ارزهای دیجیتال

Tuition Coin اعلام کرد آموزش کسب درآمد در Cardano – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

دهلی، هند، 21 نوامبر 2022، Chainwire

مشوق مشارکت بیشتر دانش آموزان و معلمان در EdTech با Coins for College

کوین شهریه، محصول جدید زنجیره کریستال، جدیدترین پروژه آموزش کسب درآمد در بلاک چین کاردانو است. کوین شهریه که برای مشوق مشارکت بیشتر در فناوری آموزشی طراحی شده است، سیستم جدیدی را ایجاد می کند که هم معلمان و هم دانش آموزان را به نفع خود می برد.

معلمان، در حالی که جزء ضروری جامعه را تشکیل می دهند، اغلب دستمزد کمتری دریافت می کنند و بیش از حد کار می کنند. Tuition Coin با ایجاد یک جایزه ارز دیجیتال برای مشارکت در فضای آموزشی گسترده تر، تضمین می کند که معلمان می توانند در فضای در حال رشد EdTech پیشرفت کنند.

معلمان از سراسر جهان می توانند با ثبت نام در پلتفرم Coins For College، سکه های شهریه کسب کنند. پس از تأیید فرآیند ثبت‌نام و KYC، سازندگان محتوای آموزشی می‌توانند در ازای اشتراک‌گذاری دانش، کسب درآمد ارزهای دیجیتال را آغاز کنند. کسانی که دارای محتوا و طرح درس موجود در اینترنت هستند نیز می توانند شرکت کنند و در حوزه اطلاعات باز اینترنت مشارکت داشته باشند.

منابع آموزشی ایجاد شده توسط معلمان به صورت رایگان در پلتفرم Coins For College در دسترس دانش آموزان خواهد بود. Coins For College با چشم انداز اطمینان از دسترسی هر کودک به مواد آموزشی با کیفیت بالا، خلأهای آموزشی را پر می کند، صرف نظر از اینکه مدرسه آنها می تواند آن را ارائه دهد یا خیر.

دانش‌آموزان می‌توانند درس‌ها و ارزیابی‌ها را بر روی پلتفرم تکمیل کنند تا امتیاز بورس تحصیلی کسب کنند که ابزار استاندارد شده‌ای را تشکیل می‌دهد که با آن می‌توان پیشرفت و تلاش را اندازه‌گیری کرد. به دلیل کاهش نفوذ SAT، اجرای یک سیستم استاندارد جدید و قابل دسترس یک نیاز مهم برای آموزش جهانی است.

کوین شهریه (TUIT) به عنوان انگیزه ای برای سازندگان محتوای آموزشی عمل می کند. معلمان می توانند درآمد خود را با کسب TUIT در ازای دروس، برنامه های مطالعه و سایر منابع آموزشی تکمیل کنند. با رعایت همبستگی استانداردها، محتوا را می‌توان در دانش به اشتراک گذاشت که دانش‌آموزان می‌توانند به درس‌هایی دسترسی پیدا کنند که با توجه به شرایط آموزشی کشورشان مناسب سنشان است.

60 درصد از 100 میلیارد توکن TUIT که تا به حال در گردش خواهد بود برای مربیان محفوظ است و تنها با کمک به اکوسیستم آموزشی جهانی می توان به دست آورد. به معلمان انگیزه های یکسانی برای محتوا ارائه می شود، خواه آن را از نو بسازند یا آن را از پلتفرم های موجود وارد کنند. تمام محتوای موجود در این پلتفرم با استانداردهای تعیین شده توسط 1EdTech مطابقت دارد، یک سازمان غیرانتفاعی که تمرکز آن بر استانداردسازی و در دسترس‌تر کردن یادگیری از راه دور است.

بازدید کنید وب سایت کوین شهریه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی مشارکت شما به عنوان یک مربی در شکل دادن به آینده نسل های آینده.

به انجمن بپیوندید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام برای آخرین به‌روزرسانی‌ها در اکوسیستم TUIT و Coins For College.

درباره سکه شهریه

کوین شهریه (Tuition Coin) ارز دیجیتالی است که به پلتفرم Coins For College قدرت می‌دهد. سکه شهریه که توسط کریستال چین ایجاد شده است، بخش کلیدی مکانیزم پاداش برای معلمان ایجاد محتوا و طرح درس را تشکیل می دهد.

دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از پلتفرم Coins For College به صورت رایگان به محتوا دسترسی داشته باشند و پس از تکمیل ماژول‌ها و ارزیابی‌ها، امتیاز بورسیه به آنها تعلق می‌گیرد. این امتیازات بورسیه به عنوان یک ابزار اندازه گیری برای شناسایی دانش آموزان امیدوار و شایسته ای که مایل به ادامه تحصیل هستند، اما ممکن است فاقد منابع مالی برای انجام این کار باشند، عمل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه شما به عنوان یک مربی می توانید در شکل دادن به آینده نسل های آینده مشارکت داشته باشید، از وب سایت Tuition Coin دیدن کنید. برای دریافت آخرین به‌روزرسانی‌ها در اکوسیستم TUIT و Coins For College به انجمن در فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام بپیوندید.

مخاطب

امان کومار
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا