ارزهای دیجیتال

TRON ACADEMY با Hacker House و فصل جدید HackaTRON Partners راه اندازی شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

ژنو، سوئیس، 15 نوامبر 2022، Chainwire

خانه هکرها، همانطور که TRON DAO آن را نامگذاری کرد، برخی از باهوش ترین ذهن های جوان را در زمینه توسعه بلاک چین در پردیس دانشگاه هاروارد از 12 تا 13 نوامبر 2022 گرد هم آورد. این “مینی هکاتون” رو در رو آهنگی بود برای فصل 3 از TRON Grand Hackathon 2022. این فصل پذیرای تعدادی شرکای جدید از جمله Circle، SafePal، Crypto Zombies، Playbux، Unstoppable Domains، Gala Games، LinkedIn و Travala.com است.

1668519682 623 TRON ACADEMY با Hacker House و فصل جدید HackaTRON Partners

پیوند TitleLink Target پیوند باز در پنجره جدیدAddCancel در مرکز آموزش و یادگیری درک بوک در محوطه دانشگاه هاروارد میزبانی شد. تیم های توسعه بلاک چین تحت رهبری دانش آموزان، شامل بیش از 250 دانشجو، از دانشگاه هاروارد، MIT، ییل، پن/وارتون، پرینستون، دارتموث، نورث ایسترن، دانشگاه بوستون، دانشگاه بنتلی، مدرسه ملکه الیزابت (بریتانیا) و چندین مدرسه دیگر شرکت کردند. . هر تیم توسعه‌دهنده روی یک برنامه غیرمتمرکز با استفاده از بلاک‌چین‌های TRON و BTTC کار کرد و تمام آخر هفته را برای شانس بردن بخشی از جایزه ۷۴۰۰۰ دلاری توسعه داد.

رهبران تیم TRON DAO همچنین برای به اشتراک گذاشتن بینش، تشویق، ارائه آموزش و رشد بیشتر آکادمی TRON در خانه هکرها حضور داشتند. این تیم نقاط قوت و فرصت های موجود با اکوسیستم TRON را برجسته کرد، از جمله:

● مقیاس پذیری، مقرون به صرفه بودن و پایداری TRON
● کمک هزینه های توسعه دهنده از TRON DAO در دسترس است
● شباهت ماشین مجازی TRON به ماشین مجازی اتریوم، به گونه ای که توسعه دهندگان آشنا با اتریوم و زنجیره BNB می توانند پروژه ها را برای توسعه زنجیره ای متقابل پل بزنند.

آخر هفته هکر هاوس همچنین راه اندازی رسمی آکادمی TRON بود. هدف از برنامه آکادمی TRON تعامل با توسعه دهندگان بلاک چین جدید از دانشگاه های سطح بالا در سراسر جهان است. امید این است که با دانش آموزان با استعداد ارتباط برقرار کنیم و به آنها کمک کنیم تا در مراحل اولیه از فرصت های توسعه TRON بهره ببرند. رهبران TRON DAO به دانشجویان علاقه مند به فناوری بلاک چین کمک می کنند. HE جاستین سان، بنیانگذار TRON، دیدگاه خود را برای آکادمی TRON به اشتراک گذاشته است:

من در طول سفر کارآفرینی خود از مربیان و معلمان بهره مند بوده ام. آنها به سرعت بخشیدن به یادگیری من و بهبود ارزشی که می توانستم ارائه کنم کمک کردند. من مفتخرم که می بینم TRON DAO برنامه آکادمی TRON را ایجاد می کند و به هر کسی اجازه می دهد تا به آرزوهای فردی خود دست یابد و به پتانسیل کامل زندگی خود دست یابد.

هدف آکادمی TRON افزایش مشارکت با باشگاه‌های بلاک چین و تیم‌های توسعه‌دهنده از کالج‌ها و دانشگاه‌ها با چهار رویکرد عمدی است:

1. فرصت های کارآموزی و استخدام، هم با پروژه های اکوسیستم TRON و هم با شرکای متصل به TRON DAO در دسترس خواهد بود.

2. توسعه مشترک جامعه در کانون توجه خواهد بود، زیرا رهبران TRON DAO در جلسات، منابع و هکاتون ها کمک می کنند تا باشگاه ها و تیم ها بتوانند به جذب مبتکران علاقه مند ادامه دهند.

3. توسعه مشترک پروژه های کریپتو نیز در اولویت خواهد بود، زیرا تیم TRON DAO مربیگری در مورد استراتژی و توسعه، اتصالات برای تامین مالی اولیه و اولیه، و همکاری با مقالات و پروژه های تحقیقاتی ارائه می دهد.

4. صندوق موقوفه TRON در تأمین بودجه تحقیق و توسعه و همچنین بورسیه های تحصیلی در کالج های شریک کمک خواهد کرد.

Hacker House برای توانمندسازی نوآوران نسل بعدی با یک رویداد واقعی ساخته شده است که به طور خاص برای دانش آموزان طراحی شده است. در سال 2023 خانه های هکر بیشتری وجود خواهد داشت TRON DAO در رسانه های اجتماعی برای به روز رسانی بیشتر همچنین، اگر علاقه مند به پیوستن به برنامه آکادمی TRON هستید، از این لینک درخواست دهید.

ثبت نام برای فصل 3 TRON Grand Hackathon 2022 در تاریخ 14 نوامبر به پایان رسیده است. بیش از 1100 شرکت کننده در این فصل حضور دارند که 104 کشور در میان کسانی که ثبت نام کرده اند، نمایندگی دارند. پروژه های متعددی مستقر در 64 کشور برای هر یک از آهنگ ها ارسال شده است، از جمله 74 برای Web3، 48 برای DeFi، 50 برای NFT، 30 برای GameFi، و 35 برای Ecosystem. داوران پروژه های ارسال شده را بین 29 نوامبر و 12 دسامبر 2022 ارزیابی خواهند کرد. برندگان در 16 دسامبر 2022 اعلام خواهند شد.

خانه هکر، به عنوان یک آهنگ “مینی هکاتون”، یک موفقیت خیره کننده بود. با پیشروی آکادمی ترون، تیم TRON DAO به جستجوی مبتکرترین دانشجویان از میان بهترین دانشگاه های جهان برای استفاده از فناوری موجود برای توسعه در اکوسیستم TRON ادامه خواهد داد.

درباره TRON DAO
TRON DAO یک DAO تحت حاکمیت جامعه است که به تسریع تمرکززدایی اینترنت از طریق فناوری بلاک چین و dApps اختصاص یافته است.

شبکه TRON که در سپتامبر 2017 توسط HE Justin Sun تأسیس شد، از زمان راه اندازی MainNet در می 2018 به ارائه دستاوردهای چشمگیر ادامه داده است. جولای 2018 همچنین نشان دهنده ادغام اکوسیستم BitTorrent، پیشگام در خدمات غیرمتمرکز Web3 با بیش از 100 میلیون کاربر فعال ماهانه بود. شبکه TRON در سال های اخیر کشش باورنکردنی به دست آورده است. همانطور که در TRONSCAN گزارش شده است، تا اکتبر 2022، بیش از 120 میلیون حساب کاربری در کل زنجیره بلوکی، بیش از 4.2 میلیارد تراکنش کل، و بیش از 9.1 میلیارد دلار در کل ارزش قفل شده (TVL) دارد. علاوه بر این، TRON میزبان بزرگترین عرضه در گردش تتر USD (USDT) در سراسر جهان است و از آوریل 2021 از USDT در اتریوم پیشی می‌گیرد. شبکه TRON در دسامبر 2021 غیرمتمرکزسازی کامل را تکمیل کرد و اکنون یک DAO تحت کنترل جامعه است. در ماه مه 2022، استیبل کوین غیرمتمرکز بیش از حد وثیقه USDD در بلاک چین TRON راه اندازی شد، که توسط اولین ذخیره ارز دیجیتال برای صنعت بلاک چین – TRON DAO Reserve پشتیبانی می شود، که نشان دهنده ورود رسمی ترون به استیبل کوین های غیرمتمرکز است. اخیراً در اکتبر 2022، TRON به عنوان بلاک چین ملی برای مشترک المنافع دومینیکا تعیین شد، که اولین بار است که یک بلاک چین عمومی بزرگ با یک کشور مستقل برای توسعه زیرساخت بلاک چین ملی خود شریک می شود. علاوه بر تایید دولت برای صدور دومینیکا کوین (“DMC”)، یک توکن فن مبتنی بر بلاک چین برای کمک به ترویج سر و صدای جهانی دومینیکا، هفت توکن مبتنی بر TRON موجود – TRX، BTT، NFT، JST، USDD، USDT، TUSD، به عنوان ارز دیجیتال مجاز و وسیله مبادله در کشور، وضعیت قانونی اعطا شده است.

شبکه TRON | تروندائو | توییتر | یوتیوب | تلگرام | اختلاف | Reddit | متوسط ​​| انجمن

مخاطب

هیوارد وانگ
[email protected]


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا