ارزهای دیجیتال

Uniswap احتمالاً به قیمت 7 دلار می رسد – اگر UNI بر این منطقه غلبه کند

Uniswap در حال حاضر خوب به نظر نمی رسد. UNI، نشانه حاکمیتی پلتفرم مبادلات غیرمتمرکز با همین نام، باید بتواند انرژی کافی برای به دست آوردن مجدد حرکت و رسیدن به هدف خود را جمع آوری کند.

  • سطوح پشتیبانی کلیدی Uniswap 5.7 دلار و 5.2 دلار است
  • قیمت UNI می تواند تا 7 دلار بالا برود، با فشار برای 8 دلار نیز بسیار امکان پذیر است
  • اگر خرابی زیر نشانگر پشتیبانی رخ دهد، یک اجرای نزولی طولانی همچنان امکان پذیر است

با توجه به پیگیری از کوینگککودر زمان انتشار، این ارز دیجیتال با قیمت 6.20 دلار معامله می شود و در حال حاضر در دوره های روزانه، هفتگی و ماهانه کاهش یافته است.

در 24 ساعت گذشته، Uniswap 2.8 درصد کاهش یافت در حالی که در یک دوره هفت روزه، دارایی با 8.2 درصد کاهش قیمت مواجه شد.

زیان سال تا به امروز آن بسیار زیاد است و 76.4 درصد کاهش یافته است و UNI در حال حاضر 86.2 درصد از قیمت بالای 44.92 دلاری خود را که در 3 می 2021 به دست آورده بود، از دست داده است.

اما با وجود تمام این اعداد منفی قیمت، سرمایه گذاران می توانند به دنبال افزایش قیمت برای 17 باشندهفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار

چگونه UNI می تواند به نشانگر 7 دلار ضربه بزند

تجزیه و تحلیل نمودار بازه زمانی روزانه آن نشان می دهد که قیمت آلت کوین خود را در یک الگوی سر و شانه معکوس قرار داده است و خود را در موقعیت خوبی برای شروع یک صعود صعودی قرار داده است.

Chart: TradingView

سرمایه گذاران باید چشمان خود را برای دو سطح حمایتی حیاتی برای Uniswap، 5.7 دلار و 5.2 دلار باز نگه دارند، زیرا این دو سطح مهم برای خریداران برای شروع و حفظ بهبود قیمت هستند.

با ماهیت الگوی قیمت فعلی خود، UNI می تواند در موقعیتی باشد که جهش 10.6 درصدی داشته باشد و در نهایت به سطح 7 دلار برسد.

سناریوی حتی بهتری برای Uniswap وجود دارد، زیرا موفقیت در تلاش خریداران برای حفظ سطح حمایت 5.66 دلار و فشار به نشانگر 7 دلار به معنای افزایش سریع دارایی دیجیتال تا 8 دلار است.

با این حال، هنوز هم احتیاط توصیه می شود، زیرا شکست به زیر سطح حمایت 5.2 دلاری، تمام امیدها برای افزایش قیمت فوق الذکر را از بین می برد و به معنای طولانی شدن روند نزولی برای Uniswap خواهد بود.

Uniswap Labs دور تأمین مالی را با موفقیت به پایان رساند

شاید یک نیروی محرکه کلیدی برای رالی پیش‌بینی‌شده برای ارز دیجیتال، دور تأمین مالی اخیر آزمایشگاه Uniswap باشد.

شرکت مادر بزرگ‌ترین صرافی غیرمتمرکز با انگیزه هدفش برای گسترش عرضه‌هایش، تمام تلاش‌هایش را انجام داد و 165 میلیون دلار از سرمایه‌گذاری سری B خود جمع‌آوری کرد.

دور، که ارزش شرکت را به 1.6 میلیارد دلار رساند، توسط Polychain Capital هدایت شد و حامیان وفاداری مانند a16z crypto، SV Angel، Variant و Paradigm را به نمایش گذاشت.

Uniswap Labs، در ماه‌های اخیر، درباره برنامه‌های خود برای اضافه کردن چندین پیشنهاد جدید که شامل یک سیستم کیف پول است و مشتریان را قادر می‌سازد تا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را به Uniswap از مکان‌های مختلف بازار مبادله کنند، بسیار پر سر و صدا بوده است.

دور موفقیت آمیز تأمین مالی مطمئناً به شرکت در آن بخش کمک خواهد کرد، نه به ذکر کمک در افزایش قیمت UNI به سطوح بالاتر قبل از پایان سال.

Uniswap احتمالاً به قیمت 7 دلار می رسد اگر
UNI total market cap at $4.67 billion on the daily chart | Featured image from Inc Magazine, Chart: TradingView.com
Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا