ارزهای دیجیتال

Uniswap در 24 ساعت گذشته 14% افزایش می یابد – آیا UNI Slingshot می تواند 6 دلار را پشت سر بگذارد؟

با توجه به افزایش ارزش Uniswap به 1.66 میلیارد دلار، UNI در روز گذشته 14.2 درصد افزایش یافته است. هیدن آدامز، موسس Uniswap، ارتقای مهمی را در صرافی غیرمتمرکز در وبلاگ رسمی این شرکت اعلام کرده است.

بر اساس داده‌های Coingecko در روز جمعه، تا زمان نوشتن این مقاله، UNI با 8.6 درصد کاهش در هفت روز گذشته، با 6.28 دلار معامله می‌شود.

جدیدترین دور سرمایه گذاری Polychain Capital تا حد زیادی مسئول افزایش ارزش گذاری است. سرمایه گذاران موجود مانند Paradigm، Variant، SV Angel و a16z crypto نیز در دور سرمایه گذاری سری B شرکت کردند.

این مقاله ادعا می کند که این پول برای تقویت کلی اکوسیستم، به ویژه از نظر امنیت، استفاده خواهد شد.

Web3، اینجا می آید

دور سرمایه گذاری، که دور بعدی تامین مالی Uniswap در چند سال گذشته است، برای اولین بار در ماه سپتامبر افشا شد. در آگوست سال 2020، پروتکل Uniswap دور اولیه بودجه خود را دریافت کرد.

Uniswap Labs امیدوار است با گسترش برنامه‌های وب و ابزارهای توسعه‌دهنده خود، معرفی NFT، ورود به بازار تلفن همراه و سایر ابتکارات، پروتکل Uniswap را برای مخاطبان گسترده‌تری در دسترس قرار دهد.

اکانت رسمی توییتر Uniswap نیز طرفداران خود را از این خبر مطلع کرد. این تزریق سرمایه، پروتکل Uniswap را در بازار DEX رقابتی می کند و به آن اجازه می دهد با Binance و Coinbase رقابت کند. این بهبود با خرید Genie، یک تجمیع کننده NFT توسط شرکت، امکان پذیر است.

Uniswap: آنچه نمودارها نشان می دهند

به گفته Defillama، کل ارزش قفل شده پروتکل از پایین ترین حد فعلی آن یعنی 4.77 میلیارد دلار به 4.83 میلیارد دلار افزایش یافته است. با این حال، این مقدار کمی کمتر از اوج TVL 5.08 میلیارد دلاری در 13 اکتبر است.

در زمان انتشار، این توکن بیش از 9.52 درصد افزایش یافت. این افزایش پس از رد محدوده قیمت 7 دلار برای UNI رخ داد. فنی UNI نیز عالی به نظر می رسد. ارزش فعلی جریان پول Chaikin 0.70 است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

Image: TradingView

Momentum همچنین نشان‌دهنده صعودی است که سیگنال‌های خرید قوی برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارائه می‌دهد. نمایش فعلی بخشی از تظاهرات گسترده‌تری است که در 21 سپتامبر آغاز شد. با حرکت مثبت فعلی توکن، انتظار داریم که سطح اصلاحی فیبوناچی 50 را آزمایش کند.

پشتیبانی فعلی در 5.993 دلار قرار دارد که با مقاومت در برابر کاهش اخیر، قدرت خود را نشان داده است. سرمایه گذاران و معامله گران می توانند به قرائت Stoch RSI تکیه کنند که شرایط فروش بیش از حد را نشان می دهد اگر خرس ها بر حرکت صعودی فعلی غلبه کنند.

NpDU065k

UNI total market cap at $4.7 billion on the daily chart | Featured image from Forkast, Chart: TradingView.com
Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا