ارزهای دیجیتال

Terra Luna Classic با شایعه خرید LUNC 6٪ افزایش یافت

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

سقوط Terra Luna و استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD در ماه مه یکی از بزرگترین شکست‌ها برای بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری بود. اکوسیستم تررا که قبلاً پررونق بود، در عرض چند روز به طور کامل از بین رفت، به جز نشانه Terra Luna، که به عنوان Terra Luna Classic (LUNC) توسط جامعه احیا شد.

با وجود از دست دادن بیش از 99 درصد از ارزش خود، این ارز دیجیتال هنوز یکی از فعال ترین جوامع رمزنگاری را در رسانه های اجتماعی دارد. و از آن سرچشمه می گیرد شایعه امروز که قیمت LUNC را 6 درصد افزایش داده است. این شایعه می گوید که دومین صرافی بزرگ جهان از نظر حجم معاملات، کوین بیس، ممکن است توکن LUNC را در مقادیر زیاد خریداری کند.

آیا Coinbase Terra Luna Classic را می‌خرد؟

در جامعه LUNC، این خبر مبنی بر اینکه کوین بیس مجوز خرید 245 میلیون دلاری LUNC را صادر کرده است، در حال حاضر مانند آتش در حال انتشار است. این گمانه زنی همچنین نشان می دهد که صرافی آمریکایی اخبار را در 3 ژانویه 2023 عمومی می کند و اطلاعاتی در مورد سوختگی های اضافی LUNC ارائه می دهد.

با این حال، ذکر این نکته ضروری است که Coinbase هنوز بیانیه رسمی در این مورد صادر نکرده است. توییت‌های مختلف نیز منبعی را نشان نمی‌دهند، بلکه صرفاً بر اساس یک منبع فرضی ادعا می‌کنند. این منبع اطلاعات کیست، آیا این منبع اطلاعاتی داخلی است، در حال حاضر مشخص نیست.

با این حال، اگر این شایعه صحت داشته باشد، می‌تواند «اثر کوین‌بیس» را که اغلب دیده می‌شود، ایجاد کند، که باعث می‌شود آلت‌کوین‌ها قبل از فهرست شدن در کوین‌بیس به شدت افزایش یابند. شایان ذکر است، شایعه فهرست شدن LUNC نیز جدید نیست.

همانطور که NewsBTC گزارش داد، فقط دو ماه پیش، انجمن Luna Classic دادخواستی را برای فهرست کردن LUNC در Coinbase آغاز کرد. جامعه Terra می‌خواهد راه جامعه شیبا اینو را دنبال کند که توانسته است سکه میم را در فهرست قرار دهد. اثر Coinbase یک پمپ 20 درصدی کوتاه مدت برای SHIB فراهم کرد.

قیمت LUNC 6 درصد افزایش یافت

در زمان انتشار، قیمت LUNC در 0.00013625 دلار بود که در 24 ساعت گذشته 6 درصد افزایش قیمت را به ثبت رساند. همراه با افزایش قیمت، حجم معاملات LUNC نیز رشد قابل توجهی داشته است. در 24 ساعت گذشته به 90 میلیون دلار رسید که 56 درصد بیشتر از روز قبل است.

با این حال، نگاهی به نمودار 4 ساعته نشان می دهد که LUNC در محدوده معاملاتی نزولی عمیق باقی می ماند. رالی کوتاه مدت درست قبل از مقاومت حیاتی در 0.00014138 دلار به پایان رسید. برای تعیین روند صعودی، LUNC باید از محدوده معاملاتی 0.00013787 دلار تا 0.00015379 دلار عبور کند.

اگر این رالی کوتاه مدت باشد، منطقه حمایتی 0.00012612 دلار می تواند علامت مهمی باشد. در غیر این صورت، پایین ترین قیمت LUNC در 0.00012136 دلار احتمالا روی میز خواهد بود.

قیمت Terra Luna Classic در محدوده نزولی، نمودار 4 ساعته باقی می ماند

تصویر برجسته از $، نمودار از TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا