ارزهای دیجیتال

Uplift DAO با MoonPay ادغام می شود تا سرمایه گذاری در پروژه های Web3 را آسان تر کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Uplift DAO با MoonPay ادغام می شود تا سرمایه گذاری در پروژه های Web3 را آسان تر کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • ادغام Uplift DAO و MoonPay روش های سنتی سرمایه گذاری را با پروژه های web3 ترکیب می کند
  • این مشارکت به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به راحتی در پروژه های web3 در لانچ پد Uplift DAO سرمایه گذاری کنند
  • هدف ادغام MoonPay توسط Uplift DAO حذف مانع دسترسی به فرصت های سرمایه گذاری web3 است.

Uplift DAO MoonPay را ادغام می کند و امکان پرداخت آسان را برای سرمایه گذاران web3 فراهم می کند

Uplift DAO، یک پلتفرم تامین مالی جمعی برای پروژه های محبوب وب 3، همکاری با شرکت زیرساخت وب 3 MoonPay را اعلام کرده است. این همکاری راه را برای استفاده از روش‌های پرداخت سنتی برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های web3 هموار می‌کند.

استفاده از ارزهای دیجیتال و ورود به وب 3 هنوز برای بسیاری از شرکت کنندگان بالقوه بسیار پیچیده است. علاوه بر این، اکثر صندوق‌های سرمایه‌گذاری اولیه روش‌های سنتی سرمایه‌گذاری را نمی‌پذیرند و میزان سرمایه‌گذاری بالایی دارند که بسیاری از سرمایه‌گذاران را از این بخش دور می‌کند. با ترکیب Uplift و MoonPay، بسیاری از سرمایه گذاران فردی و نهادی می توانند با استفاده از روش های پرداخت به راحتی در دسترس سرمایه گذاری کنند.

زیرساخت پرداخت پلتفرم MoonPay به همه کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از روش‌های پرداخت سنتی مانند کارت‌های نقدی و اعتباری، حواله‌های بانکی محلی، Apple Pay و Google Pay، بین فیات، ارزهای دیجیتال و NFT تبدیل شوند. کاربران می توانند بیش از 100 دارایی را در پلتفرم Uplift DAO خریداری کنند و جزو سرمایه گذاران اولیه در پروژه های web3 باشند. علاوه بر این، این پلتفرم امکان مشارکت حتی با مبلغ کمتر از 100 دلار را نیز فراهم می کند.

اولیور جفکات، مدیر ارشد توسعه کسب و کار در MoonPay، اظهار داشت:

«صنعت ما برای ادامه پیشرفت به سرمایه نیاز دارد. مشارکت ما با Uplift باعث می‌شود افراد در تامین مالی پروژه‌هایی که به آنها اعتقاد دارند و بهره‌مندی از مزایای رشد web3 درگیر شوند، ساده‌تر می‌شود.”

ایرینا برزینا، رهبر رشد در Uplift، چگونگی ادغام با MoonPay را با یکی از ماموریت‌های اصلی پروژه نشان داد:

“در Uplift DAO یکی از ماموریت های اصلی ما این است که مانع ورود به فرصت های سرمایه گذاری web3 را کاهش دهیم، در حالی که به طور همزمان استاندارد قابلیت استفاده را برای کاربران خود افزایش دهیم. با ادغام MoonPay در پلتفرم ما، این یک گام کلیدی به سوی مقیاس‌پذیری وب 3 است نه تنها برای ما به‌عنوان سکوی راه‌اندازی IDO، بلکه برای آینده سرمایه‌گذاری در وب3.»

Uplift DAO حفاظت از قیمت را ارائه می دهد، تجزیه و تحلیل دقیق هر پروژه را با تیم های متخصص خود انجام می دهد و پروژه های منحصر به فرد با بالاترین کیفیت را به سرمایه گذاران خود ارائه می دهد. مکانیسم تامین مالی محافظت شده با شاخص عملکرد کلیدی Uplift، که مجموعه ای از KPI ها را برای هر پروژه حفظ می کند، پایه و اساس قول حفاظت از قیمت است. اگر پروژه ای نتواند این شاخص های عملکرد را برآورده کند، سرمایه گذاران این گزینه را خواهند داشت که بازپرداخت دریافت کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد Uplift DAO

Uplift DAO یک سکوی پرتاب برتر است که سرمایه گذاران فردی را با پروژه های امیدوارکننده متصل می کند. به تدریج به هدف اول 1 میلیون عضو فعال نزدیک می شود. Ikigai Ventures، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر در مراحل اولیه، پلتفرم Uplift DAO را تقویت می کند. Uplift DAO سرمایه گذاری 550000 BUSD را در دو IDO اول خود تسهیل کرد و امیدوارکننده ترین پروژه ها را با سرمایه گذاران در اکوسیستم DeFi ادغام کرد.

اطلاعات بیشتر درباره MoonPay

MoonPay یک شرکت زیرساخت وب 3 پیشرو است که پیشگام سیستم های پرداخت است. MoonPay پرداخت‌های انجام شده با کارت‌های نقدی و اعتباری، حواله‌های بانکی محلی، Apple Pay و Google Pay را به ارزهای دیجیتال و رمزنگاری تبدیل می‌کند و به بیش از 450 وب‌سایت، برنامه و کیف پول پرداخت محبوب در بیش از 160 کشور ارائه می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا