ارزهای دیجیتال

VeChain (VET) اکنون دستخوش پیشرفت‌های امیدوارکننده‌ای است.

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

VeChain در حال حاضر دستخوش پیشرفت‌های امیدوارکننده‌ای است، مانند هر تلاشی که مبتنی بر بلاک چین است. حساب رسمی توییتر VeChain بیان کرد که اوضاع در ماه اکتبر سخت شد، اما تیم از پیشرفت‌هایی که تاکنون در شبکه VeChain انجام شده راضی است.

هدف Vechain.energy اتصال جوامع web2 و web3 است. توسعه دهندگان اخیراً در Medium اظهار داشتند که این پل در ماه اکتبر “کامل، ناهموار اما کامل به نظر می رسید”.

در حالی که به‌روزترین اطلاعات را می‌توان در پست وبلاگ یافت، یک عکس فوری که به توییت توییتر آن‌ها متصل است، توسعه پایدار پروژه را نشان می‌دهد. این خبر امیدوار کننده ای برای این پروژه است.

با این حال، همیشه یک ارز دیجیتال منحصر به فرد وجود دارد که در کنار یک پروژه جدید رمزنگاری منتشر می شود. ارزش VET، ارز بومی VeChain، پس از فروپاشی بازار کریپتو در سال جاری به طرز چشمگیری افزایش یافته است. بر اساس ارقام CoinGecko، چهارشنبه، 10 درصد افزایش هفتگی وجود داشت.

تنها سوال باقی مانده این است که آیا VET مسیر صعودی خود را حفظ خواهد کرد یا خیر.

رالی VET ممکن است موقتی باشد

در حالی که تحولات تشویقی در VeChain به افزایش قیمت آن کمک کرد، باید توجه داشت که اکثر 30 ارز دیجیتال برتر نیز شاهد افزایش قیمت هستند.

با این حال، تجمع VET ممکن است موقتی باشد. بر اساس نوسانات قیمتی قبلی و فعلی، الگوهای پرچم و قطب شکل گرفته است. این سومین شکست متوالی یک الگوی نزولی است که فشار نزولی بر توکن وارد می‌کند.

Image: TradingView

سرمایه بازار جایی است که رشد را می توان مشاهده کرد. طبق گزارش LunarCrush، ارزش بازار VET بیش از 8٪ افزایش یافته است. با این حال، این گسترش با کاهش تقریباً 2٪ در TVL متعادل می شود.

علاوه بر این، این سکه دارای مقادیر متناقض RSI، Stoch RSI و CMF است، با مقادیر RSI و CMF صعودی و مقادیر RSI Stoch نزولی.

روند نزولی برای VET چیست؟

همه این تغییرات نمودار نزولی با نزدیک شدن به همگرایی نزولی با نوار EMA پشتیبانی می شود. این می تواند یک مسئله مهم برای VET باشد، زیرا می تواند منجر به شکست نزولی در ساختار پرچم و قطب فعلی شود.

یک شکست نزولی از الگوی معاملاتی فعلی ممکن است قیمت VET را به سمت سطوح 100 اصلاحی فیبوناچی کاهش دهد.

بنابراین، سرمایه‌گذاران بالقوه VET باید در مورد گرفتن موقعیت‌های خرید احتیاط کنند و ممکن است از ارزش RSI منفی Stoch استفاده کنند و در قیمت فعلی بازار کوتاهی کنند.

VeChain VET اکنون دستخوش پیشرفت‌های امیدوارکننده‌ای است

VET market cap at $1.70 billion on the daily chart | Featured image from Zipmex, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal understanding of the crypto market and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا