ارزهای دیجیتال

Uniswap، Chainlink، و کوین Big Eyes می‌توانند سبد سهام شما را در میان بازار نزولی در حال افزایش افزایش دهند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Uniswap، Chainlink، و کوین Big Eyes می‌توانند سبد سهام شما را در میان بازار نزولی در حال افزایش افزایش دهند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6
1665660621 46 Uniswap، Chainlink، و کوین Big Eyes می‌توانند سبد سهام شما

در تابستان، زمانی که بازارهای کریپتو در کنار بازار مالی جهانی سقوط کردند، زنجیره بی‌سابقه‌ای از رویدادها به وجود آمد که منجر به واقعیت فعلی در صنعت ارزهای دیجیتال شد. این سقوط منجر به یک بازار نزولی، یک دوره طولانی از نوسان شدید بازار و قیمت‌های منفی شد. با این حال، در آن زمان، هیچ‌کس نمی‌دانست که بازار نزولی چقدر برای صنعت ارزهای دیجیتال وحشتناک و مضر خواهد بود. بازار نزولی در جریان طی چهار ماه این صنعت را محاصره کرده است و فشار شدیدی را بر فعالیت‌های روزانه آن وارد کرده و بر کسب‌وکارهای عادی ارزهای دیجیتال مانند سرمایه‌گذاران و معامله‌گران تأثیر گذاشته است. این وضعیتی است که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند در هفته های آینده به پایان برسد.

در شرایط کنونی، شرکت‌های معمولی کریپتو چاره‌ای جز جستجوی استراتژی‌های مختلف برای اطمینان از تداوم کسب‌وکار خود و جلوگیری از آسیب‌های بیشتر ندارند. یک راه حل معقول برای کاوش در بازار نزولی در حال انجام، سرمایه گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در یک دوره طولانی بر روی ارزهای دیجیتال امیدوارکننده شرط بندی کنند. این بهترین راه برای کاهش اثرات بازار نزولی و اطمینان از قابل قبول بودن بازده های عظیم است.

برای این منظور، سه ارز دیجیتال با پتانسیل کافی برای کسب حداکثر بازده در درازمدت، Uniswap (UNI)، Chainlink (LINK) و رمزارز جدید Big Eyes Coin (BIG) هستند و سرمایه گذاران باید همه آنها را بررسی کنند و به فکر خرید در این ارزها باشند. آنها در میان بازار نزولی جاری.

Uniswap (UNI) – ارائه راه حل برای توده ها

Uniswap (UNI) یک پروتکل تجاری غیرمتمرکز محبوب است که تجارت خودکار توکن های مالی غیرمتمرکز (De-Fi) را تسهیل می کند. پس از راه اندازی در نوامبر 2018، Uniswap (UNI) خود را به عنوان یک پلت فرم ایده آل بازارساز خودکار (AMM) معرفی کرد. به دنبال آن است که تجارت توکن را خودکار نگه دارد و برای هر کسی که دارای توکن های رمزنگاری است باز باشد. علاوه بر این، راه‌حل‌های قابل اجرا برای چندین موضوع در صنعت ارزهای دیجیتال، مانند نگرانی‌های نقدینگی و عدم کارایی در پلتفرم‌های صرافی ارائه می‌کند.

ارز دیجیتال بومی آن، UNI، بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم آن است. UNI شبکه را تشویق می‌کند و تمامی عملیات‌های مرتبط با رمزنگاری، از جمله هزینه‌های پرداخت، حاکمیت شبکه و تعامل با کاربر را تسهیل می‌کند. این بیست ارز دیجیتال برتر با سهام در برجسته ترین پلتفرم های رمزنگاری در صنعت است.

Chainlink (LINK) – بلاک چین محبوب

Chainlink (LINK) یک لایه انتزاعی بلاک چین محبوب است که قراردادهای هوشمند متصل جهانی را امکان پذیر می کند. این امر از طریق یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز به دست می آید. Chainlink (LINK) یک لایه انتزاعی بلاک چین محبوب است که به قراردادهای هوشمند متصل جهانی اجازه می دهد. این امر از طریق یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز به دست می آید.

ارز رمزنگاری شده بومی آن، LINK، برای همه امور آن ضروری است و برای اکوسیستم آن ضروری است. LINK یک ارز دیجیتال بسیار پرطرفدار در صنعت است که دارای سهام در پلتفرم های مختلف رمزنگاری برجسته است.

معرفی Big Eyes Coin (BIG)

1665660621 436 Uniswap، Chainlink، و کوین Big Eyes می‌توانند سبد سهام شما

Big Eyes Coin (BIG) یک ارز دیجیتال مورد انتظار است که در حال حاضر در مرحله پنجم پیش فروش خود قرار دارد. طی چند هفته گذشته، این توکن بر سرفصل‌های اخبار کریپتو تسلط داشته است و به موضوع هیجان و انتظار در صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. کریپتو جدید در حال حاضر 6.85 میلیون دلار جمع آوری کرده است و Big Eyes Coin به دنبال حمایت از پیشرفت، توسعه و پذیرش فناوری بلاک چین در جوامع جهانی است.

با افزایش شدید بازار نزولی، Big Eyes Coin (BIG) به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت ارز دیجیتال مناسب ظاهر می شود که سرمایه گذاران در حال مبارزه باید در نظر بگیرند. این توکن دارای پتانسیل رشد بسیار زیاد است و در حال حاضر یک دارایی ارزشمند در شرایط جوی فعلی است.

1665660622 832 Uniswap، Chainlink، و کوین Big Eyes می‌توانند سبد سهام شما

Big Eyes Coin (BIG) اعلام کرده است که هنگام خرید توکن های بزرگ و با استفاده از کد: EYES2022، توکن های جایزه را به شما اهدا می کند.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد سکه چشم بزرگ (BIG)، پیوندهای زیر را دنبال کنید:

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/

وب سایت: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا