ارزهای دیجیتال

THORChain (RUNE) آماده برای 20% صعود قبل از اصلاح بعدی

قیمت تبادل زنجیره ای THORChain (RUNE) افزایش 8.12 درصدی را در دو روز گذشته ثبت کرد. به‌طور شگفت‌انگیزی، قیمت RUNE با بالا رفتن الگوی کانال موازی رو به افزایش، روند صعودی خود را حفظ می‌کند. علاوه بر این، یک معکوس که در خط روند حمایتی مشاهده می‌شود، ممکن است باعث شعله‌ور شدن روند صعودی شود، زیرا از خط روند مقاومت عبور می‌کند.

از سوی دیگر، با مراجعه به تحلیل تکنیکال، این الگوی خاص ممکن است باعث اصلاح قیمت به دنبال شکستن خط روند پایین شود. EMAها با قیمت 2.5 دلار دیده می شوند که مقاومت قوی را در جهت نزولی نشان می دهند. حجم معاملات 24 ساعته تورچین 44.6 درصد یا 291.6 میلیون دلار از دست داد.

THORChain برای شکستن خط روند مقاومتی

جفت RUNE/USDT در 18 ژوئن زمانی که توانست از پایین ترین سطح خود یعنی 1.45 دلار به عقب برگردد، بهبود می یابد. قیمت RUNE از زمانی که به کف رسیده است، ATH 3.04 دلار یا رشد 108 درصدی را در شش هفته گذشته تعیین کرده است.

علاوه بر این، فروش گسترده ای که در آخر هفته اتفاق افتاد نیز باعث اصلاح جزئی در الگو شد. پشتیبانی تلاقی به عنوان یک بافر عمل کرد که قیمت RUNE را 5.66٪ افزایش داد.

طبق CoinMarketCap، RUNE در حال حاضر با قیمت 2.69 دلار یا کاهش 1.70 درصدی تا زمان نوشتن این مقاله معامله می شود. با این حال، با الگوی کانال، سکه باید 22٪ افزایش یابد تا از طریق خط بالای سر عبور کند.

در مطلوب ترین شرایط، قیمت RUNE ممکن است بتواند از خط مقاومت عبور کند و حرکت صعودی را سرعت بخشد. اما، از نظر تئوری، الگوی کانال افزایشی به احتمال زیاد به یک تکانه نزولی اشاره می کند، به خصوص زمانی که RUNE از خط حمایت عبور کند. با در نظر گرفتن این موضوع، اگر قیمت RUNE از خط روند پایین تر عبور کند، مستعد اصلاح بیشتر است.

دو قله RSI در چشم انداز صعودی مقداری کندی را نشان می دهند. در هر صورت، زمانی که واگرایی تشدید می شود، معامله گران ممکن است اعتبار بهتری برای اصلاح قریب الوقوع داشته باشند. با قضاوت بر اساس تیراندازی EMA های 20 و 50 روزه برای یک کراس اوور با قیمت 2.5 دلار، احتمال افزایش شانس بهبودی بالاتر از خط مقاومت وجود دارد.

توکن‌های DeFi مانند RUNE در Revival

توکن‌های DeFi مانند RUNE، SNX و LDO در مرحله احیا هستند. RUNE در 3 آگوست افزایش 11.51 درصدی را ثبت کرد. اگرچه آنها از خطوط قرمز فراتر نرفته اند، RUNE و همچنین سایر پروتکل های DeFi تا کنون جهش قابل توجهی داشته اند.

در اخبار دیگر، THORChain اخیرا سوئیچ تریپ را تغییر داده است که پشتیبانی از هر دو نوع RUNE BEP-2- و ERC-20 را از بین می برد. توکن‌های IOU اکنون با توکن بومی RUNE پس از شبکه اصلی THORChain که ماه گذشته اتفاق افتاد، تعویض می‌شوند.

توکن‌های قدیمی در 12 ماه آینده ارزش خود را از دست خواهند داد، بنابراین این توکن‌ها به‌طور خودکار به RUNE بومی ارتقا خواهند یافت. این حرکت برای تمرکززدایی بیشتر شبکه آغاز شد.

RUNE total market cap at $885 million on the weekly chart | Source: TradingView.com

Featured image from Coinpedia, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا