ارزهای دیجیتال

Uniswap در زمین گیر کرد زیرا UNI با کاهش فعالیت شبکه مقابله می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

به گفته Santiment، صرافی غیرمتمرکز Uniswap هیچ نوع بهبودی را تجربه نکرده است. Santiment اخیراً توییت کرد که Uniswap یکی از نقاط پرت در اندازه گیری آدرس های فعال است، که نشان می دهد UNI توکن بومی DEX نسبت به سایر ارزهای دیجیتال عملکرد ضعیفی دارد.

با توجه به داده‌ها، تعداد آدرس‌های IP کارآمد آخرین بار زمانی افزایش یافت که Uniswap پس از خرید Genie، جمع‌آوری کننده بازار NFT پیشگام، جمع‌کننده بازار NFT خود را معرفی کرد.

کاهش نشانی ممکن است نشان دهنده آن باشد که سرمایه گذاران و معامله گران علاقه خود را به بورس از دست داده اند.

Image: Forkast

احساسات منفی بازار

به طور خلاصه، فعالیت شبکه Uniswap برای سرمایه گذاران در توکن اصلی آن بسیار ناخوشایند بوده است. در زمان نگارش، UNI با کاهش های بعدی در بازه های زمانی هفتگی، دو هفته ای و ماهانه 2.4 درصد کاهش یافته است. این احساسات منفی بازار را می توان در زنجیره مشاهده کرد.

طبق گزارش Dune Analytics، در مدت زمان پس از انتشار در ماه نوامبر، حجم معاملات NFT پردازش شده توسط تجمیع کننده بازار Uniswap به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

اعداد نشان می دهد که امروز تنها 39 تراکنش ثبت شده است که از 446 تراکنش در 30 نوامبر کاهش یافته است. این افت 91.25 درصدی است.

این با آنچه مری کاترین “MC” لیدر، مدیر اجرایی Uniswap Labs به فورچون در یک گزارش گفته است، در تضاد است. مصاحبه. او اظهار داشت که فناوری اساسی NFTها هنوز در مراحل اولیه است. سایر طرفداران فناوری از این استدلال استفاده کرده اند.

چه کسب و کار NFT در مراحل ابتدایی خود باشد یا نه، داده ها نشان می دهد که به سختی زنده است، با مشتریان و فروشندگان کمی که با کاهش شدید حجم تجارت و فروش مشاهده می شود.

Uniswap در زمین گیر کرد زیرا UNI با کاهش فعالیت

UNI total market cap at $4 billion | Chart: TradingView.com

بادهای ورودی

علاوه بر مشکل UNI NFT، بازار هنوز از سقوط FTX بهبود نیافته است. افزایش اخیر در نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده به فشار می افزاید.

با کاهش ارزش ارزهای دیجیتال بزرگ، چشم انداز بلندمدت UNI ممکن است بدتر شود. از نظر قیمت، به نظر می رسد که توکن در محدوده 5.2 دلار پشتیبانی می کند. جالب اینجاست که UNI همبستگی قوی با بیت کوین دارد.

این بدان معنی است که وقتی بیت کوین افزایش پیدا می کند، UNI نیز افزایش می یابد. با افزایش علاقه سازمانی به ارزهای دیجیتال و به طور کلی دارایی‌های دیجیتال، بازار دوباره باز خواهد گشت. گاوهای نر کوتاه مدت UNI می توانند در سطح قیمت 6.5 دلار سود ببرند.

با این وجود، سرمایه گذاران و معامله گران باید به احتیاط خود ادامه دهند، زیرا افزایش بیشتر نرخ بهره توسط بانک مرکزی می تواند منجر به کاهش بازار شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا