ارزهای دیجیتال

TRON (TRX) TVL در ماه گذشته به نزدیک به 2 میلیارد دلار افزایش یافت

TRON (TRX) با وجود حرکت نامنظم فعلی بازار همچنان به جذب خود ادامه می دهد. TRX اخیرا شاهد رشد 6 میلیارد دلاری TVL در ماه ژوئیه بوده است که تا حد زیادی به دلیل احیای علاقه سرمایه گذاران به طور خاص به DeFi است.

TRON بیشترین پشتیبانی از قراردادهای هوشمند DeFi بوده است که در دو سال گذشته دیده شده است. در واقع، بلاک چین از نظر TVL، همانطور که در ماه جولای مشاهده شد، 49 درصد شتاب گرفته است. در واقع، رشد جولای تصاعدی بود زیرا TVL TRON از 3.95 میلیارد دلار در 1 ژوئیه به 5.91 میلیارد دلار در پایان جولای افزایش یافت.

TRON در سال 2017 توسط بنیانگذار جاستین سان تأسیس شد. به نظر می رسد TRX یک پروژه بسیار تحسین شده است که از نظر مقیاس پذیری عمیق است. این پروتکل بلندپروازانه و در جهت ایجاد زیرساخت تخصصی برای نوع کاملاً غیرمتمرکز اینترنت طراحی شده است.

TRON: TVL بیشتر از چند ضلعی، سولانا، بهمن

TRON در اصل یک توکن ERC20 بود که در اکوسیستم اتریوم ساخته شده بود. با این حال، به دلیل مشکلات مقیاس پذیری که به هزینه های گاز بسیار گران اتریوم مرتبط است، TRON اعلام کرد که در سال 2018 با یک شبکه جدید همتا به همتا پیش می رود.

TRON TVL در ماه جولای به دلیل افزایش dApps در اکوسیستم افزایش یافت. در واقع، JustLend، یک DeFi، تا 19٪ افزایش یافته است. علاوه بر این، JustStables (USDJ) نیز پس از مدت مشابه به بیش از 2٪ افزایش یافت. علاوه بر این، صرافی‌های غیرمتمرکز که شامل UniFi و SocialSwap می‌شوند نیز با 550% و 6% افزایش یافت. به ترتیب.

گفته می شود که TRON TVL بیشتری نسبت به Polygon، Solana و Avalanche دارد. گفته می شود که TRX پس از زنجیره هوشمند اتریوم و بایننس به رتبه سوم می رسد.

Chart: TradingView.com

TRON به حالت نزولی می رود

TRX معاملات جولای را با 0.06479 دلار آغاز کرد و ماه را با 0.06894 دلار به پایان رساند. به طور کلی، این افزایش 6 درصدی را نشان داد که قیمت افتتاح و بسته شدن TRX را پوشش می دهد. خرس‌ها خیلی تلاش می‌کردند تا به بازار نفوذ کنند، اما گاوها اجازه ندادند زیرا قیمت را بیشتر کردند.

خرس ها باید دست به کار شوند تا بتوانند قیمت توکن را به نفع خود تغییر دهند. سکه از 2 آگوست روند صعودی را طی می کرد، اما خرس ها توانستند در 4 آگوست وارد معامله شوند زیرا گاوها توانستند قیمت را در نمودار روزانه بالا ببرند.

با توجه به CoinMarketCap، TRON تا زمان نوشتن این مقاله 0.41٪ یا 0.06965 دلار کاهش یافته است. اگر گاوها بتوانند به زور دوباره وارد شوند و میزها را بچرخانند، خرس ها ممکن است آن را به گاو نر از دست بدهند. با این حال، اگر خرس‌ها بتوانند قیمت را پایین بیاورند، آسیب بیشتری به گاوها وارد می‌کند تا به عقب راندن ادامه دهند. با این نیروهای مخالف، قیمت می تواند در منطقه حمایت 0.0669 دلار شکسته شود و قیمت ممکن است به حمایت بعدی خود در 0.0627 دلار سقوط کند.

lUkoMdM5

TRON total market cap at $384 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from MyConstant, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا