ارزهای دیجیتال

TRON DAO و MasterBlox: آینده شتاب در Web3 – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لیسبون، پرتغال، 6 سپتامبر 2022، Chainwire

TRON DAO و MasterBlox برنامه هایی را برای ایجاد یک برنامه شتاب دهی و جوجه کشی مشترک برای توسعه اکوسیستم TRON اعلام کرده اند. با بهره گیری از تخصص MasterBlox و پایه و اساس تعیین شده توسط TRON، پروژه هایی که واجد شرایط برنامه شتاب هستند، به یک رابطه نزدیک تر برای ایجاد زنجیره و بسیاری از ویژگی های خاص دیگر دسترسی خواهند داشت. هدف این همکاری ایجاد انگیزه برای پذیرش فناوری های Web3، کمک به موج جدید پروتکل های ردیف 1 ساخته شده در شبکه TRON است.

اخیراً MasterBlox بین Labs & Foundation، دو نهاد با تمرکزهای متفاوت، تقسیم شده است. سمت آزمایشگاه هک رشد و فعالیت های بازاریابی غیرمتمرکز را توسعه می دهد که چندین بازیگر بزرگ در بازار از آنها استفاده کرده اند. به موازات آن، این بنیاد روابط بین مشتریان Masterblox را برای یافتن بهترین تطابق سرعت می بخشد. هدایت پروژه‌ها در طول فرآیند تأمین مالی با صندوق‌های سطح 1، سکوهای راه‌اندازی، و سازندگان بازار. این بنیاد همچنین با خزانه خود در بهترین پروژه ها سرمایه گذاری می کند و مشاوره های پشتیبانی را با نام های برجسته در سراسر طیف وب 3 ارائه می دهد.

هدف و ریشه های همکاری

این همکاری به ارگانیک ترین شکل ممکن از طریق یک برخورد گاه به گاه در نیویورک بین موسس MasterBlox آغاز شد. کارلوس پرادا، و تیم TRON DAO. این یک مشارکت رسمی نیست، بلکه یک همکاری بین سازمان‌ها با هدف یکسانی است و Web3 را تا حد ممکن به جریان اصلی تبدیل می‌کند. هر دو طرف در مورد تلاش های TRON DAO برای سازماندهی هکاتون ها در برزیل به منظور توانمندسازی جوامع فاولا بحث کردند که در نهایت به طرحی بزرگتر تبدیل شد.

رابطه بین MasterBlox و TRON DAO بعداً در جلسه ای با مشاور TRON DAO در پاریس متبلور شد و بیشتر به سمت توسعه یافت. #قویتر با هم چالش از طریق ارتباط با مدیر نوآوری بلاک چین TRON DAO. از آن لحظه به بعد، همسویی بین MasterBlox و TRON DAO در مورد اهمیت تمرکززدایی برای Web3 آشکار شد و بنابراین همکاری شروع به شکل گیری کرد. MasterBlox بر استفاده از تکنیک های پیشرفته خود در فعالیت های هک رشد برای توانمندسازی توسعه دهندگان جدید و پروژه های در حال ظهور تمرکز خواهد کرد. بعداً، این پروژه‌ها به شبکه TRON منتقل می‌شوند و به صاحبان پروژه برای خلاقیت‌هایشان پاداش می‌دهند.

پروژه های شتاب دهنده Masterblox نه تنها از پشتیبانی فنی تیم TRON DAO برخوردار خواهند شد، بلکه مشمول کمک های مالی بالقوه و قرار گرفتن در معرض جامعه قوی آن ها نیز خواهند بود. جامعه آنها ستون فقرات اکوسیستم است و نشان دهنده اراده آنها برای دادن واقعی قدرت واقعی به مردم است که تجسم هدف TRON DAO است.

MasterBlox و TRON همچنین صنعت بلاک چین را در اروپا و آسیا توسعه خواهند داد و به عنوان پلی برای جوامع از قاره های مختلف برای گرد هم آمدن و بحث در مورد ایده ها، مشارکت ها و هم افزایی های جدید عمل خواهند کرد. هدف این مشارکت فراتر از توسعه فناوری است. این در مورد اتصال مردم و جوامع است، پس از همه، جزر و مد بالا همه قایق ها را بالا می برد.

درباره TRON DAO

TRON به تسریع تمرکززدایی اینترنت از طریق فناوری بلاک چین و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) اختصاص دارد. در سپتامبر 2017 توسط او جاستین سان، شبکه TRON از زمان راه اندازی MainNet در ماه می 2018 دستاوردهای چشمگیری را ارائه کرده است. جولای 2018 همچنین نشان دهنده ادغام اکوسیستم از بیت تورنت، پیشگام در خدمات غیرمتمرکز Web3 با بیش از 100 میلیون کاربر فعال ماهانه. را شبکه TRON در سال های اخیر کشش باورنکردنی به دست آورده است. از آگوست 2022، بیش از 107 میلیون حساب کاربری کل در بلاک چین، بیش از 3.7 میلیارد تراکنش کل، و بیش از 11.5 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) دارد، همانطور که در گزارش شده است. TRONSCAN. علاوه بر این، TRON میزبان بزرگترین عرضه در گردش است تتر USD استیبل کوین (USDT) در سراسر جهان، از آوریل 2021 از USDT در اتریوم پیشی گرفت. شبکه TRON در دسامبر 2021 غیرمتمرکزسازی کامل را به پایان رساند و اکنون یک DAO تحت کنترل جامعه است. اخیراً، استیبل کوین غیرمتمرکز بیش از حد وثیقه شده است USDD بر روی بلاک چین TRON راه اندازی شد که توسط اولین ذخیره رمزنگاری برای صنعت بلاک چین پشتیبانی می شود – رزرو TRON DAO، نشان دهنده ورود رسمی ترون به استیبل کوین های غیرمتمرکز است.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

شبکه TRON | تروندائو | توییتر | یوتیوب | تلگرام | اختلاف نظر | Reddit | GitHub | متوسط | انجمن

درباره MasterBlox

Masterblox یک شتاب دهنده وب 3.0 مبتنی بر لیسبون است که از سال 2017 خدمات بازاریابی کامل را به شرکت های رمزنگاری ارائه می کند. کار آن به عنوان یک شتاب دهنده بین بنیادی که تمام ارتباطات بین شرکا و پروژه ها را مدیریت می کند و آزمایشگاه ها تقسیم می شود. ، که در آن روش های هک رشد و خدمات پشتیبانی آن به پروژه های داخل برنامه شتاب ارائه می شود. آزمایشگاه‌های MasterBlox مسئول کمک به پروژه‌های DeFi و بلاک چین بی‌شماری در زمینه بازاریابی، ساخت بازار، کپی‌نویسی، مدیریت رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر هستند.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:
مستربلاکس | توییتر | لینکدین | اینستاگرام

مخاطب

مدیر عامل


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا