ارزهای دیجیتال

Volodymyr Nosov همکاری بین WhiteBIT و Bilkent CYBERPARK را اعلام کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Volodymyr Nosov همکاری بین WhiteBIT و Bilkent CYBERPARK را اعلام کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

در 25 آوریل، مدیر عامل صرافی کریپتو WhiteBIT، ولودیمیر نوسف، در اینستاگرام خود درباره بازدید خود از یکی از بزرگترین پارک های فناوری ترکیه، Bilkent Cyberpark نوشت. ولودیمیر نوسف را فاروک اینالتکین مدیر کل و اوکان یاماک مدیر پروژه های بین المللی همراهی می کردند.

ولودیمیر نوسف برداشت خود از این بازدید را اینگونه توصیف کرد: “WhiteBIT از نظرات بالقوه و متخصص متخصصان بسیار قدردانی می کند، بنابراین بلافاصله این ایده به وجود آمد که پروژه ای را به اشتراک بگذارد، آموزش دهد و جوانان با استعداد را قادر به مشارکت در این پروژه کند. توسعه فناوری بلاک چین بر اساس پارک سایبری ترکیه ما همچنین قادر خواهیم بود با پیوستن به نیروها برای به اشتراک گذاشتن دانش بین متخصصان ترک و اوکراین، تجربه را با همکاران خود به اشتراک بگذاریم. من مطمئن هستم که WhiteBIT کاملاً مکمل Bilkent Cyberpark و حتی باد دوم خواهد بود.

صرافی کریپتو WhiteBIT مستقر در خارکف کمی قبل از شروع جنگ در اوکراین دفتری در ترکیه افتتاح کرد. بنابراین، بخشی از تیم WhiteBIT قبلاً از آنجا کار می کرد. پس از وقوع خصومت ها، این شرکت تخلیه کارکنان را از خارکف به مناطق امن تر اوکراین و ترکیه ترتیب داد.

پس چرا ترکیه؟ ولودیمیر نوسف در مورد تصمیم شرکت WhiteBIT اظهار داشت: “من احساس کردم که ما به ویژه در دیدگاه هایمان در مورد آینده بسیار شبیه ترک ها هستیم. از یک سو، ما با عشق و احترام به سنت ها متحد شده ایم. از سوی دیگر، ما آرزو داریم که در خط مقدم فناوری و نوآوری باشیم.»

بنابراین، ترکیه با باز کردن فرصت‌های مشارکت جدید، به بازاری امیدوارکننده برای صرافی کریپتو WhiteBIT و Volodymyr Nosov تبدیل شده است. به عنوان مثال، در 23 آوریل، ولودیمیر نوسف پستی را در شبکه های اجتماعی خود درباره دیدار خود با حسن اونال، مدیر کل بخش تجارت الکترونیک، تجارت دیجیتال و فناوری های نسل جدید ترکیه منتشر کرد.

در این بازدید، آنها در مورد تنظیم دارایی های دیجیتال در سطح قانونگذاری بحث و تبادل نظر کردند. صرافی WhiteBIT، که از خارکف سرچشمه می گیرد، ممکن است به خوبی در مورد این موضوع مشاوره دهد، زیرا مستقیماً در تدوین قوانین مشابه در مورد دارایی های دیجیتال در اوکراین نقش داشته است. علاوه بر این، ولدیمیر نوسف خود یک حامی سرسخت پذیرش انبوه فناوری بلاک چین است، که می تواند به طور قابل توجهی با به رسمیت شناختن و حمایت دولت تسهیل شود.

همه اینها نشان می دهد که باید منتظر اعلامیه های جدید ولدیمیر نوسف در مورد همکاری های آتی با پروژه های ترکیه و مهمتر از همه با Bilkent CYBERPARK باشیم.

درباره WhiteBIT

WhiteBIT یک صرافی متمرکز رمزنگاری است که انواع زیادی از دارایی های دیجیتال و ارزهای ملی را ارائه می دهد. صرافی WhiteBIT بیش از 2.5 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و بزرگترین پلتفرم مبادلات ارز دیجیتال در اروپا محسوب می شود. این شرکت در سال 2018 در اوکراین توسط تیمی عمدتاً از خارکف تأسیس شد. مدیر عامل صرافی کریپتو WhiteBIT ولودیمیر نوسف است. شرکت WhiteBIT با استانداردهای KYC و AML مطابقت دارد و طبق ممیزی مستقل Hacken در بین 2 صرافی برتر در سطح جهان قرار دارد، به همین دلیل است که بسیاری آن را بهترین صرافی برای ارزهای دیجیتال می دانند.

درباره بیلکنت سایبرپارک

بیلکنت سایبرپارک یکی از بزرگترین تکنوپارک های ترکیه است. 240 شرکت تحقیق و توسعه، 5 مرکز تحقیقاتی، 1 کارخانه تولید تراشه های میکرونانو، 4000 کارمند تقریبی و 115000 متر مربع فضای داخلی را متحد می کند. Bilkent CYBERPARK خدمات تکنوپارک را به شرکت های فعال در زمینه توسعه فناوری و نرم افزار ارائه می دهد، از شرکت های جدید با پتانسیل تولید فناوری پیشرفته پشتیبانی می کند و با موسسات بین المللی همکاری می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا