ارزهای دیجیتال

Vitalik Buterin آیا دوباره، Token DIE در مسیر چرخاندن THE؟

پس از آن که مخترع اتریوم، ویتالیک بوترین، در مورد DIE توییت کرد، توکن جدیدی متولد شد. پیش از این، بوترین درباره راه‌اندازی پروژه‌ای به نام «پروتکل» شوخی می‌کرد، جامعه آن را به‌خاطر خود درآورد تا آن را ضرب کند و ارزش آن را افزایش داد.

در سراسر رسانه های اجتماعی، مردم شروع به حدس و گمان در مورد DIE، مقاله “The” که به زبان آلمانی نوشته شده است، ورق زدن THE هستند. علیرغم بازار نزولی پایدار که منجر به سقوط ۸۰ درصدی بیت کوین و اتریوم از بالاترین حد خود شده است، جنبش میم کوین زنده و خوب به نظر می رسد، به طور مستقیم یا غیرمستقیم توسط ویتالیک بوترین حمایت می شود.

قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته حرکت می کند. منبع: ETHUSDT Tradingview

ویتالیک بوترین قیمت سکه های میم را با غرفه بازار کریپتو افزایش می دهد

بازار خرس کریپتو معامله گران و فعالان بازار را به لبه های کسالت سوق می دهد و به این توکن های جدید اجازه می دهد توجه را به خود جلب کنند. وقتی بیت کوین و اتریوم محدود به محدوده هستند، معامله گران جذب نوسانات DIE و THE می شوند.

علاوه بر این، Vitalik Buterin دارای یک سکوی عظیم در فضا است. روند صعودی اخیر در این میم کوین‌ها نشان می‌دهد که حمایت یا تایید غیرمستقیم مخترع اتریوم، می‌تواند قیمت هر توکن را افزایش دهد، حتی آنهایی که ارزش بازار کمی دارند.

THE و DIE به دلیل حمایت اینفلوئنسرهای کریپتو و شخصیت‌هایی غیر از Vitalik Buterin در حال پیشرفت هستند. این اکانت ها هزاران و هزاران دنبال کننده دارند که مایلند وارد هر پروژه ای شوند که توسط این شخصیت ها حمایت مالی می شود.

تنها در پنج روز از زمان راه‌اندازی، THE ارزش بازار خود را دو برابر کرد و به بیش از 4000 دارنده رسید و توجه زیادی را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به خود جلب کرد. این پروژه توسط اینفلوئنسرهای رمزنگاری محبوب مانند Crypto Bitlord، Jaso Crypto، Eric Crypto، David Gokhshtein و دیگران پشتیبانی می شود.

گوخشتین که حساب توییترش بیش از 600000 دنبال کننده دارد. نوشت موارد زیر در مورد THE و جنبش میم کوین:

پس $THE $SHIB بعدی است؟ تنها چیزی که لازم است این است که یک نفر با پلتفرم عظیمی مانند ویتالیک بوترین، جوک بسازد و آن را به یک پروژه تبدیل کند. این دیوانه است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا