ارزهای دیجیتال

Tron (TRX)، Litecoin (LTC) و The Hideaways (HDWY) – کدام یک برای شما در سال 2023 سود به همراه خواهد داشت؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بازار نزولی ناشی از سقوط سکه LUNA، دنیای ارزهای دیجیتال را در سال 2022 ویران کرد. حتی سکه های برجسته ای مانند Litecoin (LTC) و Tron (TRX) قربانی شدند. اگرچه این ارزها به خوبی شروع شدند، تحلیلگران رمزارز روزهای تاریکی را پیش بینی می کنند. با توجه به این اتفاقات، پروژه جدیدی به نام The Hideaways در چند هفته اخیر خبرساز شده است.

اجازه دهید بررسی کنیم که چرا کارشناسان رمزارز معتقدند ممکن است The Hideaways باشد یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در سال 2023.

اکنون در The Hideaways سرمایه گذاری کنید در حالی که قیمت آن فقط 0.08 دلار است زیرا به زودی در حال افزایش است و آنها یک پاداش 100٪ عظیم را به عنوان بخشی از فروش جمعه سیاه خود ارائه می دهند!

لایت کوین (LTC) هنوز انتظارات را برآورده نمی کند

از زمان راه اندازی لایت کوین (LTC) در سال 2011، پذیرش آن توسط خرده فروشان و محبوبیت آن به شدت افزایش یافته است. به جای تلاش برای رقابت با بیت کوین، لایت کوین (LTC) به عنوان یک نسخه سریعتر و کوچکتر از دومی عمل می کند.

در می 2021، قیمت 412 دلار اوج لایت کوین (LTC) بود. 83 درصد کاهش یافت. سرمایه گذاران در حال دور شدن از Litecoin (LTC) به نفع یک سکه جدید با وعده های فوق العاده هستند، حتی اگر ارزش آن در دوره آینده افزایش یابد. آن سکه جدید The Hideaways است.

Tron (TRX) هنوز هم تأثیر بازار خرس را احساس می کند

استارت آپ مبتنی بر بلاک چین به نام Tron (TRX) در سال 2017 ظاهر شد. در آن زمان بسیار غیرمعمول بود زیرا تلاشی برای ترویج هیچ گونه پیشرفتی در زیرساخت ابری یا رمزگذاری نداشت. در حالی که برخی از افراد کمبود خلاقیت Tron (TRX) را زیر سوال بردند، بسیاری دیگر به جای تلاش برای ایجاد چیزی ناآشنا از استفاده از ویژگی های آزمایش شده و واقعی حمایت کردند.

Tron (TRX) در حال حاضر 0.06245 دلار قیمت دارد بسیار دور از اوج خود 0.207148 دلار. طبق گفته کارشناسان رمزارز، چندین دارنده Tron (TRX) در حال جابجایی پول هستند، سرمایه‌گذاری‌ها را قبل از مواجهه با کسری نقدینگی نقد می‌کنند، و به The Hideaways، شهرت پیش‌فروش، نقل مکان می‌کنند.

The Hideaways (HDWY) حداکثر سود را برای شما به ارمغان می آورد

سرمایه‌گذاران مختلف در سکه‌های محبوب، از جمله Tron (TRX) و Litecoin (LTC) به پیش‌فروش جدید The Hideaways هجوم آورده‌اند. اما آنها در این سکه چه می بینند؟ بیایید دریابیم!

  • Hideaways یک پلتفرم سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سطح بالا است که به مالکان اجازه می دهد خرید و فروش املاک مسکونی انتخاب شده توسط متخصصان املاک از طریق NFT های تکه تکه شده.
  • بازگشت واقعی در درآمد اجاره املاک جمع آوری شده در USDT و ETH.
  • تحلیلگران رمزنگاری الف افزایش 14000 درصدی در The Hideaways تا می 2023.

Hideaways خواهد بود اولین پلت فرم سرمایه گذاری جایگزین ترکیب صنعت 230 تریلیون دلاری املاک و مستغلات با ارزهای دیجیتال. امیدوار است با اجازه دادن به سرمایه گذاران برای خرید NFT، به طور کامل یا جزئی، به این مهم دست یابد. با حمایت املاک مجلل در سراسر جهان. و با هر ملک انتخاب شده توسط کارشناسان املاک و مستغلات با حداکثر بازده در ذهن، سود در آینده موظف است!

تیم Hideaways قرار داده است اقدامات امنیتی در محل برای جلوگیری از ترسیدن فرش از جانب قفل کردن نقدینگی برای همیشه به تکمیل ممیزی خود از طریق اثبات جامد، The Hideaways یکی از آنها خواهد بود امن ترین سرمایه گذاری در سال 2023.

پیش فروش در حال حاضر است ارزش فقط 0.08 دلار، و با افزایش محبوبیت The Hideaways، ارزش آن نیز افزایش می یابد. شما نمی خواهید این را از دست بدهید کریپتو آبی آینده!

وب سایت: https://www.thehideaways.io

پیش فروش: https://ticket.thehideaways.io/register

تلگرام: https://t.me/thehideawayscrypto

توییتر: https://twitter.com/hdwycrypto

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا