ارزهای دیجیتال

Trust Wallet Token رتبه اول را دارد زیرا دارندگان رمزارز به دنبال راه حلی امن و با استفاده آسان برای کیف پول شخصی هستند — 3 سکه برتر برای تماشای 21 تا 27 نوامبر – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Trust Wallet Token رتبه اول را دارد زیرا دارندگان رمزارز به دنبال راه حلی امن و با استفاده آسان برای کیف پول شخصی هستند — 3 سکه برتر برای تماشای 21 تا 27 نوامبر - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

علیرغم ادامه داستان ترسناک FTX و Alameda، بخش ارزهای دیجیتال با ارزش کل بازار کمی بالاتر از هفته گذشته (840 میلیارد دلار در 20 نوامبر در مقایسه با 837 میلیارد دلار در 13 نوامبر) وارد هفته 47 شده است. در طول هفته گذشته مشخص شد که کدام شرکت‌ها و صرافی‌ها در معرض FTX یا Alameda قرار گرفته‌اند و در نتیجه با مشکل بیشتری مواجه هستند. در همان زمان، تمام صرافی‌های متمرکز عجله کردند تا گواهی ذخیره خود را منتشر کنند تا حداقل بخشی از اعتماد مشتریان را به دست آورند. بسیاری از صرافی‌ها حتی کاربران خود را تشویق می‌کنند که اگر قصد ندارند به طور فعال با این دارایی‌ها معامله کنند، رمزنگاری پلتفرم‌های خود را جابه‌جا کنند. همانطور که مشخص است سقوط FTX در کوتاه مدت برای صنعت بسیار بد بود، اما احتمالاً در درازمدت تأثیر خوبی بر صنعت خواهد داشت زیرا بازیگران بد در این بخش را از بین برد و اهمیت تمرکززدایی را به شرکت کنندگان یادآوری کرد.

3. Mdex (MDX)

همانطور که از نام آن پیداست، Mdex یک صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال (DEX) است که در سال 2017 با هدف ارائه یک تجربه تجارت توکن مبتنی بر بلاک چین انقلابی تامین شد. DEX در زنجیره Huobi Eco عمل می کند و از فناوری Automated Market Maker برای تامین مالی نقدینگی خود استفاده می کند. توکن MDX توکن رسمی حاکمیت و توکن انگیزشی بومی پلت فرم معاملاتی Mdex است.

با تغییر معامله گران به سمت مبادلات غیرمتمرکز پس از شکست FTX، حجم Mdex افزایش یافت

پس از سقوط FTX، بسیاری از دارندگان کریپتو دارایی‌های دیجیتالی خود را به کیف پول‌های خود نگهبانی منتقل کردند، در حالی که معامله‌گران فعالی که می‌خواهند ریسک نگهداری ارز دیجیتال در یک صرافی متمرکز را به حداقل برسانند، شروع به جستجوی جایگزین‌های صرافی غیرمتمرکز (DEX) کردند. در نتیجه، چندین DEX، از جمله Mdex، پس از فروپاشی Alameda و FTX شاهد افزایش قابل توجهی در ترافیک بودند. پلتفرم Mdex در 9 نوامبر به حجم معاملات روزانه 25.8 میلیون دلاری رسید که نشان دهنده افزایش چند برابری حجم در مقایسه با میانگین روز در هفته های قبل است. افزایش حجم را می توان در بازارهای MDX احساس کرد زیرا توکن در روزهای بعد بیش از 30 درصد پمپاژ کرد. پس از اصلاح حدود 20٪، این توکن اکنون در 0.08 دلار تغییر می کند، اما Mdex به دلیل اجرای ویژگی های نوآورانه شناخته شده است که می تواند معامله گران بیشتری را در آینده جذب کند. به عنوان مثال، صرافی مبتنی بر Huobi Eco Chain اخیراً یک ویژگی معاملات دائمی با حاشیه USDT را با همکاری پلتفرم مشتقات داخلی زنجیره ای ApolloX Finance راه اندازی کرده است. علاوه بر این، Mdex توکن Trust Wallet (TWT) را در 15 نوامبر در منطقه نوآوری خود فهرست کرد و به کاربران اجازه داد تا 1000 درصد بازدهی را در MDX جمع آوری کنند.

2. XRP (XRP)

XRP یک ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۱۲ توسط کریس لارسن، جد مک‌کالب و آرتور بریتو راه‌اندازی شد. شبکه ریپل از الگوریتم اجماع پروتکل ریپل (RPCA) که نه اثبات کار است و نه اثبات سهام، برای تسهیل تراکنش‌های سریع و ارزان استفاده می‌کند. حداکثر عرضه XRP 100 میلیارد سکه است و تمام سکه ها در راه اندازی بلاک چین ریپل ضرب شدند. بیش از 80 درصد از کل عرضه XRP به شرکت فین‌تک Opencoin داده شد، شرکتی که در سال 2015 به آزمایشگاه‌های ریپل تغییر نام داد. از امروز، آزمایشگاه‌های ریپل هنوز بیش از نیمی از کل عرضه XRP را در اختیار دارند. با این حال، بیشتر دارایی‌های XRP این شرکت در امان هستند. در دسامبر 2020 ریپل درگیر دعوای قضایی با SEC ایالات متحده شد که این شرکت را به فروش اوراق بهادار ثبت نشده متهم می کند. تا به امروز، نبرد حقوقی بین ریپل و SEC یکی از عوامل کلیدی تأثیرگذار بر قیمت XRP باقی مانده است.

شایعات در مورد توافق با SEC نادرست بود اما ریپل با بزرگترین شرکت فین‌تک آفریقا وارد همکاری شد.

تحولات هفته گذشته پیرامون دعوای حقوقی بین ریپل و SEC منجر به فعالیت بازار صعودی برای XRP شده است. این توکن در 14 نوامبر بیش از 10 درصد افزایش یافت زیرا شایعات مربوط به توافق احتمالی بین SEC و ریپل در رسانه های اجتماعی منتشر شده است. در حالی که شایعات نادرست بودند، نبرد حقوقی بین این دو نهاد دیر یا زود باید به پایان برسد. و زمانی که این کار انجام شود، بازارهای XRP بر این اساس واکنش نشان خواهند داد. در حالی که هیچ کس واقعاً نمی داند که چگونه پرونده قضایی به پایان می رسد شورت آمیسی ارائه شده توسط Coinbase و سایر بازیگران بزرگ نشان می دهد که Ripple از حمایت بالایی از صنعت برخوردار است. علیرغم اینکه این دعوی حقوقی منابع زیادی از آزمایشگاه ریپل را به خود اختصاص داده است، تلاش‌های توسعه فناوری و پذیرش آن به هیچ وجه متوقف نشده است. کاملاً برعکس، در واقع، زیرا ریپل اخیراً با MFS آفریقا، بزرگترین شرکت فین تک در آفریقا، شریک شده است. به عنوان بخشی از این مشارکت، ریپل برای ساده‌سازی پرداخت فوری تلفن همراه برای مشتریان از 35 کشور آفریقا، قاره‌ای که به شدت به راه‌حل‌های پرداخت موبایلی متکی است، استفاده خواهد شد.

کمی در سایه همه پیشرفت‌های دیگر، ششمین رویداد سالانه Swell ریپل صورت گرفت در لندن و آنلاین کنفرانس دو روزه ای که در 16 نوامبر آغاز شد میزبان چندین سخنران مهم از جمله جورن لمبرت، مدیر ارشد دیجیتال مسترکارت و دریک والتون، رئیس بخش پرداخت های نوظهور و نوآوری GTS در بانک آمریکا بود.

3. توکن کیف پول اعتماد (TWT)

Trust Wallet یک کیف پول دیجیتال غیرمتمرکز غیرمتمرکز است که در سال 2017 راه اندازی شد و ماموریت آن ساده سازی ذخیره سازی امن ارزهای دیجیتال است. هنگام استفاده از Trust Wallet، سرمایه گذاران مسئول حفظ امنیت کلیدهای خصوصی خود هستند، که همچنین امکان مالکیت واقعی دارایی های رمزنگاری را فراهم می کند. استفاده از برنامه کیف پول آسان است و از ذخیره سازی بیش از 8 میلیون سکه و توکن مختلف از جمله NFT پشتیبانی می کند. علاوه بر این، بسیاری از ارزهای دیجیتال را می توان مستقیماً از طریق ارائه دهندگان شخص ثالث مختلف مانند Mercuryo، MoonPay، Ramp Network، Simplex، Transak و Wyre روی پلتفرم خریداری کرد. توکن کیف پول اعتماد (TWT) یک توکن BEP20 است که به عنوان توکن مدیریت پروژه عمل می کند. علاوه بر این، این توکن همچنین می تواند برای تخفیف در هنگام معامله ارزهای دیجیتال یا خرید در برنامه استفاده شود. با این حال، باید توجه داشت که در حالی که کیف پول خود غیرمتمرکز است، شرکتی که کیف پول Trust را توسعه می دهد متعلق به بایننس است.

Trust Wallet در حال تبدیل شدن به یک پلتفرم پیشرو برای خود حضانت ارزهای دیجیتال است

ما قبلاً TWT را در مقاله 3 سکه برتر هفته گذشته خود برای تماشا نشان داده ایم، اما به دلیل عملکرد فوق العاده و چشم اندازهای خوب برای آینده، معتقدیم که این پروژه شایسته اشاره دیگری است. همانطور که قبلاً توضیح داده شد، سقوط FTX و Alameda باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در حال حاضر بسیار محتاط تر هستند که سکه های خود را به آنها واگذار می کنند. با توجه به این جمله که «گاهی اوقات، تنها کسی که می‌توانید کاملاً به او اعتماد کنید خودتان هستید»، گزینه‌های خودسرپرستی به طور طبیعی در این شرایط برنده ظاهر شدند و باعث ایجاد توکن‌های مرتبط با پروژه‌های کیف پول مانند Trust Wallet (TWT)، BlockWallet شد. (BLANK)، کیف پول XDEFI (XDEFI)، SafePal (SFP)، سکه کیف پول اتمی (AWC)، و موارد دیگر برای تجمع. مدیرعامل بایننس توییت در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن دارایی‌های دیجیتال خود که اهمیت خودسرپرستی را برجسته می‌کند، تنها فشار بیشتری را به تجمعات در حال انجام توکن‌های کیف پول ارائه می‌دهد. با این وجود، ما تصمیم گرفتیم TWT را به عنوان سکه شماره 1 برای تماشای این هفته قرار دهیم، زیرا ارزش بازار و چشم انداز آینده آن وجود دارد.

Trust Wallet اخیراً با Binance Pay و Coinbase Pay ادغام شده است و با از بین بردن نیاز به ورودی آدرس‌های کیف پول دستی، امکان انتقال آسان‌تر ارزهای دیجیتال از صرافی‌های الکترونیکی متمرکز به کیف پول غیرمتمرکز را فراهم می‌کند. علاوه بر این، این پروژه یک افزونه مرورگر وب دسکتاپ را اعلام کرد که Trust Wallet را برای کاربران Chrome، Brave و Opera حتی در رایانه‌های رومیزی قابل دسترسی می‌کند. در نتیجه این تحولات، TWT قیمت ATH جدیدی را 2.73 دلار در 14 نوامبر تعیین کرده است. حتی اگر TWT در حال حاضر زیر 2 دلار معامله می شود، ما معتقدیم که توکن می تواند ارزش دو دلاری را به زودی پس بگیرد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا