ارزهای دیجیتال

Toncoin (TON) با بیش از 13٪ سود به درخشش خود ادامه می دهد

بلاک چین خود تلگرام، TON، علیرغم نوسانات فعلی بازار، همچنان از دستاوردهای چشمگیر برخوردار است. پروتکل منبع باز یکی از معدود اکوسیستم هایی بوده است که به دنبال آن سرپا مانده است حماسه FTX. به طور خاص، TON با افزایش 13 درصدی هفته به هفته در طول روز 3.28 درصد افزایش داشت.

TON همچنین در برابر دو ارز دیجیتال برتر، بیت کوین و اتریوم، جایگاه خود را به دست آورد. این توکن با افزایش 2.22 درصدی نسبت به BTC و 3.09 درصدی بالاتر از ETH روبرو شد. با وجود اینکه در اواسط روز به زیر کف خود رسیده است، حرکت قیمت روزانه آن همچنان صعودی است.

تعداد بسیار کمی از توکن ها با موفقیت در مورد FTX دستاوردهای قابل توجهی را حفظ کرده اند. با این حال، TON با اطمینان تمام معامله گران را در تمام هفته لبخند زده است و به دنبال این نیست که به این زودی متوقف شود. کاتالیزور اصلی افزایش TON همچنان ویژگی جدید حراج نام کاربری تلگرام است. علاوه بر این، یک سازنده پیشرو در بازار بلاک چین، مبلغ هنگفتی را برای حمایت از اکوسیستم TON متعهد شده است.

یک کاربر تلگرام برای نام کاربری Dogecoin 500000 دلار پرداخت کرد

حراج نام کاربری تلگرام علیرغم راه اندازی این هفته، حجم معاملات بسیار زیادی را تجربه کرده است. بسیاری از کاربران برای به دست آوردن بهترین نام های کاربری با مشکلاتی دست و پنجه نرم کرده اند که برخی از آنها بیشتر از دیگران هزینه دارند. با این حال، یک نام کاربری توجه بسیاری از اعضای جامعه کریپتو را به خود جلب کرده است. همانطور که در داده های بازیابی شده در 17 نوامبر، یک کاربر ناشناس نام کاربری میم کوین ‘Dogecoin’ را به قیمت 350000 تن خریداری کرد. این قیمت در صورت تبدیل تقریباً 546000 دلار است.

نام کاربری یکی از گران ترین نام های فروخته شده در بازار Fragment NFT بلاک چین است. به طور خاص، این هشتمین نام کاربری گران قیمت پروفایل تلگرام است که در بلاک چین فروخته شده است. قیمت آن از @alfa، @cash، @amazon، @adidas، @gold، @armani، @dior و حتی @elon بالاتر است. در صدر لیست @auto است که یک کاربر آن را به قیمت 900000 تن خریداری کرده است. این ارزش تقریباً 1.43 میلیون دلار است.

قیمت تن در حال حاضر بالای 1.42 دلار است. | منبع: نمودار قیمت TONUSD از TradingView.com

TON دریافت 10 میلیون دلار حمایت از مارکت میکر

بازارساز محبوب آزمایشگاه های DWF وارد شراکت جدیدی با بلاک چین TON شده است. در این قرارداد جدید، پروتکل منبع باز در قالب سرمایه‌گذاری، توسعه توکن و بازار و فهرست مبادلات پشتیبانی می‌شود. برادران دوروف که پیام‌رسان تلگرام را تأسیس کردند، برای اولین بار شبکه باز را در سال 2018 مفهوم‌سازی کردند. بعداً آن را به انجمن باز TON دادند که از آن زمان تاکنون آن را حفظ و گسترش داده‌اند. TON با در نظر گرفتن کاربر پسند بودن و مقیاس پذیری برای تراکنش های سریع و ارزان ایجاد شده است.

سرمایه گذاری آزمایشگاه DWF شامل 50 سرمایه گذاری اولیه خواهد بود که طی 12 ماه آینده و 10 میلیون دلار برای حمایت از اکوسیستم برنامه ریزی شده است. همه اینها برای تسریع در گسترش TON و ابتکارات آن است.

پیش‌بینی می‌شود مشارکت آزمایشگاه‌های DWF باعث افزایش حجم TON در پلتفرم‌های پشتیبانی شود. این امر بیشتر به افزایش تعداد کاربران اکوسیستم کمک خواهد کرد. انتظار می‌رود حجم معاملات بلاک چین نیز افزایش قابل توجهی داشته باشد. در زمان نگارش، حجم 24 ساعته توکن 11956672 دلار بود که 26.92 درصد افزایش داشت. این بازارساز قصد دارد با ایجاد بازار فرابورس، حجم معاملات را بیشتر گسترش دهد. این به خریداران و فروشندگان این امکان را می دهد تا معاملات بزرگ را به راحتی انجام دهند.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا