ارزهای دیجیتال

Wafini، A Cardano DAO Powered NFT Marketplace Private Raund 200,000 دلاری را می بندد، لیست سفید Seed Round را باز می کند.

توکن حاکمیت Wafini $WFI به اکوسیستم Wafini نیرو می‌دهد و دارندگان را قادر می‌سازد تا در توسعه و رشد Wafini مشارکت داشته باشند.

وافینی به تازگی اعلام کرده است که یک دور 200,000 دلاری پیش فروش را در ماه جولای بسته اند.

محمد احمد، مدیر پروژه Wafini در مورد توسعه اظهار داشت که وجوه جمع‌آوری‌شده برای گسترش تیم، گسترش مشارکت‌ها و برنامه‌های توسعه بیشتر بازار Wafini NFT استفاده خواهد شد.

Wafini قصد دارد یک دور اولیه عمومی از توکن های کاربردی خود را WFI $ برگزار کند، با 15 میلیون از 100 میلیون توکن برای پذیرندگان اولیه با قیمت 0.02 ADA برای هر قطعه.

پرندگان اولیه می توانند برای دور دانه در اینجا لیست سفید کنند.

وافینی چیست؟

Wafini یک بازار NFT مجهز به DAO است که در آن کاربران می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض و کلکسیون‌های NFT را مبادله کنند، کاربران همچنین می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض خود را در یک رابط تعاملی ساده و آسان به‌کار ببرند، فهرست کنند، بفروشند و مبادله کنند.

بازار Wafini NFT که توسط قراردادهای هوشمند در بلاک چین کاردانو تامین خواهد شد، در آستانه تبدیل شدن به اولین بازار واقعی NFT متعلق به DAO در Cardano است.

Wafini طوری طراحی شده است که جامعه را بدون کنترل یا تأثیرات خارجی پایدار کند.

اکوسیستم Wafini DAO به جامعه دارندگان توکن $WFI فرصتی می‌دهد تا پتانسیل کامل بازار NFT را باز کنند زیرا این اولین بازار NFT در Cardano خواهد بود که به دارندگان توکن $WFI بازتابی از کمیسیون تجارت در بازار ارائه می‌کند.

این یک مالکیت و حکمرانی عادلانه و غیرمتمرکز را برای پایداری اکوسیستم Wafini ترویج خواهد کرد.

توکن $WFI

$WFI یک توکن بومی Cardano است که به عنوان توکن کاربردی و حاکمیتی بازار Wafini NFT نیز عمل می‌کند و تنها 100,000,000 توکن WFI تا کنون ساخته خواهد شد.

کاربران می‌توانند توکن‌های $WFI خود را برای کسب جوایز به اشتراک بگذارند و همچنین می‌توانند پاداش‌های شرط‌بندی خود را با NFT‌های Wafini Genesis Passport افزایش دهند.

Genesis NFTs NFT گذرنامه نامیده می شود زیرا به دارندگان آن جایگاهی در Wafini NFT Marketplace DAOboard می دهد.

فروش توکن WFI $

دو فروش توکن وافینی زودرس و پس از آن یک فروش عمومی وجود خواهد داشت. تخصیص فروش بذر 15 درصد از کل عرضه را تخصیص می دهد که با 0.02 ADA برای هر توکن قابل دسترسی است.

دور Wafini Token Seed قرار است در اول اکتبر راه اندازی شود، لیست سفید از قبل برای پرندگان اولیه ای که می خواهند قبل از همه از طریق این لینک به توکن های $WFI دست پیدا کنند، باز است.

پس از Seed Sale، پیش فروش با تخصیص توکن 10,000,000 و در نهایت عرضه عمومی با تخصیص 20,000,000 توکن انجام خواهد شد.

شرکت‌کنندگان علاقه‌مند می‌توانند راهنمای دقیق نحوه خرید توکن‌های $WFI را در پیوند از صفحه مستندات Wafini مطالعه کنند.

راه اندازی عمومی مشوق بازار Wafini پس از واسیل هارد فورک برنامه ریزی شده است.

لیست سفید فروش بذر وافینی

لیست سفید برای فروش بذر WFI $ در حال انجام است و تقریباً 100 شرکت کننده در لیست سفید ثبت شده اند.

هر شرکت کننده در لیست سفید باید حداقل 500 موجودی ADA را در کیف پول سازگار با Cardano خود حفظ کند تا به یک نقطه لیست سفید دسترسی داشته باشد و از آن عبور کند.

حداکثر تعداد شرکت‌کنندگان در لیست سفید وجود دارد و تنها کیف‌پول‌هایی که در لیست سفید قرار گرفته‌اند مجاز خواهند بود به Seed Sale بپیوندند.

این تیم به طور مداوم در مأموریت خود مبتکرانه باقی خواهد ماند تا راه حل هایی برای ارتقای اکوسیستم NFT به سطح بعدی ارائه دهد.

درباره وفینی

Wafini یک بازار غیرمتمرکز NFT مبتنی بر وب 3.0 برای توکن‌های غیرقابل تعویض و کلکسیون‌های NFT است که در آن کاربران می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض خود را با استفاده از بلاک چین کاردانو ضرب، فهرست، بفروشند و مبادله کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا