ارزهای دیجیتال

Toncoin همچنان به نشانه گذاری سودهای بالاتر ادامه می دهد، حرکت بزرگی در راه است؟

تون‌کوین تمام احساسات بازار کریپتو را به چالش کشیده است زیرا ارزش آن همچنان به روند بالاتر ادامه می‌دهد. طبق داده های CoinMarketCap، توکن بومی بلاک چین TON در هفت روز گذشته بیش از 20 درصد سود را حفظ کرده است. اگرچه این توکن در 24 ساعت گذشته نوسانات شدیدی را تجربه کرده است. و این فقط در آخرین روز نیست.

در اوایل این هفته، کیف پول سخت‌افزاری محبوب، SafePal از بلاک چین TON و ارز اصلی آن، TON پشتیبانی می‌کند. بر اساس پست وبلاگ در وب‌سایت رسمی خود، ارائه‌دهنده کیف پول سخت‌افزاری، Toncoin را در لیست ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده خود تا قبل از پایان سال 2022 قرار می‌دهد. این بدان معناست که کاربران اکنون می توانند با استفاده از دستگاه SafePal، دارایی های رمزنگاری شده خود را با خیال راحت ذخیره کنند.

پس از راه اندازی سرویس حراج نام کاربری تلگرام، جامعه TON نیز خوش بین بوده است. تا کنون، کاربران علاقه زیادی به خرید نام هایی مانند ‘alfa’، ‘dogecoin’ و ‘amazon’ نشان داده اند. خدمات حراج توسط این شرکت در اوایل ماه جاری راه اندازی شد. این به کاربران امکان می دهد نام های کاربری منحصر به فرد مبتنی بر TON را خریداری یا بفروشند.

SafePal برای پشتیبانی از Toncoin تا پایان سال 2022، توکن افزایش می یابد و سپس تخلیه می شود

SafePal اعلام کرد که قصد دارد تا پایان سال 2022 از ارز اصلی بلاک چین TON، تونکوین، پشتیبانی کند. این اعلامیه در تاریخ 17 نوامبر در رسمی آن اعلام شد. صفحه توییتر و سایت اینترنتی. طبق این پست، SafePal اولین کیف پول سرد خواهد بود که از توکن بومی پشتیبانی می کند. همچنین اشاره کرد که فضای ذخیره‌سازی آفلاین را برای توکن فراهم می‌کند. علاوه بر این، SafePal گفت که کاربران را قادر می سازد تا Toncoin را از هر کیف پول دیگری ارسال و دریافت کنند.

این ادغام به دلیل علاقه اخیر به بلاک چین TON ایجاد شد. همانطور که در پست وبلاگ آمده است، ادغام در کیف پول نرم افزاری SafePal نیز اجرا خواهد شد. با این حال، آنها تاریخی را مشخص نکردند که این ویژگی در دسترس خواهد بود. فقط اشاره کرد که قبل از پایان سه ماهه چهارم 2022 عرضه خواهد شد.

پس از اعلام 17 نوامبر، قیمت Toncoin شروع به افزایش کرد. پیش از کاهش در روز، تقریباً 8 درصد از 1.69 دلار به 1.82 دلار افزایش یافت. با این حال، افزایش قیمت در روز بعد به اندازه کافی دوام نیاورد زیرا شاهد کاهش قیمت بود. خوشبختانه، افت شدید نبود، و توکن همچنان برای ادامه رالی خود بازگشت.

قیمت Toncoin در حال حاضر 1.42 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت TONUSD از TradingView.com

تجزیه و تحلیل Toncoin – جایی که توکن به آن می رود

علیرغم نوسانات بین اوج و پایین در زمان انتشار، توکن TON از آغاز این هفته به افزایش پیوسته ادامه داده است. احساسات کلی بازار کریپتو نزولی بوده است، اما توکن TON این روند را کاهش داده است. در حال حاضر در حدود 1.78 دلار معامله می شود که در 7 روز گذشته بیش از 11 درصد رشد داشته است.

با این حال، توکن از نظر حجم معاملات چندان خوب نبوده است. در 24 ساعت گذشته، فعالیت ها بیش از 50 درصد کاهش یافته است. اگرچه این نگران کننده نیست، اما نشان می دهد که معامله گران ممکن است در حراج نام کاربری تلگرام کند شده باشند. اما این امر مانع از افزایش قیمت توکن نشده است. در روزهای آینده، هنوز مشخص نیست که آیا این توکن شتاب فعلی خود را حفظ خواهد کرد یا خیر.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا