ارزهای دیجیتال

Tron Snags رتبه دوم در TVL – این به چه معناست برای قیمت آن؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

ارز اصلی شبکه ترون، TRX، یکی از معدود ارزهای دیجیتال در بازار فعلی آلتکوین است که افزایش قیمت را تجربه کرده است. از زمان نگارش این مقاله، TRX به صورت روزانه 0.2 درصد افزایش داشته است که در بازه زمانی ماهانه 6.1 درصد افزایش داشته است.

توسعه اخیر ممکن است ارتباطی با این موضوع داشته باشد، زیرا به محیط TRX مربوط می شود. بر اساس یک توییت، گزارش شده است که این اکوسیستم از BSC بایننس عبور کرده و از نظر ارزش کل قفل شده به ارز دیجیتال شماره 2 تبدیل شده است.

با وجود این پیشرفت، قیمت TRX در 0.055175 دلار رد شد و باعث کاهش قیمت فعلی آن در بازار 0.053740 دلار شد.

کل ارزش قفل شده Tron اخیراً به 4.30 میلیارد دلار رسیده است و تقریباً 260 میلیون دلار از BSC پیشی گرفته است.

قیمت Tron (TRX) رد می شود

آمار DeFiLlama نشان می دهد که TRX از زمانی که توییت عمومی شد به رتبه سوم سقوط کرده است. داده ها نشان می دهد در حالی که BSC در دو روز گذشته TVL خود را 30 درصد افزایش داده است، TVL ترون از 17 دسامبر 0.68 درصد کاهش یافته است.

این در قیمت منعکس شد، زیرا TRX در 18 دسامبر 0.055175 دلار رد شد.

در میان طرفداران TRX این نگرانی وجود داشت که این شبکه ممکن است به همان شیوه غم انگیزی که Terra شکست خورد، در نتیجه شکست بخورد.

در همین حال، توسعه دهندگان و بنیانگذار سکه، جاستین سان، TCNH، یک استیبل کوین متصل به یوان چین را برای جبران آن توسعه دادند. برای دور زدن محدودیت‌های ارزهای دیجیتال از یوان چینی خارج از کشور استفاده کرد.

با این وجود، اگر دولت چین این رشد را مورد توجه قرار دهد، کشور کاملاً از بالا به پایین می تواند تغییراتی را انجام دهد. اگرچه ممکن است کریپتو از دست دولت چین در امان باشد، زیرا جاستین سان با پایبندی به ارز چینی، آن را ایمن می کند.

TRX total market cap at $4.9 billion | Chart: TradingView.com

تاثیر بر TRX چیست؟

در همین حال، TRX تا حدودی با ETH در ارتباط است. خود توکن در هفته‌های گذشته به سمت بالا حرکت کرده است و آن را به یکی از نقاط پرت در بازار آلت‌کوین تبدیل می‌کند که در زمانی که اتریوم با مشکل مواجه بود، ارزش آن کاهش نیافت.

با این حال، نشانه ممکن است برای چکش کاری بیشتر باشد. در 16 دسامبر افت خیره کننده 6.5 درصدی داشت. فدرال رزرو آمریکا در این تاریخ نرخ بهره را افزایش داد.

با افزایش نرخ بهره پیش بینی شده تر، روزها یا هفته های آینده می تواند دشوارتر باشد.

با این وجود، اگر این حرکت ادامه پیدا کند، اکوسیستم ترون درد بیشتری را تحمل خواهد کرد، همانطور که قبلاً نیز وجود دارد.

سرمایه‌گذاران و معامله‌گران می‌توانند TRX را کوتاه کنند زیرا احتمال حرکت‌های نزولی قیمت بیشتر از افزایش قیمت‌های صعودی است. با این حال، اولین TNCH مطمئناً علاقه مندان به رمزارز چینی را که قبلاً توسط مقررات ممنوع شده بودند، جذب خواهد کرد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا