ارزهای دیجیتال

THETA قدرت جدیدی را نشان می دهد: سکه تا کجا می تواند جلو بیفتد؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بر اساس ردیاب آنلاین Coingecko، THETA، پنجاه و یکمین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار است، در حال حاضر عملکرد نسبتاً خوبی دارد زیرا از نظر نظارت کوتاه مدت و بلندمدت قیمت در منطقه سبز باقی مانده است.

  • THETA در نمودارها کاملاً سبز است به جز پیشرفت سالانه آن
  • آلتکوین 17.2 درصد افزایش 14 روزه دارد
  • آزمایش منطقه مقاومت 1.2 دلاری احتمالاً برای THETA اتفاق می افتد

در زمان انتشار، این دارایی با قیمت 1.16 دلار معامله می شود و نسبت به روز گذشته 1.5 درصد افزایش یافته است. در بازه زمانی هفتگی و دوهفته‌ای، کریپتو به ترتیب 16.8 درصد و 17.2 درصد افزایش یافت. علاوه بر این، 30 روز گذشته نیز شاهد افزایش 5.9 درصدی آلتکوین بودیم.

همچنان از شتاب باقی مانده از افزایشی که بازار کریپتو چند روز پیش انجام داد لذت می‌برد، اما اگر امیدوار است از آن فراتر رود یا حتی به ارزش بالای 15.72 دلاری خود در 16 آوریل 2021 نزدیک‌تر شود، هنوز راه درازی در پیش دارد.

با این وجود، THETA در حال حاضر یکی از عملکردهای بهتر در فضای کریپتو است، اما خریداران علاقه مند قبل از تصمیم گیری برای انباشت، ابتدا باید اندکی از تحلیل قیمت آن را بدانند.

شیرجه به اقدام قیمت THETA

طی دو ماه گذشته، بازار کریپتو مملو از بلاتکلیفی بود و همچنین با فروش گسترده دارایی‌های مختلف مواجه بود.

THETA با وجود همه اینها موفق شد کاهش یابد و با انجام این کار قیمت خود را در یک الگوی نزولی قرار داد زیرا صعودی بود اما در نهایت به سمت اصلاح فوری رفت.

منبع: TradingView

در طول پنج روز گذشته، نمودارهای آلت کوین با شمع های سبز پر شد زیرا در مسیر آزمایش نشانگر 1.2 دلار، 15 درصد افزایش یافت.

در همین حال، شاخص قدرت نسبی دارایی (RSI) وارد منطقه اشباع خرید شده است که نشان دهنده نیاز به توقف خرید تهاجمی معامله گران به منظور تثبیت افزایش قیمت است.

علاوه بر این، در طی رالی اخیر بازار کریپتو، قیمت THETA به سرعت افزایش یافت و با توجه به الگوی فعلی خود، قبل از از سرگیری بهبود و در نهایت حرکت صعودی، باید اصلاح شود.

پیش بینی قیمت دارایی کریپتو

همانطور که قبلاً پیشنهاد شد، چند روز آینده برای THETA به رنگ قرمز در خواهد آمد زیرا به سمت تثبیت قیمت قریب الوقوع خود می رود.

با توجه به Coincodex، طی پنج روز آینده، دارایی اندکی کاهش می یابد و به قیمت 1.15 دلار معامله می شود. اصلاح شدید ظرف 30 روز آینده اتفاق خواهد افتاد زیرا احتمالاً تا 0.58 دلار سقوط خواهد کرد.

این توکن دارای 17 نشانگر فنی است که سیگنال‌های نزولی را منتشر می‌کنند و در منطقه ترس از شاخص ترس و طمع مستقر شده است.

با این حال، سرمایه‌گذاران و خریداران احتمالی باید به خاطر داشته باشند که اگر THETA به ماهیت الگوی خود وفادار بماند، سعی می‌کند پس از کاهش قیمت‌ها دوباره به حالت اول برگشته و رشد خود را افزایش دهد.

THETA قدرت جدیدی را نشان می دهد سکه تا کجا

ارزش بازار THETA 1.16 میلیارد دلار در نمودار روزانه | تصویر برجسته از BlockchainReporter، نمودار: TradingView.com سلب مسئولیت: تجزیه و تحلیل دیدگاه های شخصی نویسنده را نشان می دهد و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تلقی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا