ارزهای دیجیتال

Uniswap کلاهبرداری فیشینگ را گزارش می دهد، زیرا UNI 10 درصد سود در 24 ساعت ثبت می کند

Uniswap (UNI) برخلاف احساسات عمومی در بازار حرکت می کند. همانطور که بیت کوین، اتریوم و ارزهای دیجیتال بزرگتر دستاوردهای هفته گذشته خود را نشان می دهند، قیمت UNI غیرقابل نفوذ باقی می ماند و حرکت صعودی را حفظ می کند.

مطالب مرتبط | TA: شکست اتریوم به نظر می رسد معامله واقعی است، یک هزار دلار کلید اصلی است

در زمان نگارش این مقاله، Uniswap (UNI) با قیمت 5.7% معامله می شود و در 7 روز گذشته 10% سود و در ماه گذشته 32% سود ثبت کرده است. در بازه‌های زمانی کوچک‌تر، قیمت UNI شروع به تضعیف کرده است زیرا در روز گذشته زیان 3 درصدی را نشان می‌دهد.

روند قیمت UNI در نمودار 4 ساعته به سمت نزولی می رود. منبع: UNUISDT Tradingview

دیروز، ارائه دهندگان نقدینگی در این پلتفرم در نتیجه یک کلاهبرداری فیشینگ، میلیون ها دلار ضرر کردند. از طریق دسته رسمی توییتر، Uniswap Labs تایید شده این حمله را «مشکل بسیار رایج در کریپتو امروز» خواند.

این شرکت به این وضعیت رسیدگی کرد زیرا شایعاتی در مورد سوء استفاده احتمالی از پلتفرم Uniswap v3 وجود داشت. از این نظر، آنها حمله فیشینگ را تایید کردند اما ادعا کردند که هیچ سوء استفاده ای صورت نگرفته است.

همانطور که آنها توضیح دادند، ارائه دهندگان نقدینگی در پلتفرم “توکن های مخرب” را از طریق airdrops دریافت کردند که آنها را به یک “رابط مخرب” راهنمایی می کرد. کاربران در معرض این حمله فیشینگ قرار گرفتند زیرا به آنها قول داده شده بود که توکن های airdropped را با UNI تعویض کنند. این شرکت توضیح داد:

این یک تراکنش setApprovalForAll را ایجاد کرد که در صورت تایید کاربر در کیف پول خود، به مهاجم این امکان را می‌داد که تمام توکن‌های Uniswap v3 LP کاربر را برای ارزش کامل آن‌ها بازخرید کند.

این شرکت توضیح داد که کاربران باید حملات احتمالی فیشینگ را از همه آن نام‌های دامنه که با unswap.org مرتبط نیستند، در نظر بگیرند. در پاسخ به اقدامات احتمالی آینده برای کاهش این حملات، خالق Uniswap هیدن آدامز گفت:

علاوه بر آموزش، فکر می کنم در لایه UI (کیف پول و سایر رابط ها) کارهای زیادی برای محافظت از کاربران وجود دارد. مثال: به طور پیش‌فرض، هر توکن ناشناخته‌ای را با یک URL در نام پنهان کنید.

چرا Uniswap برخلاف روند حرکت می کند؟

با وجود حملات، احساسات موجود در بازار ارزهای دیجیتال و ورود توکن‌های UNI به بازار، قیمت UNI توانست سود هفتگی و ماهانه خود را حفظ کند. حرکت صعودی مداوم قیمت می تواند توسط مجموعه ای از مشارکت ها و خریدها هدایت شود.

آزمایشگاه Uniswap اعلام کرد خرید توکن غیرقابل تعویض (NFT) Genie. این پلت فرم را قادر می سازد تا خدمات معاملاتی را برای این دارایی های دیجیتال ارائه دهد.

علاوه بر این، توسعه‌دهندگان می‌توانند از یک API جدید برای ساخت برنامه‌های کاربردی در Uniswap استفاده کنند و ERC-20، NFTs و تجارت ارزهای دیجیتال را ارائه دهند. بنابراین، پروتکل را به یک پلت فرم جامع برای کاربران و سازندگان در Web3 تبدیل می کنیم.

مطالب مرتبط | بازگشت به حالت Crab، پتانسیل صعودی بیت کوین برای ماه های آینده محدود شده است؟

این خرید شامل یک airdrop آینده USDC برای همه کاربرانی بود که قبل از 15 آوریل 2022 در این پلتفرم معامله کردند و دارندگان GENIE NFT. این امر به طور بالقوه حجم معاملات و تقاضای UNI را افزایش داده است که به این توکن انعطاف پذیری بیشتری در برابر اقدامات نزولی مداوم قیمت در سراسر بازار کریپتو ارائه کرده است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا