ارزهای دیجیتال

Vleppo و Tokel با استفاده از فناوری کومودو، حقوق NFT را به طور قانونی در دنیای واقعی قابل اجرا می‌کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Kongens Lyngby، دانمارک، 12 ژوئیه، 2022، Chainwire

مشکل طولانی مدتی که دنیای بلاک چین و صاحبان NFT با آن مواجه است، فقدان مشخص شفافیت قراردادی و حقوق قانونی در اجرای تراکنش‌های دارایی دیجیتال است. امروز، Vlepo و Tokel با موفقیت یک رویه دیجیتالی موفقیت‌آمیز را انجام داده‌اند که راه را برای صنعت بلاک چین و صاحبان NFT هموار می‌کند تا حقوق قانونی خود را که در NFT‌ها و تراکنش‌های دیجیتالی گنجانده شده است را ایجاد کرده و فعال کنند تا از نظر قانونی در دادگاه‌های حقوقی در سراسر جهان قابل اجرا باشند. جهان

در ژوئن 2022، Vleppo یک سیستم مدیریت قرارداد بلاک چین (“CMS”) را توسعه داد که صاحبان NFT را قادر می سازد تا با جاسازی شناسه زنجیره ای NFT خود به طور مستقیم در رکورد بلاک چین همان قرارداد دیجیتال، یک قرارداد دیجیتالی ایجاد کنند.

با این حال، این روش دیجیتالی به ظاهر ساده، اهمیت بسیار مهمی برای دنیای دیجیتال دارد.

از طریق این فرآیند، NFT اکنون می‌تواند به عنوان یک شواهد غیرقابل تغییر برای قرارداد دیجیتال عمل کند و برای همیشه این دو را به هم مرتبط کند. این پیوند به راحتی قابل مشاهده است زیرا سیستم بلاک چین Vleppo به نام Alysides که یک فورک سفارشی پروتکل کومودو است، هم عمومی و هم بدون مجوز است.

این راه حل Vleppo برای اولین بار در نهایت به نگرانی دیرینه صنعت بلاک چین و صاحبان NFT در مورد عدم شفافیت در مورد قابلیت اجرایی قانونی قراردادهای هوشمند مرتبط با NFT ها پرداخته است.

این که Vleppo راه حلی ایجاد کرده است بسیار خوشایند است و همچنین باعث ایجاد حس آرامش برای دارندگان NFT های ارزشمند می شود.

برای اینکه یک قرارداد از نظر قانونی قابل اجرا باشد، باید به طور کامل عناصر (1) پیشنهاد (2) پذیرش (3) ملاحظه (4) ظرفیت طرفین قرارداد و (5) قصد بین طرفین برای ایجاد و تعهد به آن را برآورده کند. روابط حقوقی

سه عنصر اول با هر قرارداد هوشمندی ارضا می شوند. با این حال، هنگام تلاش برای نشان دادن اینکه هر دو طرف قصد ایجاد روابط حقوقی و/یا توانایی قرارداد دارند، مسائل حقوقی به وجود می‌آیند.

این به این دلیل است که قراردادهای هوشمند فعلی به صورت مجزا قادر به تأیید قطعی این است که این عناصر کیفی یک قرارداد قانونی قابل اجرا برآورده شده اند. بنابراین، معمول است که قراردادهای هوشمند با یک قرارداد طبیعی جداگانه همراه باشد.

در مقایسه، یک قرارداد دیجیتال یا قرارداد هوشمند اجرا شده در Vleppo CMS، که در آن شناسه NFT در رکورد بلاک چین قرارداد تعبیه شده است، تضمین می‌کند که پیوند بین NFT و قرارداد اساسی نمی‌تواند قطع شود.

راه حل Vleppo آگنوستیک بلاک چین است زیرا این راه حل منحصر به فرد افزایش قابلیت اجرایی قانونی را برای دارندگان NFT ارائه می دهد، صرف نظر از اینکه NFT روی اتریوم، Polygon، Solana یا هر بلاک چین دیگری باشد.

علاوه بر این، به دلیل طراحی برتر پروتکل کومودو و عدم اتکا به کارمزد تراکنش‌های «سبک گاز»، CMS Vleppo می‌تواند حتی ترتیبات قراردادی بسیار پیچیده را به روشی مقرون به صرفه و کارآمد در مقایسه با پروتکل‌های محبوب دیگر مانند اتریوم انجام دهد.

Vleppo با فعال بودن Blockchain می‌تواند خدمات ارزش افزوده بیشتری را برای کاربران مانند پرداخت‌ها، امان‌گذاری و حل‌وفصل اختلافات تحت کنترل بلاک چین ارائه دهد – اساساً همه چیزهایی که برای اجرا و تسویه قراردادها لازم است.

کریس اسلون، رئیس تیم شرکت‌های نوظهور در شرکت حقوقی ایالات متحده بیکر دانلسون، گفت: «مفهوم، برای مثال، تعبیه یک NFT یک آهنگ در یک قرارداد ریکاردی که حقوق کاربر را در رابطه با آن آهنگ تعریف می‌کند، یک ازدواج خوب است. مزایای یک NFT از نظر توانایی ردیابی توزیع دارایی دیجیتالی مانند آن با قوانین قراردادهای سنتی، طی یک میزگرد در روز پنجشنبه 7 ژوئیه پس از نمایش Vleppo و Tokel برگزار شد.

در طی همان بحث پانل، Jesper Løffler Nielsen، شریک وابسته در Focus Advokater، با اشاره به گزارش کمیسیون اروپا در سال 2019 “Blockchain Now and Tomorrow”، بر عدم ارتباط بین تمایل و مثبت بودن در اتحادیه اروپا برای پذیرش راه حل های بلاک چین برای IP و اقدام تاکید کرد. … اما ما (اتحادیه اروپا) به کندی پیش می رویم زیرا این در سال 2019 بود و اکنون در سال 2022 هستیم و تا آنجا که من می دانم هیچ جهش بزرگی در شناسایی برخی از این برنامه ها (از بلاک چین و IP) صورت نگرفته است. .

از طریق Vleppo CMS، اکنون راه حلی برای مدیریت موثر شکاف بین دنیای دارایی دیجیتال و قوانین فعلی در دسترس است.

پیتر کوکو، مدیر عامل Vleppo اظهار داشت: “این یک کار طولانی بوده است. اما برای تیم ولپو لذت بزرگی است که بتواند بوی شیرین موفقیت را بچشد. در نهایت، مشکلی که دنیای بلاک چین و صاحبان NFT را به چالش کشیده است، در مورد عدم وضوح قانونی و حقوق قانونی در قراردادهای هوشمند، سرانجام حل شد. ما از این فرصت برای کمک به همه شرکت‌های بلاک چین و دارندگان NFT برای تقویت قراردادهای دیجیتال و هوشمند موجود و همچنین NFT‌های خود برای به رسمیت شناختن قراردادهای قانونی الزام‌آور در دادگاه‌ها استقبال می‌کنیم.»

پیتر در اواسط اواخر جولای در منطقه آزاد تجاری DMCC در دبی خواهد بود تا با شرکا و سرمایه گذاران دیدار کند تا در مورد جهان بالقوه کاربردهای فناوری Vleppo و گام‌های بعدی در کمک به صاحبان NFT و سایر دارایی‌های دیجیتال برای باز کردن قفل و کسب درآمد از ارزش خود بحث کند. .

درباره Vlepo

Vleppo که در سال 2018 تأسیس شد، یک ارائه دهنده راه حل بلاک چین Web3 است. برنامه های کاربردی آن بر روی توسعه مجموعه ای از ابزارهای تجاری یکپارچه با بلاک چین برای فریلنسرها، SME ها و شرکت ها متمرکز شده است. برای اطلاعات بیشتر به www.vleppo.com مراجعه کنید.

پیتر کوکو مستقیماً از طریق تلگرام (@petercoco) و ایمیل ([email protected]) قابل دسترسی است.

درباره توکل

توکل پلتفرمی است که از فناوری منحصر به فرد nSPV برای ارائه یک سیستم ایجاد توکن و NFT بلاک چین ساده، سریع و با استفاده آسان استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر به www.tokel.io مراجعه کنید.

درباره کومودو

کومودو یک پروژه جامعه محور است که شامل نسخه سفارشی پروتکل بیت کوین (معروف به پروتکل کومودو) و همچنین یک بلاک چین است که بر روی پروتکل کومودو اجرا می شود.

مخاطب

آقای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا