ارزهای دیجیتال

TRON تعداد کل اکانت ها به 120 میلیون رسید: گزارش هفتگی

TRON، ارز رمزنگاری شده بومی شبکه بلاک چین با همین نام، همچنان به مبارزه ادامه می دهد زیرا نتوانست از شتاب نزولی خود رهایی یابد.

با توجه به پیگیری از کوینگککو، 16هفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.050 دلار معامله می شود.

در هفت روز گذشته، آلتکوین تقریباً 10 درصد کاهش یافته است در حالی که در دو هفته گذشته ارزش آن 20.2 درصد کاهش یافته است.

بر اساس یک ماه به روز، دارایی دیجیتال 17.8 درصد از قیمت معاملات نقدی خود را کاهش داده است و کل نمودار آن را به رنگ زرشکی نشان می دهد.

با این حال، در حالی که TRON در شروع یک روند صعودی برای بازپس گیری قیمت های معاملاتی بالاتر ناموفق است، شبکه آن نسبتاً خوب عمل می کند زیرا این پروتکل توانست در هفته گذشته اعداد قابل توجهی را منتشر کند.

فعالیت شبکه TRON در بحبوحه بحران FTX همچنان خوشبین است

TRON DAO، حساب رسمی توییتر شبکه بلاک چین برخی از نکات برجسته را به اشتراک گذاشت عملکرد پروتکل برای دوره 7 نوامبر تا 13 نوامبر.

در پایان بازه زمانی خاص، تعداد کل حساب‌های مرتبط با بلاک چین به ۱۱۹،۹۴۹،۴۹۹ رسید در حالی که مجموع تراکنش‌های تسهیل‌شده در آن به مرز ۴.۱۹ میلیارد رسید.

ارتفاع بلاک چین TRON از 45.83 میلیون فراتر رفت و مجموع ارزش قفل شده (TVL) آن به 12.3 میلیارد دلار رسید.

توجه به این نکته ضروری است رشد چشمگیر هم در فعالیت و هم ارزش شبکه در همان هفته ای اتفاق افتاد که فضای کریپتو توسط اثرات منفی فروپاشی پلت فرم مبادلات رمزنگاری FTX ویران شد.

پس از تصمیم Changpeng Zao، مدیرعامل بایننس مبنی بر کناره گیری از برنامه های اولیه برای خرید صرافی پس از اعلام فروش تمام توکن های FTT، بازار کریپتو بلافاصله به رنگ قرمز درآمد زیرا بیت کوین، اتریوم و بقیه آلت کوین ها دچار افت شدید قیمت شدند.

بنیانگذار TRON دیدگاه خود را در مورد آینده NFT ها ارائه می دهد

در طی مصاحبه اخیر، جاستین سان، بنیانگذار TRON، عقاید خود را بیان کرد در مورد وضعیت فعلی صنعت توکن غیر قابل تعویض (NFT).

به گفته Sun، متأسفانه، نسل فعلی توکن‌های NFT از نظر کاربرد چیز زیادی ارائه نمی‌دهند و اگر این کلاس دارایی دیجیتال خاص امیدوار است در آینده نزدیک رشد تصاعدی داشته باشد، باید به این موضوع رسیدگی شود.

او بر این نکته تأکید کرد که در طول این بخش مهم از توسعه Web3، این توکن‌های قابل تنظیم، نقطه کانونی بسیاری از پیشرفت‌ها و پروژه‌ها خواهند بود.

به نوبه خود، به نظر می رسد TRON در این بخش به خوبی عمل می کند زیرا اکوسیستم NFT آن نیز موفق شد از نظر تعداد تجارت و حجم معاملات افزایشی را ثبت کند.

TRON تعداد کل اکانت ها به 120 میلیون رسید گزارش

TRONUSD trading at $0.05157304 on the weekend chart | Featured image from Coin Edition, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا