ارزهای دیجیتال

Tron ماه گذشته خوب بود، آیا TRX می تواند در نوامبر بهتر عمل کند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Tron، یک سیستم عامل غیرمتمرکز و منبع باز مبتنی بر بلاک چین با قابلیت قرارداد هوشمند، اخیرا گزارش ماهانه خود را برای ماه اکتبر منتشر کرده است.

در آنجا، شرکت پشت ارز دیجیتال TRX برخی از پیشرفت‌هایی را که به جامعه همیشه حامی آن دلایل زیادی برای جشن گرفتن ارائه می‌کرد، برجسته کرد.

از جمله کسانی که در این گزارش گنجانده شده بودند، ترون بود که تبدیل شد اولین بلاک چین ملی دومینیکا که به معنای ارزهای دیجیتالی تحت چتر خود مانند TRX، BTT، JST، NFT، USDD، USDT و TUSD بود، اجازه استفاده به عنوان وسیله مبادله در داخل کشور را دریافت کردند.

جاستین سان، بنیانگذار شبکه غیرمتمرکز، از سوی صرافی پیشرو در تجارت ارزهای دیجیتال Huobi Global نیز دعوت شده است. بخشی از هیئت مشورتی آن.

در همین حال، ترون گرند هکاتون، برای فصل سوم خود بازگشت و راهی دیگر برای علاقه مندان به بلاک چین فراهم کرد تا ایده های خود را به نمایش بگذارند و مورد توجه متخصصان رمزنگاری قرار بگیرند.

TRX در ماه اکتبر عملکرد خوبی دارد

TRX توانست برخی از ضررهای خود را در ماه سپتامبر جبران کند، زمانی که توانست قیمت های خود را در ماه گذشته افزایش دهد و در 15 اکتبر به 0.064 دلار رسید.

از جمله دلایل احتمالی عملکرد چشمگیر کریپتو Tron هجوم قابل توجه 4.45 میلیون کاربر جدید بود که به اکوسیستم شبکه پیوستند.

این منجر به افزایش عمده تعداد تراکنش های تسهیل شده توسط بلاک چین شد که در پایان ماه به رقم 186 میلیون رسید.

با این حال، به نظر می رسید آلت کوین مقداری از شتاب خود را از دست داده است، زیرا در حال حاضر در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. کوینگککو.

در زمان انتشار، TRX با قیمت 0.062 دلار معامله می شود و اکنون در هفت روز گذشته 2 درصد کاهش یافته است. علیرغم افت قیمت، این دارایی همچنان در منطقه سبز قرار دارد تا جایی که به نمودارهای دو هفته ای و ماهانه مربوط می شود.

15 استهفتم کریپتوکارنسی را از نظر ارزش بازار با ارزش کلی 5.728 میلیارد دلار رتبه بندی کرد.

پیش بینی قیمت برای TRX

اگرچه قیمت معاملاتی ترون کریپتو در حال حاضر یک حرکت نزولی را تجربه می‌کند، حداقل بر اساس پیش‌بینی‌های Coincodex، جامعه شبکه می‌تواند انتظار افزایش صعودی از دارایی داشته باشد.

طی پنج روز آینده، TRX انتظار می رود کمی افزایش یابد قیمت لحظه ای فعلی آن تقریباً 2٪ به 0.063 دلار تغییر می کند.

در همین حال، انتظار می‌رود که سکه دیجیتال حرکت صعودی خود را تا 30 روز آینده حفظ کند و پیش‌بینی می‌شود که حدود 0.067 دلار معامله شود.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که این پیش‌بینی‌ها به‌طور دقیق انجام نمی‌شوند، زیرا TRX، درست مانند هر ارز دیجیتال دیگر، همیشه در معرض ماهیت نوسانات بازار کریپتو است.

TRX total market cap at $5.77 billion on the daily chart | Featured image from Zipmex, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal understanding of the crypto market and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا