ارزهای دیجیتال

TRON DAO سرمایه گذاری برای تقویت استارتاپ های بلاک چین نخبگان – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

ژنو، سوئیس، 20 دسامبر 2022، Chainwire

TRON DAO Ventures (TDV) برای کشف استارت‌آپ‌های نخبه، سرمایه‌گذاری عمیق، بهینه‌سازی استراتژیک و سپس خروج در یک لحظه قدرتمند وجود دارد.

این صندوق اکوسیستم TRON DAO قصد دارد تمرکززدایی را تعریف کند و TRON DAO اخیراً راه اندازی TDV را به عنوان بخشی از این تلاش اعلام کرد. TRON DAO به طور فعال به دنبال تیم های توسعه جدید و استارتاپ های علاقه مند به ایجاد برنامه های غیرمتمرکز در بلاک چین TRON بوده است. پروژه های موجود ساخته شده بر روی سایر بلاک چین های لایه 1 که دارای جوامع پر رونق و MVP های مستقر هستند نیز مورد نظر هستند. TDV برای حمایت از بهترین‌های هر دو راه‌اندازی شد – تیم‌های نخبه #ساختن در اکوسیستم TRON و همچنین پروژه‌های اثبات‌شده قادر و مایل به ایجاد پل هم‌افزایی در اکوسیستم TRON. رهبران TRON DAO به آینده ای غیرمتمرکز و چند زنجیره ای با قابلیت همکاری یکپارچه اعتقاد دارند. برای پروژه هایی که بر روی سایر بلاک چین های لایه 1 ساخته شده اند، فرصت هماهنگی استراتژیک برای عملکرد زنجیره ای ایده آل است و نوآوری صنعت را به سمت پذیرش و شناخت انبوه سوق خواهد داد.

هدف TDV سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌های مبتنی بر بلاک چین، راهنمایی و همکاری با آن‌ها، بهینه‌سازی تلاش‌های آن‌ها و سپس خروج تیم پروژه برای مرحله بعدی رشدشان است. TRON تعهد خود را به تمرکززدایی در دسامبر 2021 نشان داد، زمانی که تبدیل به یکی از بزرگترین DAOهای تحت حکومت جامعه شد. اکنون، آنها امیدوارند که با فداکاری همفکر، تلاش های کارآفرینانه را تقویت کنند. هدف آن‌ها سرمایه‌گذاری در طیف گسترده‌ای از دسته‌ها است که همگی برای توسعه ابزار مبتنی بر بلاک چین از طریق تجربیات DeFi، GameFi، NFT، DAO و Web3 وجود دارد.

تمام متقاضیانی که به TDV ارسال می کنند، به صورت موردی بررسی خواهند شد. در حالی که استقرار وجوه در حال حاضر به طور متوسط ​​بین 100 تا 250 هزار دلار در هر پروژه است، تیم TDV آماده مذاکره در مورد معاملات بودجه مهم تری در صورت صلاحدید است. انتظار متقاضیان این است که یک چشم انداز بلندمدت برای توسعه مبتنی بر TRON با یک چشم انداز استراتژیک در جهت بهره مندی از سایر پروژه های TRON و همچنین کاربران TRON داشته باشند. ادغام توکن های مبتنی بر TRON، گنجاندن سایر dApp ها و ابزارهای اکوسیستم TRON، ادغام USDD، یا دخالت زنجیره بیت تورنت یک مزیت بزرگ خواهد بود.

نمونه‌ای از «تناسب کامل» برای TDV پروژه‌های مرحله بعدی است:

  • ساخته شده بر روی هر لایه 1 (شامل اما نه محدود به TRON)
  • با MVP، Testnet، یا بتا آماده
  • بودجه قبل از شروع رشد در گذشته با 500 هزار دلار افزایش یافته است
  • در حال حاضر با سرمایه گذاران متعهد
  • با این باور که با اکوسیستم TRON هم افزایی استراتژیک خواهند داشت

در حال حاضر، 45 پروژه برای تامین مالی TDV درخواست داده اند و در دست بررسی هستند. اگر علاقه مند هستید، لطفا از این استفاده کنید ارتباط دادن.

اگر پروژه‌هایی وجود دارند که به دنبال درخواست وجوهی هستند که در مرحله پیش از راه‌اندازی یا در مراحل اولیه برای کمک‌های مالی بزرگتر هستند، وجود دارد. فرصت های تامین مالی جایگزین از طریق برنامه های دیگر در صندوق اکوسیستم گسترده تر.

برای اطلاعات بیشتر و توضیح در مورد TDV به قسمت اخیر سریال گوش دهید پادکست Around The Block، جایی که رهبران TRON DAO هدف TRON DAO Ventures را بررسی کردند و روند درخواست و تایید را بیشتر توضیح دادند.

درباره TRON DAO

TRON DAO یک DAO تحت حاکمیت جامعه است که به تسریع تمرکززدایی اینترنت از طریق فناوری بلاک چین و dApps اختصاص یافته است.

شبکه TRON که در سپتامبر 2017 توسط HE Justin Sun تأسیس شد، از زمان راه اندازی MainNet در می 2018 به ارائه دستاوردهای چشمگیر ادامه داده است. جولای 2018 همچنین نشان دهنده ادغام اکوسیستم BitTorrent، پیشگام در خدمات غیرمتمرکز Web3 با بیش از 100 میلیون کاربر فعال ماهانه بود. شبکه TRON در سال های اخیر کشش باورنکردنی به دست آورده است. همانطور که در TRONSCAN گزارش شده است، از نوامبر سال 2022، بیش از 130 میلیون حساب کاربری کل در بلاک چین، بیش از 4.4 میلیارد تراکنش کل، و بیش از 9.7 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) دارد. علاوه بر این، TRON میزبان بزرگترین عرضه در گردش تتر USD (USDT) در سراسر جهان است و از آوریل 2021 از USDT در اتریوم پیشی می‌گیرد. شبکه TRON در دسامبر 2021 غیرمتمرکزسازی کامل را تکمیل کرد و اکنون یک DAO تحت کنترل جامعه است. در ماه مه 2022، استیبل کوین غیرمتمرکز بیش از حد وثیقه USDD در بلاک چین TRON راه اندازی شد، که توسط اولین ذخیره ارز دیجیتال برای صنعت بلاک چین – TRON DAO Reserve پشتیبانی می شود، که نشان دهنده ورود رسمی ترون به استیبل کوین های غیرمتمرکز است. اخیراً در اکتبر 2022، TRON به عنوان بلاک چین ملی برای مشترک المنافع دومینیکا تعیین شد، که اولین بار است که یک بلاک چین عمومی بزرگ با یک کشور مستقل برای توسعه زیرساخت بلاک چین ملی خود شریک می شود. علاوه بر تایید دولت برای صدور دومینیکا کوین (“DMC”)، یک توکن فن مبتنی بر بلاک چین برای کمک به ترویج سر و صدای جهانی دومینیکا، هفت توکن مبتنی بر TRON موجود – TRX، BTT، NFT، JST، USDD، USDT، TUSD، به عنوان ارز دیجیتال مجاز و وسیله مبادله در کشور، وضعیت قانونی اعطا شده است.

شبکه TRON | تروندائو | توییتر | یوتیوب | تلگرام | اختلاف | Reddit | GitHub | متوسط | انجمن

مخاطب

تماس رسانه ای
هیوارد وانگ
press@tron.network


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا