ارزهای دیجیتال

Tezos (XTZ) از گوه در حال سقوط بیرون می‌آید زیرا قیمت می‌تواند به 2 دلار برسد

  • قیمت XTZ جرقه ای از قدرت را نشان می دهد زیرا قیمت از یک مثلث نزولی خارج می شود و قیمت به 2 دلار با حجم خوب نگاه می کند.
  • XTZ به حرکت روند نزولی محدود به محدوده ادامه می دهد، زیرا قیمت در نظر دارد به سمت شکست حرکت کند.
  • قیمت XTZ در بازه زمانی روزانه زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) همچنان معامله می شود.

علیرغم عدم قطعیت های بازار که در هفته های اخیر بر قیمت بسیاری از آلتکوین ها تأثیر گذاشته است، قیمت Tezos (XTZ) همچنان قوی باقی مانده است. Tezos (XTZ) در آستانه خروج از روند نزولی طولانی مدت خود، با قیمت نشان دهنده افزایش احتمالی تا 2 دلار است. قیمت بیت کوین (BTC) از پایین ترین حد خود یعنی 19,100 دلار به 19,600 دلار رسید، زیرا تلاش کرد تا به بالاترین سطح 20,000 دلار برسد. این می تواند به معنای جهش تسکین دهنده برای اکثر آلتکوین ها باشد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos (XTZ) در نمودار هفتگی.

علیرغم اینکه در هفته‌های اخیر به دلیل مشارکت‌های زیاد و پروژه‌های بزرگ ساخته شده در شبکه تزوس، تغییرات قیمتی بسیار خوبی را تجربه کرده است، XTZ با استفاده منحصر به فرد خود توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است زیرا بسیاری به دنبال فرصت‌هایی برای خرید هستند.

بازار نزولی سهم منصفانه ای از قیمت XTZ داشته است، زیرا قیمت XTZ از بالاترین قیمت 8 دلار به پایین ترین سطح هفتگی 1.2 دلار کاهش یافت، جایی که قیمت توانست حمایت خوبی برای حفظ فروش به دلیل وحشت ایجاد کند.

قیمت XTZ پس از شکل گیری حمایت خوب، قیمت تا سقف 2 دلار افزایش یافت و قیمت به 1.4 دلار رد شد، علیرغم اینکه قدرت بالایی برای شکستن و بسته شدن بالاتر از این مقاومت نشان داد. رد XTZ از این منطقه منجر به ایجاد محدوده قیمت برای ایجاد خریداران بیشتر به غیر از خروج از این محدوده شده است.

مقاومت هفتگی برای قیمت XTZ – 2 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت XTZ – 1.2 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت XTZ در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه XTZ | منبع: XTZUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت XTZ زیر سطح مقاومت کلیدی خود یعنی 2 دلار باقی می ماند. قیمت XTZ علیرغم جهش از پایین ترین سطح روزانه خود، با آزمونی برای شکستن بیش از 2 دلار روبرو است.

در تلاش برای شکستن بیش از 2 دلار، قیمت XTZ در یک حرکت دامنه روند نزولی قرار گرفته است، و در حالی که قیمت تلاش می‌کند با حجم خوب بالا برود، یک مثلث نزولی را تشکیل می‌دهد.

اگر قیمت XTZ بشکند و به بالای 1.52 دلار برسد، می‌توانیم شاهد افزایش حجم خوب تا 2 دلار باشیم، اما اگر قیمت XTZ شکست بخورد، می‌توان قیمت را به محدوده 1.2 دلاری خود بازگرداند.

مقاومت روزانه برای قیمت XTZ – 1.52 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت XTZ – 1.2 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا