ارزهای دیجیتال

TRX در 5 روز گذشته 15 درصد افزایش می یابد – آیا این برای جبران ضرر سرمایه گذاران کافی است؟

Tron (TRX) عملکرد گذشته خود را تحت الشعاع قرار داده است و در پنج روز گذشته 15 درصد رشد داشته است. جفت TRX/BTC افزایش 0.28 درصدی را در 0.000002895 BTC ثبت کرد.

همانطور که در نمودار قیمت روزانه مشاهده می شود، توکن اکنون در حال عبور از یک موج روند صعودی است. جنگ قدرت آشکاری بین گاوها و خرس‌ها وجود دارد که بر قیمت تأثیر گذاشت، اما به نظر می‌رسد که هیچ یک از این دو نتوانستند تسلط بر بازار را به دست آورند.

این به بیت کوین (BTC) کمک کرد تا قیمت آن برای مدت کوتاهی بالاتر از منطقه قیمتی 24K افزایش یابد که کل بازار را نیز به سمت بالا سوق داد.

ترون هنوز با ضرر دست و پنجه نرم می کند

قیمت TRX تنها در پنج روز بیش از 15٪ افزایش یافت، اما همچنان با ضرر سرمایه گذاران دست و پنجه نرم می کند. با توجه به آنچه گفته شد، ترون همچنان نیاز به جذب خریداران بیشتری برای سرعت بخشیدن به قطار بازیابی دارد. قیمت در پایین ترین سطح 0.068 دلار ثبت شد و با افزایش فشار خرید به طور مداوم افزایش یافت.

در حال حاضر، سکه TRX با قیمت 0.071 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 3.46 درصدی از نظر ارزش بازار در 24 ساعت گذشته است. این سکه حجم معاملاتی را نشان می دهد که به 557 میلیون رسیده است که نشان دهنده زیان 22.18 درصدی است که در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است. این آلتکوین در حال حاضر دارای ارزش کل بازار 6.5 میلیارد است.

در نمودار 4 ساعته، قیمت TRX یک حرکت روند صعودی قوی را نشان می دهد. بدیهی است که RSI همچنین نشان می دهد که قیمت بیش از حد خرید شده است زیرا افزایش فعالیت فروش باعث افزایش قیمت می شود. RSI فعلی تقریباً 70 است. بنابراین، خریدارانی که به دنبال نفوذ به بازار هستند باید منتظر بمانند. MACD که از روند صعودی پشتیبانی می کند نشان می دهد که خط خریدار روی خط سبز می چرخد.

TRX به سطح بحرانی 0.075 دلار می رسد

Tron (TRX) در سال 2017 توسط بنیانگذار جاستین سان عرضه شد. با این حال، زمانی که سان تصمیم گرفت ترون را در پروژه های دیگر رها کند، مایوس کننده بود. پس از خروج Sun، قیمت TRX به شدت آسیب دید و نتوانست بالاترین رکورد خود را در سال 2018 شکست دهد.

تجزیه و تحلیل فنی در دو ماه گذشته نشان داد که TRX به دنبال ATH خود در آوریل 2021 که به بالاترین سطح 0.18 دلار رسید، روند نزولی داشته است. از آن زمان، قیمت TRX نتوانست از شیب نزولی جدا شود.

برای اینکه TRX به یک دیدگاه صعودی تبدیل شود، قیمت باید به سطح 0.075 دلار برسد و اگر BTC به عملکرد خوب خود ادامه دهد که برای ترون پنج روز متوالی اتفاق افتاده است.

Crypto total market cap at $1.06 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Coin Payments Blog, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا