ارزهای دیجیتال

TON با یک کمپین تبلیغاتی 1 میلیون توکن، Toncoin را در صرافی Huobi فهرست می کند

صرافی کریپتو Huobi Global اعلام کرده است که Toncoin، ارز دیجیتال بومی اکوسیستم شبکه باز (TON) را در روز چهارشنبه، 7 سپتامبر 2022 فهرست می‌کند. این فهرست، TON را برای معامله در یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در دسترس خواهد دید. جهان در جفت معاملات نقطه ای TON/USDT.

این فهرست توسط Huobi Global در 5 سپتامبر به عنوان بخشی از یک مشارکت استراتژیک با بنیاد TON اعلام شد. Toncoin که رمزی است که برای تراکنش در پلتفرم پیام‌رسانی تلگرام در دسترس است، اکنون با این لیست جدید وارد جریان اصلی شده است.

این پروژه قبلاً 250 میلیون دلار از طریق انکوباتور Huobi که بخشی از گروه Huobi است جمع آوری کرده بود. این مشارکت نه تنها شاهد فهرست شدن Toncoin در صرافی رمزارزها خواهد بود، بلکه بودجه بازاریابی گسترده ای از 1 میلیون تن توکن برنامه ریزی شده است که برای رویدادهای بازاریابی، مسابقات تجاری، airdrops و سهام تا 300٪ APY برنامه ریزی شده است.

عضو موسس بنیاد TON، استیو یون، از همکاری با Huobi ابراز هیجان کرد. او بیان می‌کند که بنیاد TON از اینکه Huobi Global اکنون از شبکه اصلی TON پشتیبانی می‌کند، هیجان‌زده است. ما مشتاقانه منتظر حمایت فعالانه از اکوسیستم TON هستیم.»

این مشارکت همچنین بر گسترش پیشنهادات و فرصت ها در Web3 متمرکز است. هر دو طرف قصد دارند از این همکاری برای حمایت از توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها و همچنین سرمایه‌گذاری، انکوباتور پروژه‌ها و اجرای فناوری‌ها و پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین TON استفاده کنند.

لیلی ژانگ، مدیر ارشد مالی شرکت TON، با استفاده از محصولات بازار انبوه کاربر پسند خود، این پتانسیل را دارد که به یکی از امیدوارکننده ترین بلاک چین های لایه 1 تبدیل شود که می تواند صدها میلیون کاربر وب 2.0 را به دنیای ارزهای دیجیتال بیاورد. Huobi Global. با ادغام شبکه اصلی TON، Huobi به خوبی برای پشتیبانی از پروژه های امیدوارکننده ساخته شده در اکوسیستم TON مجهز شده است.

درباره شبکه باز (TON)

شبکه باز (TON) یک بلاک چین اثبات سهام لایه 1 است که در سال 2018 توسط بنیانگذاران تلگرام و برادران دوروف توسعه یافته است. این یک بلاک چین است که تراکنش های سریع و فوق العاده ارزان را امکان پذیر می کند. این یک بلاک چین غیرمتمرکز کاملاً مقیاس پذیر است که کاربردهای آسان و طراحی سازگار با محیط زیست دارد.

برادران دوروف رسماً TON را به جامعه تحویل داده بودند و از آن زمان، توسعه بلاک چین توسط بنیاد TON، متشکل از گروهی غیرتجاری از حامیان و مشارکت کنندگان که تنها هدفشان کمک به رشد بلاک چین است، رهبری می شود.

Toncoin، توکن بومی TON، تنها ارز دیجیتالی است که در اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام بین کاربران قابل انتقال است. کاربران می‌توانند با استفاده از ربات @wallet به صورت یکپارچه رمزنگاری را بین خود ارسال کنند.

درباره Huobi Global

Huobi Global یک صرافی ارز دیجیتال است که در سال 2013 تاسیس شد و از آن زمان به سرعت به شهرت رسید. داده‌های Coinmarketcap نشان می‌دهد که این صرافی نهمین صرافی بزرگ در جهان است و حجم روزانه آن بیش از 500 میلیون دلار است. Huobi در 12 کشور از جمله ایالات متحده، تایلند، ژاپن و جبل الطارق مجوز دارد.

این شرکت از آن زمان برای توسعه سلاح های مختلف که به بخش های مختلف تجارت اختصاص داده شده است، رشد کرده است. HECO Chain یک بلاک چین سازگار با محیط زیست است که به توسعه دهندگان پاسخ می دهد، Huobi Capital بازوی سرمایه گذاری این گروه است و Huobi DeFi Labs از جمله به توسعه مالی غیرمتمرکز (DeFi) کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا