ارزهای دیجیتال

Toncoin (TON) در بین برندگان برتر در 7 روز گذشته پیشتاز است

شبکه باز در چند هفته اخیر از شهرت رسانه ای گسترده ای برخوردار بوده است که منجر به دستاوردهای چشمگیر شده است. توکن بومی بلاک چین، TON، در حال حاضر در میان ارزهای دیجیتال برتر در بازار در سود هفتگی قرار دارد. تا زمان نگارش این مقاله، قیمت TON 1.74 دلار بود که 0.31 درصد کاهش در روز داشت. با این حال، افزایش هفتگی آن 2 درصد بود.

جذابیت رسانه ای Toncoin با راه اندازی ویژگی منحصر به فرد حراج نام کاربری تلگرام به وجود آمد. علاوه بر این، این شاهد راه اندازی بازار آنها، Fragment بود، که در آن این نام های کاربری می توانند به حراج گذاشته شوند. علاوه بر این، بلاک چین TON در چند روز گذشته یک قرارداد سرمایه گذاری عظیم با آزمایشگاه های DWF تضمین کرد. همه اینها با هم منجر به افزایش توکن در هفته گذشته شد.

Toncoin امیدوار است 10 میلیون دلار از آزمایشگاه DWF دریافت کند – آیا این معامله می تواند TON را به ماه برساند؟

در یک اطلاعیه اخیرآزمایشگاه‌های DWF، یک بازارساز معروف، همکاری جدیدی با بلاک چین امضا کرده است. این مشارکت باعث می شود که بلاک چین 10 میلیون دلار سرمایه گذاری و سایر پشتیبانی های فنی و بازارسازی دریافت کند. این همکاری همچنین باعث می‌شود که بازارساز به TON کمک کند تا در بورس‌های دیگر فهرست شود. در حال نوشتن، TON فقط در a فهرست شده است تعداد انگشت شماری مبادلهاز جمله Kucoin، Huobi Global، و OKX، در میان دیگران. هنوز در صرافی های برتر مانند Binance فهرست نشده است.

مشخص نیست که آیا آزمایشگاه‌های DWF می‌توانند به TON در رسیدن به اوج‌های جدید کمک کنند یا خیر. اما مطمئناً به نظر می رسد که آنها علاقه مند به انجام این کار هستند. با انتشار این خبر، قیمت TON 4.2 درصد افزایش یافت و در زمان انتشار به 1.74 دلار رسید. با این حال، برخی از سودها را کاهش داده است، عمدتاً به دلیل روند نزولی کلی در همه ارزهای دیجیتال.

بازار کریپتوکارنسی همچنان از افت اخیر قیمت ها به لطف انفجار FTX درگیر است. از آنجایی که سرمایه‌گذاران نزولی و خسته هستند، نمی‌توان گفت که بازار کریپتو چقدر بیشتر می‌تواند سقوط کند. با این حال، اخبار مثبتی مانند این ممکن است به بازگشت بازار به مسیر اصلی کمک کند.

قیمت TON در حال حاضر 1.42 دلار است. | منبع: نمودار قیمت TONUSD از TradingView.com

معامله گران نسبت به Toncoin خوشایند نیستند

جامعه CoinMarketCap رای داده است که تونکوین ممکن است تا ژانویه 2023 کاهش یابد. تقریباً 142 کاربر رأی دادند که Toncoin در آغاز سال آینده به طور متوسط ​​​​1.487 دلار معامله می شود. آرا با استفاده از ابزار Price Estimates در وب سایت CoinMarketCap جمع آوری شده است. این کاهش 12 درصدی نسبت به قیمت فعلی بازار توکن در زمان چاپ است.

اما با نگاهی به نمودار قیمت Toncoin و تحولات اخیر، بعید به نظر می رسد که این توکن تا این حد کاهش یابد. در اوایل این ماه، تعداد حساب های جدید و دارندگان کیف پول افزایش یافت. به طور خاص، در طول هفته گذشته، رشد 5 درصدی در تعداد کیف پول های دارای TON وجود داشته است.

تا 15 نوامبر، 2829 آدرس کیف پول منحصر به فرد وجود داشت. با این حال، افزایش قابل توجهی از هفدهم شروع شد و تا امروز، بیست و دوم ادامه یافت و 147 آدرس جدید اضافه کرد. بلاک چین نیز ثبت کرد افزایش 2.3 درصدی در حساب های جدید به طور خاص، تعداد حساب های جدید ایجاد شده از 13 تا 20 نوامبر از 1,423,525 به 1,456,235 افزایش یافت.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا