنیای املاک و مستغلات با چارچوب های قانونی و دولتی موجود، تهیه پیش نویس قراردادها و تعهدات را به فرآیندی حیاتی و پرهزینه تبدیل می کند. بلاک چین ها و قراردادهای هوشمند می توانند با استفاده از قالب هایی که می توانند با نیازهای کاربر نهایی سازگار شوند، هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. به لطف این نوآوری، کل محدوده عملیات از افزایش کارایی و کاهش هزینه های تکرارشونده بهره می برد.

شفافیت در معاملات

با استفاده از دفتر کل دائمی بلاک چین، همه طرف‌های درگیر در یک تراکنش از الزامات، هزینه‌ها و رویه‌ها برای اطمینان از انجام کارآمد معامله آگاه خواهند بود. استفاده از قراردادهای هوشمند برای در نظر گرفتن هزینه هایی مانند زمان سفر، لوازم اداری، مشاوره حقوقی و مناقصه مزایده می تواند الزامات را برای هر طرف درگیر روشن کند و باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه شود.

شفافیت در تعهدات

وقتی ملکی از مالکی به مالک دیگر منتقل می شود، ممکن است شرایطی باشد که بر شرایط فروش تأثیر بگذارد. این تعهدات ممکن است شامل تغییراتی برای رعایت الزامات قانونی مانند کیفیت مواد و ایمنی در برابر آتش، یا جنبه های مربوط به طراحی و/یا عملکرد باشد. ثبت غیرقابل تغییر این الزامات در یک قرارداد هوشمند که با رعایت شرایط اجرا می شود، صرفه جویی قابل توجهی در زمان خواهد داشت.

شفافیت برای کارگزاری

کمیسیون نمایندگی و کارگزار می تواند بین 1 تا 6 درصد هزینه تراکنش باشد. در حالی که ممکن است هزینه های قابل توجهی منجر به بالا بودن کارمزدها شود، فقدان شفافیت می تواند بر اعتماد خریدار تأثیر بگذارد. بلاک چین تراکنش های غیرقابل اعتماد و توانایی کاهش تعداد واسطه ها را امکان پذیر می کند. کاربران نهایی می توانند از زمان تحویل سریع تر و هزینه های کمتر لذت ببرند.

سوابق دائمی مالکیت و حقوق مالکیت

بلاک چین ها برای نشان دادن مالکیت دارایی ایده آل هستند. این سوابق ضد دستکاری و دائمی را می توان با تغییر دارایی ها به روز کرد و جزئیات بیشتری مانند تعیین حقوق تجاری و استفاده برای یک قطعه مشخص نیز می تواند اضافه شود. بررسی دقیق و ثبت مالکیت در سرویس ثبت فدرال و پرداخت‌های اسناد رسمی همگی در بلاک چین انجام می‌شود و هزینه‌ها به عنوان بخشی از بسته خدمات گنجانده می‌شود.

مشارکت بین Creators Group و WAHED طیف وسیعی از مزایایی را ارائه می دهد که بدون شک تجربه و صرفه جویی در هزینه کاربران نهایی را افزایش می دهد. با استفاده از بلاک چین به عنوان ابزاری برای ارتقای کارایی و شفافیت، WAHED در نظر دارد تا در مورد نحوه انجام کسب و کارها و نحوه بهبود زندگی بالا ببرد.

درباره WAHED

WAHED Coin در تاریخ 5 دسامبر 2022 برای تجارت در LBank در دسترس خواهد بود. به انجمن WAHED بپیوندید تا آخرین به روز رسانی های مربوط به مشارکت ها، ویژگی های جدید و موارد دیگر را دریافت کنید. از … ما دیدن کنید وب سایت رسمی برای اطلاعات بیشتر و پیوستن به ما توییتر، اختلاف نظر، فیس بوک و اینستاگرام.

مخاطب

تیم پروژه های واحد
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا