ارزهای دیجیتال

TRON (TRX) رکوردی را برای دوره سپری شده در وضعیت تورم ایجاد می کند

TRON (TRX)، یک ارز دیجیتال کمتر شناخته شده در مقایسه با بیت کوین، اتریوم، کاردانو و دوج کوین، در آوریل 2021 زمانی که بنیاد ترون اعلام کرد این دارایی با موفقیت به دوران کاهش تورم جهش کرده است، صدای بلندی به پا کرد.

با انجام این کار، TRON توانست اولین ارز مجازی بدون تورم در جهان باشد و مجموع عرضه خود را پس از آن با بیش از 5.7 میلیون کاهش، از 101.678 میلیارد به 101.673 میلیارد کاهش داد.

شرکت مادر کریپتو به اشتراک گذاشت که حرکت دارایی از تورم به کاهش تورم پس از اجماع جامعه آن برای تبدیل TRX به یک آلت کوین کاهش‌دهنده انجام شد.

از آن زمان، از 28 اکتبر 2021 تا 12 اکتبر 2022، این ارز دیجیتال به مدت 50 هفته وضعیت کاهش قیمت خود را حفظ کرد و تا رسیدن به یک سال کامل بسته شد.

Source:TRONSCAN

این نقطه عطف در توییتی توسط TRONSCAN، کاوشگر رسمی بلاک چین TRON، در 17 اکتبر فاش شد.

اما با پایان یافتن آن دوره برای TRON، تحلیلگران و کارشناسان مشتاقند ببینند که چگونه این ارز دیجیتال به خصوص در این زمان نزولی برای فضا کمک خواهد کرد.

TRON تاریخ می‌سازد – اما رمزنگاری «کم‌افزون‌کننده» چیست؟

ارزهای رمزنگاری شده با کاهش قیمت، آنهایی هستند که در طول زمان از نظر عرضه کاهش می یابند و دریچه ای برای افزایش ارزش هر سکه حتی در مواردی که تقاضای ثابت وجود دارد، فراهم می کنند.

ترون انتقال خود را از دارایی تورمی به دارایی کاهش تورم زمانی تکمیل کرد که جامعه شبکه اش با معرفی مکانیزم سوزاننده ای موافقت کرد که قرار بود عرضه آن را با گذشت زمان کاهش دهد.

در 14 آگوست 2021، مجموع توکن های TRX ضرب شده به 5،273،312 رسید، اما این رقم در مقایسه با تعداد کل سکه های سوخته شده که در 22 می 2022 به 1،106،056،407 رسید، شکست خورد.

سریع به جلو تا زمان حال، ردیابی از کوینگککو نشان می دهد که کل عرضه فعلی TRX 101.9 میلیارد است که 92.3 میلیارد آن در گردش است.

این دارایی در حال حاضر نرخ تورم عرضه بالای 38.51 درصد را تجربه می کند.

نگاهی به قیمت و پیش بینی فعلی TRX

در زمان مطبوعات، با توجه به داده ها از CoincodexTRON با رنگ سبز نمودارهای نظارتی خود با قیمت 0.0625 دلار معامله می شود. طی هفت روز گذشته 1.41 درصد و در ماه گذشته 1.15 درصد افزایش داشته است.

چند روز آینده پر از مبارزه برای این دارایی خواهد بود، زیرا پیش بینی می شود که قیمت آن کمی اصلاح شود و تا 0.0620 دلار سقوط کند.

با این حال، به نظر می رسد که TRX از این وضعیت باز می گردد زیرا پیش بینی قیمت 30 روزه آن نشان می دهد که تا 0.0695 دلار صعود خواهد کرد.

احساسات نسبت به اولین ارز دیجیتال با کاهش تورم خنثی است، زیرا 15 شاخص تحلیل تکنیکال آن سیگنال های صعودی ارسال می کنند. از سوی دیگر، 14 شاخص آن به سمت حرکت نزولی اشاره دارد.

باید دید که با توجه به اینکه عرضه یک کریپتو نقش مهمی در حرکت قیمت آن ایفا می کند، ترون چگونه تحت تاثیر پایان وضعیت کاهش تورم قرار خواهد گرفت.

YARrKeRD

TRX market cap at $5.8 billion on the daily chart | Featured image from Zipmex, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا