ارزهای دیجیتال

Ticketmaster Partners With Flow برای پیشنهادات انحصاری NFT – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Ticketmaster Partners With Flow برای پیشنهادات انحصاری NFT - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • Ticketmaster و Dapper Labs’ Flow به توافقی دست یافتند که به سازمان دهندگان رویداد اجازه می دهد محتوای منحصر به فرد NFT منتشر کنند.
  • Flow یک بلاک چین متمرکز بر NFT است که محصولات محبوبی مانند NBA Top Shot، UFC Strike و NFL All Day را تقویت می کند.
  • همکاری بین دو شرکت با صدور 70000 بلیط NFT برای Super Bowl LVI آغاز خواهد شد.

بلاک چین Flow Dapper Labs به کاربران Ticketmaster اجازه می دهد تا NFT ها را صادر کنند

شرکت فروش و توزیع بلیط ایالات متحده، Ticketmaster، از تشکیل تیم با Flow (FLOW)، یکی از بلاک چین های متمرکز بر NFT در بخش کریپتو خبر داده است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی، این همکاری به برگزارکنندگان رویداد Ticketmaster امکان می‌دهد تا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) مرتبط با رویدادهای زنده منتشر کنند.

Ticketmaster که در سال 1976 تأسیس شد، یکی از بزرگترین شرکت‌های در نوع خود در صنعت است – تنها در سال 2018، این شرکت 500 میلیون بلیط برای بیش از 400000 رویداد فروخت. در همان سال، Ticketmaster UPGRADED را خریداری کرد، کسب‌وکاری که با استفاده از فناوری بلاک چین با تبدیل بلیط‌های واقعی به دیجیتال می‌پردازد.

قرار است همکاری بین Ticketmaster و Flow با Super Bowl LVI آغاز شود و 70000 بلیط منحصربه‌فرد NFT به یاد این رویداد باشد. هر مجموعه دیجیتالی حاوی شماره صندلی صاحبش خواهد بود.

فراتر از Super Bowl، همکاری بین این دو شرکت به بیش از صد بازی در طول فصل فوتبال 2022 گسترش خواهد یافت، به طوری که NFL در بیش از صد بازی منتخب در طول فصل 2022، “NFT های جریان سازی شده را به هر شرکت کننده ارائه می دهد، از جمله در حداقل سه بازی خانگی برای هر 32 باشگاه.

Dapper Labs، شرکت پشت بلاک چین Flow، NBA Top Shot، UFC Strike و NFL All Day، در هفته های اخیر به چندین نقطه عطف مهم رسیده است. در اوایل آگوست، اینستاگرام اعلام کرد که این کار را کرده است انتخاب شد جریان به عنوان شبکه زیربنایی برای ویژگی های NFT آن. در اواسط آگوست، Dapper Labs دسترسی به NFT All Day Beta را باز کرد و به کاربران این امکان را داد که NFT هایی را که محتوای دارای مجوز از لیگ ورزشی حرفه ای را نشان می دهد جمع آوری کنند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا